Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - portal erotyczny flirtrandki.pl

GDZIE KUPOWAĆ AKCESORIA EROTYCZNE?

28.lipiec 2016
GDZIE KUPOWAĆ AKCESORIA EROTYCZNE?

Interesuje Cie, gdzie kupować akcesoria erotyczne i dlaczego?

Z artykułu o historii zabawek erotycznych, już wiesz, że seks zabawki są z nami od wielu, wielu lat. Uszczęśliwiamy nimi siebie i naszych partnerów, dla niektórych są one bardzo ważnym elementem życia seksualnego. W dzisiejszych czasach, jednak nie produkujemy ich sami z kamienia, musimy je gdzieś kupić. Istnieją dwie opcje - sklep prawdziwy i internetowy. Który jest lepszy?

Co chcesz kupić?

Ważną kwestią jest - czym jestem naprawdę zainteresowany? Co mam zamiar kupić? Poszczególne rodzaje zabawek mają różne właściwości i tym powinniśmy się kierować. Jeśli nie jesteś pewien co do rozmiaru, kształtu i materiału, lepszym wyborem  będzie prawdziwy sklep. Zabawek możesz dotknąć, zobaczyć jaki mają kształt, czy są zgodne z naszymi wyobrażeniei i czy mają odpowiedni rozmiar. Jeżeli masz już w domu jakiś gadżet erotyczny, nic nie stoi na drodze, abyś zakupu dokonał przez internet.

Jaki jesteś?

Kolejne bardzo ważne pytanie: jesteś introwertykiem czy ekstrawertykiem? Jest Ci wszystko jedno, że o seksie i akcesoriach erotycznych będziesz rozmawiać z obcą osobą twarzą w twarz? Jeśli odpowiedź brzmi tak, to śmiało możesz udać się do prawdziwego sklepu. Jeżeli jednakjesteś nieśmiały i nie chcesz kogoś, kto podczas zakupów pomagałby Ci w wyborze, lepszym rozwiązaniem dla Ciebie będzie internet.

Sklep „prawdziwy“

Jak już wspominaliśmy, prawdziwy sklep ma tę zaletę, że można zobaczyć i dotknąć te urządzenia na własne oczy. Pozwola to uniknąć ewentualnych zwrotów spowodowanych nieodpowiednim doborem. Sklep z zabawkami erotycznymi znajduje się w każdym większym mieście, zatem nie będzie problemu z pójściem tam i obejrzeniem wszystkiego. W tego rodzaju sklepach powinni pracować specjaliści, którzy będą w stanie doradzić i polecić produkt „szyty na Twą miarę“ zgodny z Twoimi wymaganiami. Wtłumaczą Ci, jak działają poszczególne akcesoria a jeżeli kupujesz prezent dla swojego partnera/partnerki, ładnie Ci go zapakują.  Po zapłaceniu gadżety możesz zabrać do domu i od razu wypróbować , bez czekania na dostawę ...

sklepy z gadżetami erotycznymi

Sklep internetowy

W Internecie można dzisiaj kupić, naprawdę wszystko, więc nic dziwnego, że są tam dostępne również akcesoria erotyczne. Niektórzy preferują tę formę zakupów o wiele bardziej niż chodzenie po realnym sklepie. Inni wstydzą się lub nie mają czasu, aby jechać na zakupy do większego miasta. Firma kurierska dostarczy paczkę do domu a Ty nawet nie musisz „wyściubiać nosa“.  Nie tylko w prawdziwym sklepie, w internecie też są doradcy. Często zaraz po otwarciu strony, w dolnej części ekranu wyświetla się czat, w którym można napisać swoje pytanie. Nie jest to jednak kontakt osobisty, taki jak w sklepie. Jeśli nie widać czatu, można napisać na adres e-mail lub zadzwonić pod podany numer, zazwyczaj znajdujący się w górnej lub dolnej części ekranu, w zakładce "Kontakty".

Akcesoria są starannie posortowane na kategorie, w zależności od rodzaju, materiału, funkcji lub producenta, ale także w zależności od płci. Łatwo możesz znaleźć to, czego szukasz. Opłata pocztowa jest zazwyczaj powyżej pewnej kwoty darmowa. Paczka zostanie doręczona dyskretnie, tzn. Nie będzie ona oznaczona logo lub nazwą seks shop, więc ciekawscy sąsiadzi nie dowiedzą się co jest zawartością przesyłki. Jeżeli zamówiony produkt Ci się nie podoba, możesz (tak samo jak wszystkie rzeczy zakupione przez Interent) go zwrócić do 14 dni od dnia doręczenia. Jest jednak jedna zasada! Musi być higieniecznie zapakowane i nie powinien być używany. To logiczne – chciałbyś otrzymać zabawkę erotyczną, która była już wcześniej używana?

Ponadto, trzeba być bardzo ostrożnym, przy wyborze sklepu internetowego. Przed zamówieniem towaru, poszukaj obiektywnych opinii.  Ostrzegamy, zwłaszcza w przypadku, kiedy płacisz za towar z góry, tak nie zostało Ci przysłane coś, czego nie zamawiałeś, może się też stać, że nie przyjdzie nic… 

Kompromis

Można dość łatwo znaleźć kompromis pomiędzy prawidzym a internetowym sklepem. Wystarczy znaleźć internetowy seks shop, który ma również swoją siedzibę gdzieś w większym mieście, na przykład w Warszawie. Może to być sieć która posiada swoje oddziały również w innych większych miastach, takich jak Kraków, Katowice, Poznań czy Gdańk. Na stronie internetowej znajdź interesujący Cię produkt a następnie wybierz się do oddziału obejrzeć go na żywo. Możesz też zamówić zabawkę z odbiorem osobistym (unikniesz sytuacji, że po Twoim przyjściu, wszystkie będą już wyprzedane).

Zdecyduj się na zakup zabawek erotycznych sposóbem, który Ci najbardziej odpowiada. Dzisiaj zabawki i akcesoria erotyczne podczas seksu to żadne „zboczenie“, zatem nie wstydź się !

[Lil]

 

Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, w tym chat erotyczny, zdjęcia, filmy i inne materiały o tematyce przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Aby móc przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - opuść tę stronę. Modele i modelki prezentowane na niniejszej stronie mają ukończone 18 lat lub więcej. Aby móc korzystać ze strony wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.