Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - portal erotyczny flirtrandki.pl

GDZIE MAJĄ NAJWIĘKSZE, A GDZIE NAJPIĘKNIEJSZE PIERSI NA ŚWIECIE?

13.październik 2016
GDZIE MAJĄ NAJWIĘKSZE, A GDZIE NAJPIĘKNIEJSZE PIERSI NA ŚWIECIE?

Ciekawi Cie, gdzie znajdziesz kobiety z największymi, najmniejszymi lub najpiękniejszymi piersiami na świecie? Wszystkiego dowiesz się z tego artykułu!

Większość mężczyzn zgodziłaby się z poglądem, że piesi są ozdobą kobiety. Niektórzy z nich przy wyborze partnerki patrzą przede wszystkim na dekolt i na podstawie tego, co tam „odkryją“, podejmują kolejne kroki. Tych, ale i pozostałych mężczyzn, a być może i kobiety, z pewnością ciekawi, który naród może się poszczycić największymi piersiami.

Największe piersi

Strona Target Maps specjalizuje się w przedstawianiu różnych statystyk na mapach. Oczywiście nie mogli pominąć porównania wielkości piersi obywatelek całego świata. Mapę możesz obejrzeć tutaj, my trochę ją tutaj streścimy:

Największą średnią wielkość piersi mają Finki, Norweżki, Rosjanki i Szwedki. Na mapie kraje te są zaznaczone kolorem czerwonym. Wielkość ich biustonoszy jest większa niż D.

Miseczkę D najczęściej noszą Czeszki, Austriaczki, Kolumbijki, Chorwatki, Bułgarki, Dunki, Niemki, Węgierki, Amerykanki i mieszkanki jeszcze kilku innych krajów. Na mapie zaznaczone są kolorem pomarańczowym.

Polki nie zostają w tyle. Nasze panie znajdują się na trzecim miejscu, średnia wielkość biustonoszy noszonych przez Polki to miseczka C. Z nami na trzecim miejscu są Słowaczki, Australijki, Brazylijki, Kanadyjki, Francuzki, Greczynki, Brytyjki i Włoszki. Miseczka C mapie oznaczona jest żółtym kolorem.

Niebieskie kraje na mapie oznaczają kraje, których mieszkanki najczęściej noszą staniki z miseczką B. Są to np. Kuba, Cypr, Indie, Irlandia, Meksyk, Nowa Zelandia, Hiszpania i Turcja.

Jakie kraje są na ostatnim miejscu? Chyba dla nikogo nie będzie zaskoczeniem, że są to przede wszystkim kraje Azji (Chiny, Japonia, Wietnam i inne), połowa krajów Afrykańskich, Białoruś i Łotwa. Na mapie zaznaczoe są kolorem zielonym.

Powinniśmy sobie jednak uświadomić, że wielkość piersi to nie wszystko. W niektórych krajach wpływ na wielkość biustonosza ma masa ciała kobiety (Polska nie jest wyjątkiem). Po prostu im więcej ważysz, tym większego stanika potrzebujesz. Dlatego dla porównania, dodajemy dalszą część artykułu.

piersi

Najpiękniejsze piersi

Wszystkie informacje ponownie zaczerpnęliśmy ze strony Target Maps. Dowiedzieliśmy się dzięki niej, w jakich krajach mieszkają kobiety z najpiękniejszymi piersiami. Mapę znajdziecie tutaj.

Ciemnozielony kolor – najlepsze piersi (jak to określają sami twórcy) nie są aż tak daleko jakby się mogło wydawać. Na pierwszym miejscu mamy Czechy, Słowację, Niemcy, Węgry i już odrobinę bardziej odległą Wielką Brytanię.

Jasnozielony – czyli dobre piersi mają, nie mogło być inaczej, obywatelki naszego kraju! Polska znajduje się na drugim miejscu wraz z mieszkankami Australii, Austrii, Belgii, Bułgarii, Danii, Finlandii i Norwegii. Warto również wspomnieć o Iranie, który jest jak osamotniona wyspa w morzu piersi przeciętnych i tych poniżej przeciętnej.

Żółty przeciętne piersi. Nie są idealne, ale nie są złe. Możemy się o tym przekonać na własnych oczach w Kanadzie, Brazylii, Chinach, Chorwacji, Hiszpanii, Włoszech, Rosji, Grecji i kilku innych krajach.

Pomarańczowy – czyli panie, które według twórców mapy mają piersi poniżej przeciętnej, mieszkają w większości krajów Afryki, Indii, Iraku, prawie całej Azji, Boliwii i Peru. Dobrą wiadomością jest to, że w całej Europie ani jeden kraj nie ma mieszkanek z piersiami poniżej przeciętnej ani z gorzej ocenianymi.

Czerwony – kobiety w krajach zaznaczonych tym kolorem, mają najbrzydsze piersi. Mowa tutaj o 12 krajach Afryki, Bangladeszu i Japonii.

Niektóre kraje z powodu niedostatku informacji nie zostały ocenione, z europejskich są to Macedonia, Luksemburg i Cypr.

Zdaniem specjalistów mężczyn interesuje przede wszystkim wygląd ogólny piersi, ich jędrność i kształt, a nie tylko wielkość. Kobiety często nie są zadowolone ze swoich piersi, chciałyby żeby były większe lub mniejsze, przez co całkowicie zbytecznie i nadmiernie je krytykują. Mężczyźni wolą jednak pewne siebie, dlatego lepiej jest pokochać swoje piersi, takimi jakie są. Jeżeli kobieta jest bardzo niezadowolona i cierpi z tego powodu na depresję, operacja plastyczna będzie dobrym rozwiązaniem.

Jeżeli chciałbyś popatrzeć na piękne i dorodne piersi, zarejestruj się na portalu erotycznym i przejrzyj zdjęcia wstawione przez nasze użytkowniczki...

[Lil]

Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, w tym chat erotyczny, zdjęcia, filmy i inne materiały o tematyce przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Aby móc przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - opuść tę stronę. Modele i modelki prezentowane na niniejszej stronie mają ukończone 18 lat lub więcej. Aby móc korzystać ze strony wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.