Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - portal erotyczny flirtrandki.pl

Grecka przygoda na promie

18.maj 2023
Grecka przygoda na promie

Prom miał wypłynąć tuż przed północą. Podczas gdy czekaliśmy, żeby wjechać naszym wynajętym samochodem na statek, moja żona i ja siedzieliśmy w tawernie pijąc Metaxę i grecką brandy. Gdy schowaliśmy już samochód zauważyłem, że moja kochana – piękna, ale bezmyślna żona – pochłonęła już na tyle dużo greckiej brandy, by czuć się ostro napalona.

Poleciła mi, żebym kupił jeszcze trochę drinków a potem znalazł nam ustronne i ciche miejsce do pieprzenia się. Jechałem samochodem cały dzień więc potrzebowałem kilku godzin snu. Powiedziałem jej więc, żeby dopiła swojego ostatniego drinka i tak jak ja położyła się na siedzeniu w samochodzie i spróbowała się zdrzemnąć. Ostatnie co pamiętam to to, jak zamawiała kolejną brandy w barze i rozmawiała z pięcioma młodymi grekami, którzy grali w karty.

Musiałem się zdrzemnąć na około 20 minut, a potem obudziłem się i chciałem znaleźć moją żonę. Jednak ona i trzech graczy w karty zniknęło, zostawiając tylko dwóch towarzyszy. Powiedzieli mi, że ich przyjaciele poszli pokazać mojej żonie statek i wyjaśnili, że byli członkami zespołu i wybierali się na zawody. Byłem już głęboko zaniepokojony, bo wiedziałem, jaka jest moja żona, zwłaszcza jak wypije drinka a obok niej jest trzech świetnie wyglądających piłkarzy.

Szukałem wszędzie ale bez żadnego sukcesu, kiedy nagle usłyszałem śmiech dochodzący z obszaru, który był poza zasięgiem pasażerów. Wspiąłem się po drabinie i znalazłem się w ciemnym miejscu i z góry patrzyłem na moją żonę i jej trzech młodych wielbicieli.

Siedziała na tratwie ratunkowej i była otoczona przez morze wędrujących rąk. Rąk, które rozpinały jej koszulę i pozbywały się jej i tak krótkiej już spódniczki. Śmiech ustał, gdy kazała im przestać, ale jej głos brzmiał tak, jakby to była ostatnia rzecz, której teraz tak naprawdę chciała.

Moja żona to świetnie wyglądająca kobieta, mężczyźni odwracają się za nią, gdziekolwiek się nie zjawi. To z powodu jej długich rudych włosów, długich nóg i dużych naturalnych piersi. Mimo jej protestów, mężczyźni  kontynuowali rozbieranie jej. Napastnicy ściągnęli z niej stanik, a gdy próbowała je zakryć wykorzystali jej stan i zerwali z niej jej koronkowe seksowne stringi. Położyli ją z powrotem na tratę ratunkową, jeden facet trzymał ją za ramiona i głowę podczas gdy pozostali szeroko rozkładali jej nogi. Mimo, że wciąż mówiła „nie” to palce, które trafiły do jej cipki, czuły jak bardzo jest mokra. Nawet z daleka nie dało się tego przeoczyć.

Myślę, że zdawała sobie sprawę z tego, że zamierzają ją przelecieć. Słychać było jęki, gdy Grecy na zmianę ssali jej piersi i wsadzali jej palce do cipki. Wiem, że powinienem był to zatrzymać. Ale nie mogłem. Stałem tam napalony jak cholera i pozwoliłem wydarzeniom się rozwijać.

Bez żadnego ostrzeżenia, jednej z Greków wstał, zbliżył się do niej i włożył w nią swojego ogromnego kutasa. Ona zaczęła wydawać z siebie ciche jęki, za każdym razem gdy wpychał w nią swojego fiuta. Jej zdolność wydawania jęków ustała, gdy kolejny z mężczyzn stanął przed jej twarzą i zatkał jej nos dopóki nie otworzyła ust. Następnie wepchnął w nie swoją nabrzmiałą pałkę. Teraz miała kutasy na obu swoich końcach. Po około dziesięciu minutach, pieprzący ją ostro facet doszedł w jej cipce, a następnie jego przyjaciel, który właśnie otrzymał najlepiej zrobionego loda w swoim życiu.Ostatni piłkarz leżał na plecach ze swoim wyprostowanym penisem skierowanym ku niebu. Moja żona została opuszczona tak, ze jej nogi leżały na nim okrakiem, a jego fiut został pochłonięty przez jej gorącą cipkę. Było oczywiste, że nikt jej do tego nie zmusił, bo postanowiła go ostro ujeżdżać.

Pierwszy facet, który skorzystał z uroków mojej żony, poszedł i wrócił z dwoma pozostałymi piłkarzami, z którymi miałem okazję wcześniej rozmawiać. Jeden z nich ukląkł za nią i po nasmarowaniu jej  tyłka jej soczkami z cipki, złapał ją za talię i pogrążył swojego kutasa w jej dupie.

Chociaż moja żona nie była zadowolona z tego podwójnego ataku, musze powiedzieć, że to nie był pierwszy raz kiedy jej tyłek pochłaniał jakiegoś penisa. Oba fiuty tłoczyły się z nią zgodnie, jak jakaś potężna maszyna. W końcu obaj faceci wytrysnęli spermą głęboko w nią i jedyny facet, który jeszcze jej nie przeleciał wystąpił do przodu.

Wziął ją i położył na jej rękach i kolanach. Inni mężczyźni się śmiali, ponieważ był obdarzony naprawdę niesamowicie gigantycznym kutasem. Był nie tylko ogromny ale miał także mnóstwo siły i wydawało się że zajmuje mu wieczność dojście do orgazmu. Rozciągał moją żonę do granic możliwości. Wpychał w nią kutasa energicznie i bardzo głęboko.

Wiem, że to straszne, ale muszę się przyznać, że oglądanie jak zabawiają się z moją żoną i jak ostro ją pieprzą doprowadziło do tego, że mój fiut wybuchnął w rekordowym czasie i z rekordową siłą. To było coś niesamowitego!

Piłkarze gdy skończyli, zobaczyli w oddali światła wyspy do której zmierzaliśmy statkiem. Oddali ubrania mojej żonie z wyjątkiem jej skąpych majtek – które najwyraźniej zaginęły. Po ich odejściu moja żona zaczęła się ubierać. Szybko opuściłem swoją kryjówkę i punkt obserwacyjny i wróciłem udawać, ze dalej śpię i nic nie wiem o przygodzie mojej żony. Zajęło jej ponad 20 minut oczyszczenie się i doprowadzenie do porządku po całej tej sytuacji. A potem do mnie wróciła.

Szukasz partnera na seks? Zarejestruj się ZA DARMO na portalu erotycznym i poznaj kogoś już dziś!

Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, w tym chat erotyczny, zdjęcia, filmy i inne materiały o tematyce przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Aby móc przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - opuść tę stronę. Modele i modelki prezentowane na niniejszej stronie mają ukończone 18 lat lub więcej. Aby móc korzystać ze strony wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.