Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - portal erotyczny flirtrandki.pl

Gry erotyczne - jakie są najlepsze?

30.maj 2023
Gry erotyczne - jakie są najlepsze?

Gry erotyczne to doskonały sposób na podniesienie temperatury w sypialni - nie tylko pobudza nowe doznania ale też pomaga przełamywać bariery i spełniać najskrytsze fantazje...

Gry erotyczne to doskonały sposób na urozmaicenie życia seksualnego - dzięki nim pozbędziecie się rutyny i wprowadzicie do sypialni sporą dawkę pikanterii i nieprzewidywalności. Oczywiście, mogą też być przyjemną grą wstępną.  Istnieją różnego rodzaju zabawy o charakterze seksualnym. Niektóre z nich to gry planszowe lub karciane, ale istnieją też takie z wykorzystaniem akcesoriów erotycznych, inscenizacjach, odgrywaniem ról i scen, przebieraniem się itp.

Planszowe gry erotyczne

Wśród planszowych gier erotycznych znajdzie się na przykład mała ruletka, której każdy obrót przynosi nowe, ekscytujące wyzwanie. Tego rodzaju planszówki oraz inne, podobne, bazują na naturalnej skłonności do ekscytacji tym, co niewiadome i zaskakujące. Pomagają też nieśmiałym kochankom przekroczyć granice, o których normalnie nawet by nie pomyśleli. Dzięki planszowym grom erotycznym możecie wypróbować rzeczy, o których od dawna marzyliście, ale brakowało wam odwagi. 

Karty erotyczne

Kolejną grą erotyczną, na którą warto się zdecydować są karty erotyczne. W tym przypadku również najważniejszy jest element zaskoczenia i niepewności. Decydując się na tego typu zabawę, zmierzycie się z różnymi zadaniami.

Doskonałym przykładem są karty, dotyczące fantazji erotycznych. Dzięki nim odkryjecie swoje perwersyjne "ja", wprowadzicie się w przyjemny nastrój i wybudujecie silne napięcie seksualne. 

Kostki do gry erotycznej

Masz ochotę „wylosować” pozycję seksualną, w jakiej będziecie się kochać? W takim razie zdecydujcie się z partnerem na kostki do gry erotycznej. Dzięki temu to, co będziecie robić w trakcie gry wstępnej oraz po niej pozostanie słodką tajemnicą aż do momentu rzucenia kostkami. 

Kostki erotyczne można znaleźć w bardzo wielu odmianach, np. 6-boczne, czy 12-boczne, w zależności od tego ile opcji chcecie mieć do wyboru. Niektóre zestawy zawierają kilka kości, pozwalających wylosować nie tylko to, co będziecie robić, ale również to, co ma się wydarzyć. 

Gry erotyczne typu BDSM

Zestawy gadżetów erotycznych często są skomponowane tematycznie. Wiele tego rodzaju akcesoriów nawiązuje do praktyk BDSM. Znajdziecie w nich pejcze, kajdanki, liny do pętania i podwieszania, opaski na oczy, obroże czy pióra do łaskotania.

Dzięki temu będziecie mogli odegrać sceny, w których jeden z partnerów będzie epatować władzą, a drugi posłusznie spełniać jego najskrytsze fantazje. Jest to zatem propozycja dla par, które nie boją się przekraczać daleko posuniętych granic.

Gry z użyciem wibratora

Choć zabawki erotyczne, takie jak wibratory czy dilda bywają zazwyczaj kojarzone z masturbacją, to można je z powodzeniem wykorzystać w czasie gry wstępnej, albo do całkowitego zaspokojenia partnerki lub partnera. Penetracja wibratorem łechtaczkowym albo analnym może być ekscytującym doświadczeniemm które bardzo zbliży partnerów do siebie. 

Szukasz partnera na seks? Zarejestruj się ZA DARMO na portalu erotycznym i poznaj kogoś już dziś!

Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, w tym chat erotyczny, zdjęcia, filmy i inne materiały o tematyce przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Aby móc przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - opuść tę stronę. Modele i modelki prezentowane na niniejszej stronie mają ukończone 18 lat lub więcej. Aby móc korzystać ze strony wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.