Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - portal erotyczny flirtrandki.pl

Igraszki z mężem

10.styczeń 2023
Igraszki z mężem

Jestem mężatką z kilkunastoletnim stażem. Lubię sex, daje mi on wiele przyjemności, ale od pewnego czasu kontakty erotyczne z moim mężem zaczęły trącić rutyną...

Odnosiłam wrażenie, że Marek robi to z konieczności, małżeńskiego obowiązku. W naszej sypialni od dawna nie było żadnych innowacji, nie używaliśmy wibratora ani innych zabawek. Nigdy też o tym nie rozmawialiśmy. Długo zastanawiałam się, w jaki sposób urozmaicić nasze życie erotyczne. W końcu wpadłam na szaleńczy pomysł – wysłałam do męża gorącego meila, w którym zaproponowałam niezwykłe seks spotkanie. Do wiadomości dołączyłam zdjęcie seksownej bielizny. Wiedziałam, że Marek lubi koronkową bieliznę , to był jego fetysz.
Już myślałam, że z moich planów nic nie będzie, gdy niespodziewanie pojawiła się odpowiedź. Marek zgodził się na spotkanie. Podał termin i wskazał miejsce – mały, przytulny pensjonat, w którym przeżyliśmy swój pierwszy raz. W umówionym dniu wstawiłam się w recepcji w samo południe. Marek miał dotrzeć wieczorem, ale ja potrzebowałam czas, by wszystko przygotować.
Zamówiłam szampan i truskawki, zaopatrzyłam się w krem czekoladowy i kilka gadżetów zakupionych w sex shopie. Założyłam koronkową bieliznę, którą dopełniłam szlafrokiem z delikatnej tafty. Twarz ukryłam w maseczce karnawałowej.

Marek pojawił się punktualnie o 18.00. W ręku trzymał bukiet czerwonych róż – moich ulubionych. Wszedł do pokoju, wręczył mi kwiaty i poprosił, abym odkryła twarz.
– Wolę odkryć inne części ciała – wyszeptałam zmienionym głosem. Tutaj też byłam przygotowana, kupiłam na bazarku hel do gadania, dzięki któremu stałam się chwilowa właścicielką skrzekliwie śmiesznego głosu. Zrzuciłam szlafrok i stanęłam przed Markiem w koronkowej bieliźnie. Celowo przypudrowałam znajdujący się powyżej prawej piersi pieprzyk, to także był element gry. Chwilę patrzył na mnie zdezorientowany, po czym energicznym ruchem pchnął mnie na łóżko i zdjął spodnie. Jego penis z każdą sekundą stawał się twardszy i sztywniejszy. Pomogłam mu wydostać się z bokserek. Wzięłam klejnot Marka do ust i zaczęłam ssać. Mocno, jakbym chciała wyssać z niego wszystkie soki. Do tej pory nigdy nie byłam taka ostra. Marek jęczał z rozkoszy. Zdecydowanym ruchem zdarł ze mnie bieliznę i spuścił się na moje piersi. Wcierając spermę w moje ciało pieścił każdy jego zakamarek. Jego dłonie i język penetrowały moje usta, miętosiły piersi, ssały twarde sutki.

Po chwili język Marka powędrował w kierunku moich ud, zanurzając się w wysmarowanej czekoladą cipce. Marek z uwielbieniem zlizywał słodką maź, delikatnie gryzł wargi sromowe i ssał łechtaczkę. Czułam jak rozkosz rozpływa się po moim ciele.
– Mmmmm, jeszcze, tak, tak, nie przestawaj – krzyczałam.
W pewnym momencie mąż chwycił leżące na stole kajdanki i przykuł mnie do poręczy łóżka. Po chwili w mojej pupie znalazł się wibrator, natomiast w cipce wibrował penis Marka. Ruchy były miarowe, szybkie i silne. Intensywność drgań wibratora współgrała z tempem, w jakim maż posuwał moją cipkę. Kilkakrotnie zmienialiśmy pozycję, wykorzystując erotyczne zabawki. Marek posuwał mnie ostro, traktował jak dziwkę, by po chwili stać się czułym i delikatnym kochankiem.
– Domyśliłem się, że to ty. Mam nadzieję, że będziemy to powtarzać – powiedział mąż nad ranem, gdy wszystkie karty zostały odkryte.

Szukasz partnera na seks? Zarejestruj się ZA DARMO na portalu erotycznym i poznaj kogoś już dziś!

Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, w tym chat erotyczny, zdjęcia, filmy i inne materiały o tematyce przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Aby móc przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - opuść tę stronę. Modele i modelki prezentowane na niniejszej stronie mają ukończone 18 lat lub więcej. Aby móc korzystać ze strony wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.