Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - portal erotyczny flirtrandki.pl

Indonezyjski Festiwal Seksu

10.październik 2017
Indonezyjski Festiwal Seksu

Festiwale filmowe już Ci się znudziły? Zatem zapoznaj się z niniejszym artykułem o nietypowym indonezyjskim festiwalu... Czym się wyróżnia? Będziesz uprawiać seks z ludźmi, których nigdy w życiu nie widziałeś i ma Ci to przynieść szczęście. Podoba Ci się taka wizja? Czytaj dalej!

Istnieje wiele dziwnych miejsc, na których możesz uprawiać seks. Na Zemi znajdziesz też miejsce, gdzie seks uprawia wiele ludzi w tym samym czasie – i nikomu nie wydaje się to ani trochę dziwne. Gdzie, co, jak i dlaczego?

Gdzie i co?

Jak już większość z was pewnie podejrzewa, mowa tutaj o festiwalu. Nie jest to jednak zwykły festiwal, ale festiwal seksu. Nosi nazwę Pon Festival of Indonesia. W trakcie festiwalu, który organizowany jest już od wielu stuleci, ludzie spotykają się w pobliżu świątyni na szczycie góry i uprawiają seks. Góra nazywa się Mount Kemukus i znajduje się niedaleko miasta Solo (albo też Surakarta) w Jawie Środkowej w Indonezji. Bywa nazywaną również Sex Mountain – górą seksu. To miejsce jest dość specyficzne, ale sam obrzęd, który się tam odbywa, jest równie, a może nawet jeszcze bardziej fascynujący.

Jak?

Podczas Festiwalu Pon uprawiany jest seks rytualny pomiędzy obcymi ludźmi, nie zależnie od tego, czy któraś ze stron jest żonata/zamężna, czy też nie. Nie będzie to jednorazowe spotkanie, ponieważ aby rytułał został spełniony, pary, które poznają się na szczycie góry, muszą się w sumie spotkać aż siedem razy, w odstępach 35 dni. Oznacza to, że będą uprawiać seks przez większość roku. Ten „związek” zawiera w sobie wszelkie elementy wypracowanego i długotrwałego związku, choć jest czymś zupełnie innym.

Pon Festival

Dlaczego?

Od wielu stuleci pielgrzymi gromadzą się w świątyni zwanej Gunung Kemukus. To zgromadzenie organizowane jest do dzisiaj, w dniu pomyślności Jumat Pon (od którego festiwal otrzymał swoją nazwę). W świątyni znajdują się szczątki z XVI wieku, należą one do księcia zwanego Pangeran Samudro (syn króla Jawy) i jego macochy Nyai Ontrowulan. Istnieje kilka legend dotyczących tego, co tak naprawdę się stało, ale powiadają, że książę i jego niewłasna matka musieli uciec z domu kiedy król dowiedział się o ich romansie. Para dotarła do miasta Solo, gdzie w trakcie aktu seksualnego zostali złapani i zabici przez miejscowych. Co do tego, co było dalej, nie ma pewności. Jedna wersja mówi, że jeszcze zanim Samundro zabito, wyraził zgodnę na cudzołożnictwo w Pon Friday. Druga zaś mówi o tym, że pary, które dopuszczą się jeszcze bardziej skandalicznych czynów niż Samudro i Ontrowulan, czeka nagroda w postaci szczęścia i bogactwa, a także, że aby się to spełniło seks muszą uprawiać na grobie. Trochę nudniejsza wersja legendy mówi, że „żyli szczęśliwie aż do śmierci” właśnie na szczycie góry Mount Kemukus. Bez względu na to, jaka jest prawda, na miejsce przybywa tysiące pielgrzymów, wierzących, że ich zakazany seks dostarczy im wiele szczęścia i pieniędzy. Pielgrzymi przyjeżdżają też w poszukiwaniu sukcesu, który chcą osiągnąć.

Modlitwy, oczyszczenie i seks

Cały proces rozpoczyna się od porannej modlitwy. Następnie pielgrzymi podchodzą do grobu księcia i jego macochy, aby położyć przy nim kwiatki i znów się pomodlić. Po tym idą się oczyścić w jednym z poświętnych źródeł. Podczas tej fazy unikają jeszcze szukania partnera. Jednakże już przy zachodzie słońca góra roi się od pielgrzymów szukających seksu. Nie wolno kochać się ze swoją żoną, czy mężem, musisz znaleźć kogoś, kogo jeszcze nigdy w życiu nie widziałeś. Noc jest okazją do ponownego spotkania się z partnerem, którego wybraliśmy. Patrnerzy często wymieniają się numerami telefonu i aderesami, aby znów mogli znaleźć się na tym samym miejscu. Oznacza to, że pary są ze sobą w kontakcie również poza rytualnymi dniami. Zdarza się, że podczas praktykowania tej tradycji, ludzie zakochują się w swoich partnerach, aczkolwiek najcześciej ich miłość pozostaje nieodwzajemniona. Bardzo często okazuje się też, że dany/a partner/ka jest już żonaty/zamężna. Niektórzy pielgrzymi przyznają swoim „oficjalnym” mężom i żonam, że wybierają się do Gunung Kemukus, większość z nich jednak trzyma to w tajemnicy. Tradycyjnie seks jest uprawiany pod gołym niebem, a para spędzi resztę nocy pod drzewami, które rosną na szczycie góry. Dla tych, którzy nie biorą udziału w igraszkach seksualnych, przygotowane są alternatywne rodzaje zabawy, np. bary z karaoke. Na górze dosłownie kłębią się bary karaoke oraz stanowiska z przekąskami i tradycyjnymi afrodyzjakami.

Niezależnie od tego, jakie kto ma poglądy odnośnie Pon Festiwalu, należy uzać, że fascynującym jest, jak wielki wpływ mają wiara i tradycje na życie współczesnego człowieka. Praktyka zdobyta podczas seksu z obcym człowiekiem, może wydawać się niektórym ekstremalna, ale każda kultura świata praktykuje pozamałżeński seks. Różnica polega na tym, że większość z nich utrzymuje to w tajemnicy. Pon Festiwalu wszystko jest jasne jak na dłoni.

Podnieca Cię wizja uprawiania seksu z nieznajomym? Zarejestruj się na portalu erotycznym i bierz się do dzieła!

[Lil]

Źródło zdjęć:

http://www.abc.net.au

Źródło:

http://metro.co.uk

Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, w tym chat erotyczny, zdjęcia, filmy i inne materiały o tematyce przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Aby móc przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - opuść tę stronę. Modele i modelki prezentowane na niniejszej stronie mają ukończone 18 lat lub więcej. Aby móc korzystać ze strony wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.