Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - portal erotyczny flirtrandki.pl

Jak korzystać z kulek gejszy?

17.maj 2022
Jak korzystać z kulek gejszy?

Kulki analne zwane również kulkami gejszy mają swoje zastosowanie nie tylko w sypialni, ale także jako akcesoria do wzmocnienia mięśni miednicy. Mogą z nich korzystać nie tylko kobiety, ale też mężczyźni. Jak ich używać i dlaczego warto się na to zdecydować?

Kulki gejszy choć bywają nazywane analnymi mogą być używane również waginalnie. Dostarczają przyjemności podczas stymulacji seksualnej, ale korzystać z nich można w celu wzmocnienia mięśni miednicy. Sprawdzą się idealnie zarówno do zabawy solo jak i z partnerem. Kulki gejszy najczęściej produkowane są z silikonu lub metalu i mogą składać się z 1, 2 lub większej ilości elementów. 
Te ciekawie wyglądające zabawki urozmaicają wasze współżycie, będą świetnym towarzyszem namiętnej gry wstępnej lub masturbacji. Ich pierwowzorem są proste urządzenia opracowane w IV wieku w Japonii i używanych przez młode gejsze do wzmocnienia pochwy.

Kulki waginalne

Klasycznych kulek dopochwowych bez problemu można uzywać podczas zabaw erotycznych solo oraz w parach. Ogromna ilość kobiet jest wrażliwa na ten rodzaj stymulacji pochwy, zatem umiejętne korzystanie z kulek dopochwowych może doprowadzić do orgazmu. Oprócz tego można z ich pomocą ćwiczyć mięśnie dna miednicy, które odpowiadają np. za elastyczność pochwy oraz intensywność orgazmów. 

Anální kuličky mohou být z různých materiálů

Kulki analne dla mężczyzn i kobiet 

Na rynku można znaleźć kulki gejszy dla kobiet i mężczyzn do penetracji odbytu. Są to te, które składają się z większej ilości połączonych elementów, potocznie nazywanych koralikami. Istnieją różne rozmiary, zatem można dobrać odpowiednie w zależności od możliwości i ograniczeń swego ciała. 

Rodzaje

W sklepach można znaleźć silikonowe, metalowe, wibrujące i progresywne kulki gejszy. Co o nich wiemy?

Silikonowe - są miękkie w dotyku, bardzo szybko się rozgrzewają i dostosowują do temperatury otoczenia, w którym się znajdą. Są łatwe w utrzymaniu.

Metalowe są twarde i chłodne podczas pierwszego kontaktu, jednak wystarczy odrobina zabawy a kulki staną się przyjemne dla naszego ciała. Na rynku dostępne są:

  • progresywne – w zestawie znajdziemy piłeczki o różnej wielkości i wadze;
  • biofeedback - ich budowa jest o wiele bardziej skomplikowana niż pozostałych. Wewnątrz większych kulek, znajdują się mniejsze. Podczas ruchu wzajemnie obijają się o siebie, wywołując delikatne drgania. Ten mechanizm wykorzystywany jest do ćwiczenia mięśni Kegla;
  • wibrujące na pilota - napędzane silniczkiem, swoim działaniem przypominają wibrator, co gwarantuje silną i bezpośrednią stymulację.

Jak używać kulek gejszy?

Zastanawiacie się pewnie, jak je tam włożyć? Do kulek zamieszczona jest instrukcja, która jest naprawdę prosta. Aplikacja dopochwowych podobna jest do aplikacji tamponu. Robimy to w pozycji stojącej lub leżącej przy lekko uniesionych biodrach. Do wyciągnięcia kulek dopochwowych służy sznurek zakończony małym uchwytem. Zaś jeśli chodzi o kulki analne – tutaj trzeba być ostrożnym i wykonywać wszystko zgodnie z instrukcją, wprowadzając do odbytu delikatnie coraz to większe piłeczki. W przypadku kulek dopochwowych i analnych zalecane jest użycie lubrykatnu. 

Do stymulacji seksualnej należy po umieszczeniu kulek w pochwie lub odbycie starać się lekko je uciskać. Powinno to wywoływać stymulację wybranych miejsc intymnych. Przyjemność odczujecie również wykonując ruchy miednicą - na boki, w przód i w tył.

Aby ćwiczyć mięśnie Kegla przy pomocy kulek gejszy powinno się swobodnie chodzić i wykonywać codzienne czynności. Efekt nastanie przy pomocy wibracji, w które wpadają piłeczki. Specjaliści polecają rozpoczynać trening od lżejszych ale większych kulek, które łatwiej utrzymać. Dopiero po wzmocnieniu mięśni można wypróbować mniejsze i cięższe.  Uwaga! Nie należy używać kulek gejszy w ciąży. Może to powodować silne obciążenie i nadmierne usztywnienie mięśni przed zbliżającym się porodem.

Masz już kogoś, z kim wypróbujesz kulki gejszy? Spełnij swoje fantazje z kimś poznanym na naszym portalu erotycznymZarejestruj się ZA DARMO już teraz!

[nk]

Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, w tym chat erotyczny, zdjęcia, filmy i inne materiały o tematyce przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Aby móc przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - opuść tę stronę. Modele i modelki prezentowane na niniejszej stronie mają ukończone 18 lat lub więcej. Aby móc korzystać ze strony wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.