Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - portal erotyczny flirtrandki.pl

Jak się zgrać w łóżku ze swym partnerem

3.lipiec 2020
Jak się zgrać w łóżku ze swym partnerem

Wiele związków cierpi niedostatkiem seksu. Oboje zazwyczaj położycie się do łóżka zbyt zmęczeni na to, aby jeszcze się zabawić, nie macie na to czasu, nastroju, ani energii... Można coś z tym zrobić? Pewnie, że tak!

Wszyscy w pewnym momencie wpadamy w monotonię i dla własnej wygody wolimy nie zastanawiać się nad niczym, tylko położyć się do łóżka i od razu zasnąć. Oczywiście na początku związku ochota na seks jest większa, z czasem jednak zaczyna się zmniejszać. To wielki błąd! Namiętość, przytulanie i seks powinny być w naszym życiu obecne niezależnie od etapu związku, na którym się aktualnie znajdujecie. 

Ochota na pewno się pojawi, jeżeli zastosujecie kilka sprawdzonych rad, które zaprezentujemy poniżej. Zaufajcie nam... Weźmy się już do dzieła! 

Zaplanujcie wszystko tak, abyście szli do łóżka w tym samym czasie

Jeżeli jesteście przyzwyczajeni chodzić spać o różnych porach, nic dziwnego, że ciężko wam się zgrać. Mało kiedy jest to umyślne działanie, zazwyczaj winę za to ponosi praca. Jedno z was wraca do domu później, albo musi jeszcze do późna pracować przy komputerze. Warto jednak spróbować zmienić takie nawyki, albowiem dzięki chodzeniu do łóżka o tej samej porze będziecie się czuć jeszcze bardziej ze sobą związani i kochani. Zasypianie samemu w łóżku wzbudza uczucie samotności. Kolejna ważna sprawa: nie śpijcie każdy na innym końcu łóżka, przytulcie się do siebie. Jeżeli chodzicie spać późno, postarajcie się skończyć wcześniej pracę, lub poświęcić tę godzinę przed telewizorem na chwile spędzone wspólne w łóżku...

Więcej śpijcie

Mała ilość snu ma negatywny wpływ nie tylko na wasz związek, ale również na życie jako takie. Zwiększa się prawdopodobieństwo wystąpienia lęków, zmian nastrojów oraz obniżenia koncentracji. To wszystko powoduje, że bycie z Tobą w związku stanie się dla Twojego partnera prawdziwym wyzwaniem. Ważne jest nie tylko to, abyście chodzili do łóżka o tej samej porze, ale też abyście się wysypiali. Jak już wspominaliśmy, nawet godzina więcej będzie zauważalna. Jeżeli planujecie jeszcze jakieś igraszki lepiej zaopatrzcie się w dwie. Dodatkowe pół godziny snu dziennie też się liczy!

Wyrzućcie z sypialni wszelkie urządzenia elektroniczne

Nie bierzcie z sobą do łóżka żadnej elektroniki, miejsce telewizora też jest w salonie. Czas spędzony w sypialni powinien być tylko wasz i powinien skupiać się na zbliżeniu i intymności, a nie na tym jak się jeszcze bardziej od siebie oddalić. Jeżeli naprawdę nie możesz żyć bez telefonu, tableta, czy telewizora, zaproponuj partnerowi wspólną zabawę. Możecie wspólnie grać w jakąś grę, albo oglądać film, który będzie się podobać wam obu.

jak się zgrać z partnerem w łóżku

Bądźcie sobie bliscy

Oksytocyna, zwana także hormonem przytulania jest neuropeptydem, który służy do wspomagania poczucia bliskości, wierności, lojalności, miłości i zaufania. Jest stymulowany dotykiem. W dzisiejszych czasach pary kupują tak wielkie łóżka, że w efekcie wygląda to tak, jakby spali na dwóch oddzielnych. Po pewnym czasie zacznie im brakować bliskości. Rozwiązanie jest proste – kupcie sobie mniejsze łóżko. Nie musicie być przyklejeni do siebie, chodzi przede wszystkim o to, aby żadne z was nie spało na innym końcu łóżka. Dotykajcie swych ciał, przytulajcie się, obejmujcie i całujcie.

Jeszcze jedna ważna uwaga na koniec: rozmawiajcie z partnerem o swoich potrzebach i uczuciach. Szczerość w związku jest bardzo ważna i pozwoli wam zbliżyć się do siebie jeszcze bardziej.

Jeżeli zastosujesz się do wyżej wymienionych rad, ochota na seks z partnerem powinna być większa. Staniecie się spokojniejsi, a czas nie będzie już waszym wrogiem, zatem nie będziecie już musieli rezygnować z przyjemności. W efekcie będziecie oboje mieć lepszy nastrój i poprawicie jakość waszego związku. Nie zapominaj, że nawet małe zmiany, mogą mieć wielki wpływ na związek.

Ciesz się z przyjemności, które daje zbliżenie z drugą osobą! Jeśli aktualnie nikogo nie masz, znajdź kogoś, kogo mógłbyś/mogłabyś przytulić na portalu dla dorosłych.

[Lil]

Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, w tym chat erotyczny, zdjęcia, filmy i inne materiały o tematyce przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Aby móc przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - opuść tę stronę. Modele i modelki prezentowane na niniejszej stronie mają ukończone 18 lat lub więcej. Aby móc korzystać ze strony wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.