Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - portal erotyczny flirtrandki.pl

Jak uprawiać seks tantryczny?

22.czerwiec 2021
Jak uprawiać seks tantryczny?

Słynny seks tantryczny - na czym polega? Masz ochotę wypróbować go ze swoją drugą połóweczką, ale nie wiesz od czego zacząć? Dzisiaj poradzimy wam, jak powinno się uprawiać miłość tantryczną tak, aby przyniosła jak najwięcej przyjemności obojgu partnerom

Seks tantryczny to wyjątkowy rodzaj zbliżenia pomiędzy partnerami. Można go nazwać świętem dla ciała i duszy, sprawia bowiem, że partnerzy łączą się w jedno nie tylko fizycznie, ale również duchowo. Najważniejsza jest długa i wypełniona pieszczotami gra wstępna. Oczywiście nie bez znaczenia są także tantryczne pozycje miłosne. Głównym założeniem seksu tantrycznego nie jest samo osiągnięcie orgazmu, ale też poczucie bliskości z partnerem. 

Jak uprawiać seks tantryczny?

Partnerzy uprawiający seks tantryczny powinni dzielić ze sobą wspólny czas, oddech, spojrzenia, dotyki i inne dowody psychicznej oraz fizycznej jedności. Wszystko to aż do momentu osiągnięcia orgazmu, który partnerzy powinni osiągnąć jednocześnie. Aby wszystko przebiegało tak, jak powinno należy zadbać o odpowiednią atmosferę. Zapalcie świece, kadzidła, przygotujcie czystą i miękką pościel - tak abyście już wchodząć do sypialni czuli wyjątkowość tego, co ma się za chwilę między wami wydarzyć. 

Najpierw usiądźcie na przeciwko siebie po turecku. Dzięki temu będziecie mogli bez problemu podziwiać swoje ciała. Następnie zacznijcie razem w tym samym czasie spokojnie oddychać. Pomoże wam to stworzyć jeden wspólny oddech. Pamiętajcie o utrzymaniu kontaktu wzrokowego. Dopiero później, można powoli przesuwać wzrok po ciele ukochanego/ukochanej. Kolejnym krokiem jest dotyk. Najpierw delikatnie opuszkami palców głaszczcie swoje twarze - usta, oczy, uszy. Po chwili możecie przejść dalej - szyja, kark, ramiona, boki, piersi, brzuch, miejsca intymne, uda, stopy. Poza dotykiem można stosować również inne pieszczoty, np. muskanie wargami czy całowanie

RADA: Wyjątkowo czułym miejscem są usta, u panów przede wszystkim dolna warga. Nie pomijajcie też uszu - są bardzo wrażliwe. Można je głaskać, masować, całować, delikatnie podgryzać lub ssać. Polecamy też dotykanie głowy partnera/ki - konkretnie gładzenia włosów.  Pary, które regularnie uprawiają seks tantryczny zgodnie twierdzą, że bardzo przyjemne są pieszczoty brzucha, dokładniej okolic pępka oraz stref wzdłuż kręgosłupa.

Pozycje do seksu tantrycznego

Kiedy po długiej i namiętnej grze wstępnej uznacie, że nadszedł czas na zbliżenie, wybierajcie przede wszystkim takie pozycje, przy których możliwy jest kontakt wzrokowy. Dobrze też, abyście nadal mieli możliwość kontynuowania pieszczot. Do takich pozycji można zaliczyć np. klasyczną pozycję misjonarską, ponieważ wówczas możecie patrzeć sobie w oczy i mocno się do siebie przytulać. Jeśli chcecie, możecie tą pozycję trochę urozmaicić - wystatczy, że kobieta skrzyżuje nogi na wysokości piersi partnera a stopy położy na jego barkach. Niniejsza pozycja umożliwia dogłębną penetrację. Mężczyzna może też wówczas pieścić piersi i inne części ciała swojej ukochanej. 

Idealną pozycją do seksu tantrycznego jest również tzw. kwiat lotosu. Partner siada po turecku a partnerka siada na nim. Musi być odwrócona przodem do niego, aby mogła opleść nogami jego pośladki. Podczas tej pozycji możecie nie tylko patrzeć sobie w oczy, ale też pieścić nawzajem swoje ciała. 

Wszystko to zakończy orgazm tantryczny, który jest niesamowitym przeżyciem, na który naprawdę opłaca się poczekać. Osoby, które go przeżyły twierdzą, że odczuwały go intensywnie w całym ciele. Warto też pamiętać o tym, aby podczas gry wstępnej naprawdę skupić się na "tu i teraz". Skoncentrujcie się na swoich ciałach i spróbujcie odnaleźć wspólny oddech. Niektórzy seksuolodzy polecają równiewż współną medytację przed rozpoczęciem seksu tantrycznego. 

Masz ochotę na seks tantryczny, ale nie masz partnera/ki, z którą mógłbyś/mogłabyś doznać tego wyjątkowego rodzaju zbliżenia? W takim razie zarejestruj się ZA DARMO na naszym portalu erotycznym i poznaj kogoś już dziś!

[nk]

Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, w tym chat erotyczny, zdjęcia, filmy i inne materiały o tematyce przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Aby móc przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - opuść tę stronę. Modele i modelki prezentowane na niniejszej stronie mają ukończone 18 lat lub więcej. Aby móc korzystać ze strony wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.