Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - portal erotyczny flirtrandki.pl

Jakie błędy popełniamy poczas korzystania z zabawek erotycznych?

26.luty 2019
Jakie błędy popełniamy poczas korzystania z zabawek erotycznych?

Aby móc korzytać z zabawek erotycznych, nikt z nas nie potrzebuje żadnej instrukcji ani szkolenia, ale niestety wiedzieć a umieć to dwie różne sprawy. Dlatego też, dzisiaj powiemy wam, jakie błędy najprawdopodobniej popełniacie podczas zabawy z akcesoriami erotycznymi.

Mylisz wibrator z dildem

Czasami klient przyjdzie do sklepu bez jakiegokolwiek rozeznania, nie potrafi nawet odróżnić wibratora od dilda, przez co wybór odpowiedniej zabawki staje się o wiele bardziej skomplikowany. Nazwa wibrator sama w sobie daje nam do zrozumienia, że najważniejszą funkcją tej zabawki są wibracje, które służą do stymulacji. Później należy trochę zorientować się w rodzajach wibratorów – jak dobrze wiemy, bywają przecież różne, w zależności od tego jak i... gdzie ich chcemy używać. W internecie znajdziesz wszystkie potrzebne informacje, przejrzyj więc kilka stron zanim zdecydujesz się na kupno jakiejś zabawki i co najważniejsze – nie bój się eksperymentować!

Nie sprawdzasz, z czego zabawka została wyprodukowana

Pod nazwą „zabawki erotyczne” ukrytych jest naprawdę wiele różnych gadżetów, z których każdy może zostać wyprodukowany na dziesiątki różnych sposobów. Zanim zdecydujesz się na kupno konkretnej zabawki postaraj się o niej jak najwięcej dowiedzieć - przede wszystkim, czy nie zawiera szkodliwych chemikaliów, czyli ftalanów

Kupujesz tylko przez e-shopy

Wstydzimy się wybrać osobiście do sex shopu. Zdecydowanie mniej kompromitujące wydaje nam się kupowanie zabawek przez internet na e-shopach. Pamiętaj jednak, że kupując zabawkę przez internet nie masz szansy jej dokładnie obejrzeć. Akcesoria erotyczne zawsze lepiej jest najpierw obejrzeć na własne oczy. Jeśli koniecznie chcesz kupować zabawkę przez internet (np. ze względu na niższą cenę) to postaraj się najpierw wybrać do najbliższego sex shopu i przyjrzeć się jej z bliska, abyś miał pewność, że będzie dla ciebie odpowiednia.

Masz w domu jakieś zabawki erotyczne, które chętnie wypróbowałbyś z jednym partnerem lub więcej? Zajrzyj na nasz portal erotycznyzarejestruj się ZA DARMO, a być może ktoś przypadnie ci do gustu. 

[rox]

Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, w tym chat erotyczny, zdjęcia, filmy i inne materiały o tematyce przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Aby móc przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - opuść tę stronę. Modele i modelki prezentowane na niniejszej stronie mają ukończone 18 lat lub więcej. Aby móc korzystać ze strony wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.