Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - portal erotyczny flirtrandki.pl

Jakie piszczoty najbardziej podobają się mężczyznom?

21.luty 2019
Jakie piszczoty najbardziej podobają się mężczyznom?

Jądra, czy klejnoty... Nie ważne, jakim słowem je nazwiesz, wszyscy wiedzą o czym mowa. Zdarza się, że niektórzy wstydzą się powiedzieć, jakich pieszczot pragną podczas seksu. Oto wywiad z 7 mężczyznami, którzy nie boją się odpowiedzieć na te najśmielsze pytania!

Kobiety często nie wiedzą jak należy obchodzić się z jądrami, ponieważ same ich nie mają. Niektóre myślą, że ugniatanie i szczypanie ich jest przyjemne. Dlaczego? Dlatego, że po prostu nie wiedzą jakie to uczucie, tak samo jak ktoś, kto nie ma łechtaczki nie może nawet podejrzewać, jaką przyjemność skrywa kobiecy orgazm. Każdą kobietę podnieca coś innego, podobnie jak każdy mężczyzna preferuje inne pieszczoty dla swoich jąder.

Kobietom sprawę dodatkowo utrudnia brak konkretów ze strony mężczyzn w trakcie komunikacji. Nie powiedzą, co dokładnie się im podoba, powiedzą „Baw się nimi...”, ale nie powiedzą jak. Dla kobiety pytania typu: „Jak? Mam je delikatnie dotykać? Mam je chwycić? Lizać? Jak?!" w trakcie seksu są dość niezręczne. Poza tym zniszczą całą atmosferę.

Aby nie stało się to Tobie i abyś nie musiała niszczyć cudownego seksu ciągłymi pytaniami, oto co siedmiu pytanych przez nas mężczyzn odpowiedziało na pytania dotyczące tych najdelikatniejszych części ich ciała.

Kiedy partnerka pieści Twoje jądra, co Ci się podoba najbardziej?

Karol (32): "Szczerze mówiąc, nie przepadam za pieszczotai w tym miejscu. Czuję się dziwnie kiedy ktoś ich dotyka, są to bardzo delikatną częścią ciała, więc nikomu nie pozwalam ich dotykać bez konkretnego powodu.”

Dominik (27): "Mało kiedy się to stanie, ale jestem zadowolony, jeżeli podczas seksu dojdzie do zabawy z nimi. Partnerka musi to robić bardzo delikatnie, to naprawdę wrażliwe miejsca i potrzebują łagodnego dotyku.”

Łukasz (25): "Coś przyjemnego? Każdy ma swoje upodobania. Kobieta powinna umieć czytać z mowy ciała swojego partnera. Nie powinno się tego unikać, być może w ten sposób wreszcie odkryje, co tak naprawdę się partnerowi podoba.”

Jan (40): "Kiedy robi to delikatnie, jeżeli już. Delikatny masaż językiem nigdy nie zaboli.”

Marcin (37): "Trzymanie, macanie i lizanie."

Radek (24): "Lubię kiedy partnerka głaszcze je delikatnie podczas robienia loda, ale nie może przeginać. Jądra nie potrzebują aż tyle uwagi, ale od czasu do czasu odrobina nie zaszkodzi, podczas robienia czegoś innego.”

Michał (28): "Dotykanie i gładzenie jest super. Lubię kiedy tak po prostu za nie złapie. Lizania, całowania i ssania też nie odmówię.”

Wymień jedną rzecz, którą kobiety powinny wiedzieć o jądrach...

Karol (32): "Tylko to, jak bardzo są delikatne. Najmniejszy kopniak może zalać oczy łzami.”

Dominik (27): "Tak, ciężko się z nimi manipuluje, wyglądają dziwnie, w sumie są to worki pełne nasienia... Ale są bardzo delikatne. Myślcie o nich jak o sutkach – nie musisz nic z nimi robić podczas seksu, ale z odrobiną delikatności może to być ciekawe doświadczenie.”

Łukasz (25): "Z własnego doświadczenia, mogę powiedzieć, że niektórzy to lubią inni tego nie znoszą. Nie ma nic pomiędzy. Moja rada brzmi – próbować. Sprawdzać, co się partnerowi podoba, a co nie. Nie próbować schodzić do niższych partii, jeżeli tego ewidentnie nie chce.”

Jan (40): "Dbajcie o jądra tak, jakby były ze szkła. Są bardzo delikatne. I tak – to lewe może wisieć niżej, niż prawe.”

Marcin (37): "Chciałbym, aby kobiety wiedziały, jak to jest mieć jaja – większość czasu po prostu sobie wiszą i nikt na nie nie zwraca uwagi. Są bardzo wrażliwe, ale to nie oznacza, że nie da się z nimi nic robić!”

Radek (24): "Są bardzo delikatne, dlatego bądźcie ostrożne. Wprawdzie nie dostarczycie mężczyźnie z ich pomocą wielkiej satysfakcji, ale to nie znaczy, że macie je pomijać! Schodzenie do niższych partii może być samo w sobie całkiem podniecające.

Michał (28): "Na swój sposób są ekstremalnie delikatne. Chyba każdy mężczyzna pamięta, jak go kolega kopnął w jaja w dzieciństwie... Nie, to nie było wyolbrzymianie. To tak okropnie boli w żołądku!”

pieszczoty

Czego nie powinna robić partnerka z Twoimi klejnotami?

Karol (32): "Łapać za nie znienacka. Człowiek się okropnie wystraszy. Jakikolwiek rodzaj nacisku, oprócz lekkiego zgniatania, prawdopodobnie będzie bardzo bolesny.”

Dominik (27): "Ja nie przepadam za ssaniem jąder. Rozumiem, że komuś może się to podobać, ale dziękuję, to nie dla mnie.”

Łukasz (25): "Uważam, że są zbyt delikatne na poklepywanie i inne rzeczy, jak na przykład ciągnięcie za nie, tego należy unikać. Oczywiście, jeżeli się to partnerowi nie podoba. Po prostu, niech kobiety bawią się nimi rozważnie.”

Jan (40): "Nie zachowujcie się wobec nich, jakbyście właśnie grały w jakimś pornosie. W takich filmach mężczyźni być może lubią silne ssanie, ale nic w nadmiarze.”

Marcin (37): "Kobiety nie powinny pociągać za jaja, ani je gryźć. I błagam, nie poklepujcie ich – robicie to częściej niż się wam wydaje!”

Radek (24): "Nie chciałbym, aby je ściskała. Powtarzam, są bardzo delikatne.”

Michał (28): "Nie powinna ich bić, gryźć ani ściskać.”

Na koniec, masz jakieś przyjemne wspomnienie dotyczące igraszek z Twoimi jądrąmi?

Karol (32): "Nic nadzwyczajnego, ale kiedy partnerka po raz pierwszy je dotknęła podczas obciągania było to bardzo podniecające. Wcześniej o tym nie myślałem, ale odrobina oralnej zabawy nie zaszkodzi.”

Dominik (27): "Muszę przyznać, że było super, kiedy już dochodziłem, a partnerka bardzo delikatnie je ścisnęła... no raczej kilka razy delikatnie nacisnęła kiedy... no wiecie... a drugą ręką pomagała...”

Łukasz (25): "Mnie się to podoba, mam wiele takich doświadczeń. Można łatwo stwierdzić kiedy dziewczynie również się to podoba, a kiedy nie. Facetom nie jest wszystko jedno, obchodzi nas jak się partnerka czuje. Zatem jeżeli nie chcecie tego robić, zajmijcie się inną częścią męskiego ciała. To po prostu widać, kiedy do czegoś się zmuszacie. My widzimy jak się staracie i doceniamy to, ale nie jest to podniecające... to wszystko.”

Jan (40): "Szczerze mówiąc, nie mam takich wspomnień. Nie jestem fanem dotykania moich klejnotów, ale lizanie i delikatne ssanie jest mile witane.”

Marcin (37): "Moja była dziewczyna w trakcie robienia loda przejeżdżała po nich językiem. A podczas seksu intensywnie je masowała. Mam czasem wrażenie, że moje jaja interesowały ją bardziej niż mnie samego.”

Radek (24): "Kiedy partnerka delikatnie jeździła po nich językiem i co jakiś czas je ssała. Najważniejsze to być delikatnym i poświęcać im trochę uwagi. Najprzyjemniejsze to jest, kiedy dziewczyna to robi językiem.”

Michał (28): "Ssanie w trakcie obciągania.

To było bardzo ciekawe. Dziękuję za rozmowę.

Jak widzicie, odnośnie jąder mężczyźni nie są jednogłośni. Wszyscy jednak są zgodni w tym, co się im nie podoba. Każdemu natomiast podoba się coś innego, dlatego ważna jest komunikacja z partnerem i informowanie siebie nawzajem, co nam daje przyjemność, a co sprawia ból. Kobiety w swych próbach powinny być niezwykle ostrożne i delikatne.

Zabawa z jądrami przynieść wiele satysfakcji, ale z kim ją uskutecznić? Co Ty na to, aby znaleźć kogoś na portalu erotycznym?

[Lil]

Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, w tym chat erotyczny, zdjęcia, filmy i inne materiały o tematyce przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Aby móc przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - opuść tę stronę. Modele i modelki prezentowane na niniejszej stronie mają ukończone 18 lat lub więcej. Aby móc korzystać ze strony wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.