Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - portal erotyczny flirtrandki.pl

Jakie są jego preferencje seksualne na podstawie znaku zodiaku

21.październik 2021
Jakie są jego preferencje seksualne na podstawie znaku zodiaku

Chciałabyś wiedzieć, co twój partner najbardziej lubi w łóżku? Wiele o jego upodobaniach może zdradzić znak zodiaku, pod którym się urodził. Zainteresowana? Zapraszamy w takim razie do lektury...

Dzisiaj szczegółowo przyjrzymy się poszczególnym znakom zodiaku oraz temu, co lubią w łóżku. Wszystko po to, abyś wiedziała jak zdobyć jego serce i podgrzać temperaturę w sypialni!

BARAN (21.03 – 19. 04)

Nie lubi eksperymentów ani podejmowania ryzyka w sypialni. Sam nie wyjdzie z inicjatywą, ale zrobi wszystko, na co partnerka ma ochotę. Możesz mu zatem śmiało zdradzić swoje największe pragnienia, z radością spełni każde, nawet to najbardziej szalone.

BYK (20.04 – 22. 05)

Byk to silny znak zodiaku, a każdy mężczyzna, który urodził się jako Byk kocha dominować, jeśli chodzi o seks. Podnieca go sfera intelektualna i tylko tacy ludzie są dla niego coś warci. Uwielbia wszelkiego rodzaju gierki. Kuszą go przebieranki, na przykład seks z bibliotekarką albo seksowną pielęgniarką. Wybierz się na zakupy do sex-shopu i kup jedno z dostępnych tam przebrań, na pewno nie pożalujesz!

BLIŹNIĘTA (23.05 – 21. 06)

Mężczyźni urodzeni pod tym znakiem są z reguły beztroscy, kochają przygoty, są kreatywni, ale co za tym idzie – szybko się nudzą. Uwielbiają rozmowy na tematy związane z erotyką i niestety mają skłonności do zdrad. Jak skraść jego serce? Bądź niegrzeczną kocicą i mów głośno, czego chcesz w łóżku. Zobaczysz, nie będziesz się mogła od niego opędzić!

RAK (22.06 – 22.07)

Trochę z niego laluś, lubi być podziwianym – nie tylko na codzień, ale też w sypialni. Dobrze wie, jak wykorzystać swój autorytet do dawania klapsów, nie boi się powiedzieć swojej partnerce, co ma robić. Jeśli chcesz znaleźć drogę do jego serca, musisz być uległa i... słuchać swojego pana.

LEW (23.07 – 23.08)

Lew potrafi skupić na sobie uwagę otoczenia, nic dziwnego, że wszystko kręci się wokół niego również w sypialni. Zatem jeżeli chcesz go zdobyć, musisz wiedzieć co robić. Bądź pewna siebie, pokaż że wiesz, czego chcesz. Ubierz seksowną bieliznę, to z pewnością jeszcze bardziej podkręci temperaturę.

PANNA (24.08 – 22.09)

Jest to bardzo wdzięczny znak, mężczyzna spod znaku Panny lubi seksualne uwodzenie i romantyczne sytuacje. Możesz sypialnię ozdobić kwiatami, świeczkami. Nie zaszkodzi też jakaś romantyczna muzyka. Uważaj jednak, jak to często bywa: cicha woda brzegi rwie, możesz obudzić w nim prawdziwą bestię.

WAGA (23.09 – 22.10)

W odróżnieniu od Barana uwielbia eksperymentować i rozmawiać o seksie. Zdaje sobie sprawę, że jest to ważne aby odpowiednio zgrać się łóżku. Jego najsilniejszym zmysłem, jest zmysł wzroku, dlatego jeśli chcesz sprawić mu niespodziankę, przygotuj striptiz.

SKORPION (23.10 – 21.11)

Nie może się powstrzymać od patrzenia w oczy partnerki podczas seksu. Bowiem największą przyjemność sprawia mu to uczucie, kiedy widzi w jej oczach podniecenie i uległość. Skorpion jest skrywa w sobie dwa żywioły, namiętnego kochanka i wrażliwego romantyka.

STRZELEC (22.11 – 21.12)

Nie możesz liczyć na to, że się w Tobie zakocha, uwielbia przygodny seks. Nie ważne, czy kobieta jest starsza, młodsza, gruba, czy chuda. Seks jest jego żywiołem, nie wierzy w to, że można go uprawiać przez całe życie tylko z jedną osobą.

KOZIOROŻEC (22.12 – 19. 01)

Koziorożec lubi przekraczać granice i eksperymentować na swoim partnerze. Pomaga mu to sprawdzić na ile może sobie pozwolić, za każdym razem będzie się jednak posuwał o krok dalej. Jest bardzo odważny i nie boi się nawet wypróbować trójkącika.

WODNIK (20.01 – 18.02)

Nie da się o nim powiedzieć, że w sypialni jest ogierem. Seks nie jest dla niego aż tak ważny, jak uczucia. Musi mieć odpowiedni nastrój aby się kochać. Nigdy nie pójdzie do łóżka z osobą, z którą nie chce być przez całe życie.

RYBY (19.02 – 20.03)

Nie można przewidzieć, czego pragnie. Jednego dnia tuż po przyjściu z pracy przykłuje Cię do łóżka kajdankami, innego zaś nawet nie zareaguje na Twoje zaloty. Jest namiętnym kochaniem, lecz niestety kompletnie nieprzewidywalnym.

Na portalu erotycznym możesz znajleźć partnera na podstawie znaku zodiaku, nie czekaj, zarejestruj się i umów się na spotkanie już dziś!

[Lil]

Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, w tym chat erotyczny, zdjęcia, filmy i inne materiały o tematyce przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Aby móc przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - opuść tę stronę. Modele i modelki prezentowane na niniejszej stronie mają ukończone 18 lat lub więcej. Aby móc korzystać ze strony wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.