Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - portal erotyczny flirtrandki.pl

Kobiety górą! - czyli trochę o najlepszych pozycjach seksualnych

7.październik 2020
Kobiety górą! - czyli trochę o najlepszych pozycjach seksualnych

Pozycje seksualne to temat rzeka. Istnieje ich naprawdę wiele lecz tylko niektóre z nich przypadną nam do gustu. Dzisiaj jednak chcemy wam zaproponować pozycje, w których to kobieta jest na górze. Dlaczego warto je wypróbować? Czytaj dalej i przekonaj się.

 Maksymalna przyjemność

Każda pozycja seksualna, w której to kobieta jest na górze, ma jeden wielki plus, mianowicie: ocean wspaniałych orgazmów. Jak to możliwe? Otóż w takiej pozycji możesz zaopiekować się zarówno swoimi wewnętrznymi, jak i zewnętrznymi ośrodkami przyjemności. Taka podwójna stymulacja zwiększa szansę na osiągnięcie satysfakcji. Chcecie poznać inne powody, dla których tzw. pozycja na kowbojkę to idealny pomysł na wspólną zabawę? Nie ma problemu, mamy aż 5 argumentów, które na pewno Cię przekonają!

Stymulacja pełną parą

Grawitacja to coś naprawdę wspaniałego, ponieważ właśnie wtedy, kiedy to kobieta jest na górze, penetracja jest o wiele głębsza. Taka pozycja ułatwia też partnerowi odnalezienie magicznego punktu G, ukrywającego się na przdniej ścianie waginy, zaledwie kilka centrymetrów od wejścia do pochwy. Jak regulować głębokość tak, aby była jak najbardziej przyjemna? Partnerka powinna usiąść na mężczyźnie okrakiem, trzymając nogi po bokach jego ciała, lub na jego udach. Przesuwając się bliżej sprawi, że ruchy będą płytsze, zaś odsuwając, że będą głębsze.

Kontrola

Dla kobiet pozycja kowbojki niewątpliwie ma wielki plus w postaci zwiększonej kontroli. To Ty decydujesz o tempie i sposobie w jaki się kochacie. Zabawę najlepiej zacząć od krainy na literę O, powoli, ocierając się miednicą o jego ciało. Później, aby zwiększyć doznania, przyśpiesz i obserwuj jak Twój partner wije się z rozkoszy. Możesz sobie też pozwolić na drażnienie go poprzez ciągłe wślizgiwanie i wyślizgiwanie się. W końcu teraz to Ty rozdajesz karty.

Kobiety górą!

Łatwiejszy dostęp

Partnerka będąc na górze, ma wolne ręce – dlaczego więc nie miałaby z tego przywileju skorzystać? Palcami lub całymi dłońmi może pieścić klatkę piersiową partnera. Od czasu do czasu może też nachylić się i całować go, od ust, przez sutki (niezwykle czułe nie tylko dla kobiet, ale również dla mężczyzn), aż do brzucha. Mężczyzna zaś, może trzymać swoje dłonie na piersiach partnerki i opiekować się nimi tak, jak należy. Warto również dodać, że doznania będą intensywniejsze, jeżeli partner będzie przytrzymywać biodra partnerki jak najniżej.

Wspaniała atmosfera

Seks sam w sobie wytwarza atmosferę intymności i bliskości. Pozycja kowbojki jeszcze intensywniej pozwala nam na przeżycie niezapomnianego orgazmu i to w ramionach ukochanej osoby. Możecie nieustale patrzeć sobie w oczy i obserwować jaką przyjemność sprawia partnerowi wasze zbliżenie.

Nuda nie ma szans

Pozycja na kowbojkę ma mnóstwo wariacji, więc nie musicie się obawiać, że w pewnym momencie się wam znudzi. Jakie są możliwości? Partner może na przykład usiąść na krześle, po czym partnerka wiąże mu ręce miękkim szalem i siada na nim. Taka pozycja jest nie tylko niesamowicie przyjemna, ale też podniecająca.

Lubisz eksperymentować w łóżku, ale nie masz z kim? Zarejestruj się na naszym portalu erotycznym i znajdź partnera/kę na seks!

[Lil]

Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, w tym chat erotyczny, zdjęcia, filmy i inne materiały o tematyce przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Aby móc przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - opuść tę stronę. Modele i modelki prezentowane na niniejszej stronie mają ukończone 18 lat lub więcej. Aby móc korzystać ze strony wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.