Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - portal erotyczny flirtrandki.pl

Króliczki Playboya

4.styczeń 2022
Króliczki Playboya

Dawno, dawno temu, wielkiej willi Hugh Hefnera żyły sobie trzy Króliczki Playboya: Holly, Bridget oraz Kendra... Słyszeliście kiedyś o nich?

Króliczki Playboya to nie tylko określenie kobiet związanych z magazynem Playboy, ale również polska nazwa programu typu reality show The Girls Next Door emitowanym od 2005 do 2009 roku. Program pokazywał, jak wyglądało życie wewnątrz Playboy Mension Hugh Hefnera. Kogo mogliśmy tam oglądać?

Holly Madison

Holly Madison - tak naprawdę nazywa się Hollin Sue Cullen, urodziła się 23 grudnia 1979 w Astorii, w Oregonie. Jest amerykańską modelką, fotomodelką i aktorką, która od roku 2009 do 2011 miała swoje własne reality show Holly’s World. Dzieciństwo Holly spędziła na Alasce. Kiedy miała 12 lat jej rodzina przeprowadziła się do Oregonu. W 1999 roku osiedliła się w Los Angeles, gdzie uczyła się w Loyola Marymount University. Zanim stała się sławna pracowała jako kelnerka w restauracji „Hooters”.

W 2001 roku dostała zaproszenie na imprezę do willi Hugh Hefnera w Beverly Hills. Po tym wieczorze Hefner zaproponował jej zamieszkanie w posiadłości. Wówczas mieszkało tam już 7 innych kobiet. Niedługo potem w willi zostały już tylko Holly Madison i Bridget Marquardt. W 2004 r. kiedy Hefner obchodził swoje 78. urodziny poznał Kendrę Wilkinson, która niebawem dołączyła do dziewczyn w jego posiadłości. W ich monogamicznym związku panowała hierarchia: dziewczyną numer jeden była Holly, a po niej Bridget Marquardt i Kendra. W 2008 r. Holly Madison oficjalnie ogłosiła, że rozstała się z Hefnerem, ale jeszcze do początku 2009 współpracowała przy kręceniu reality show Króliczki Playboya. W 2013 r. wyszła za mąż za Pasquale Rotella, z którym ma dwójkę dzieci. Małżeństwo zakończyło się rozwodem w lutym 2019 r. Holly ma aż pięć psów. Madison nie ukrywa, że przeszła operacje plastyczne: nosa, piersi, powiększenia warg i podniesienia brwi. Zdecydowała się również na wydłużenie powierzchni oczu, obniżenia i pomniejszenia ich. 

Ciekawostka

Oprócz psów Holly w posiadłości Hefnera znajdowały się również egzotyczne zwierzęta a to dlatego, że... ma on tam własne zoo! Hugh jako jedyny w stanie Los Angeles posiada uprawnienia do tego, aby w miejscu jego posiadłości mieściło się prywatne zoo. 

Kendra Leigh Baskett 

Kendra Leigh Baskett, jej panieńskie nazwisko to Wilkinson. Kendra urodziła się 12 czerwca 1985 w San Diego i jest amerykańską modelką. Podobnie jako Holly w latach 2009-2011, miała swój własny program pt. Kendra. W 2004 roku jej parnerem stał się Hugh Heffner. W 2009 roku zdecydowała się na odejście z willi razem z Holly i Bridget. 27 czerwca 2009 roku wyszła za mąż za gracza Philadelphia Eagles, Hanka Basketta, z którym ma syna Hanka Basketta i córkę Alijah Mary. 

Bridget Marquardt

Bridget Marquardt urodziła się 25 września 1973 w Tillamook. Jest amerykańską modelką, prezenterką telewizyjną, spierką i aktorką. W 2009 roku wraz z Holly o Kendrą odeszła od Hugh Hefnera i opuściła jego posiadłość. Na jej temat od dłuższego czasu nie pojawiają się nowe informacje. 

Jeżeli interesuje cie, jak wyglądało życie dziewczyn w willi znanego Playboya, możesz obejrzeć program online w internecie. Masz ochotę obejrzeć ten program w dobrym towarzystwie? Zarejestruj się ZA DARMO na naszym portalu erotycznym i poznaj kogoś już dziś!

[nk]

Źródła:

https://pl.wikipedia.org/

Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, w tym chat erotyczny, zdjęcia, filmy i inne materiały o tematyce przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Aby móc przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - opuść tę stronę. Modele i modelki prezentowane na niniejszej stronie mają ukończone 18 lat lub więcej. Aby móc korzystać ze strony wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.