Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - portal erotyczny flirtrandki.pl

Które zabawki erotyczne warto wypróbować?

19.październik 2021
Które zabawki erotyczne warto wypróbować?

Nowe zabawki erotyczne zapewniają niezapomniane doświadczenia seksualne. Nie ważne, czy z partnerem, czy bez – zabawa jest gwarantowana. Co więcej, gadżety zachwycają eleganckim wyglądem. Znasz je wszystkie? Wiesz, do czego każdy z nich służy? Naprawdę są tak dobre?

Playbrush, Feelztoys

Hardware

Wibrująca szczoteczka do gry wstępnej, która służy na przykład do nakładania roztopionej czekolady na ciało, lub gładzenia w celu wywoływania przyjemnej gęsiej skórki.

Podniecenie

Zerowe. Wibrator raczej charczy, niż wibruje. Możliwe też, że podczas igraszek w łóżku, z racji wyglądu zabawki, Twoje myśli automatycznie powędrują do kuchni i pieczenia ciasteczek.

Nadaje się dla par?

Dla kobiet będzie to prawdopodobnie tylko droga zabawka, ale partner z pewnością znajdzie dla niej praktyczne wykorzystanie. Szczoteczkę można wykorzystać do wysmarowania piekarnika, w którym upieczesz mu jego ulubione ciasto. Być może za taki pyszny deser, partner odwdzięczy Ci się słodkim seksem oralnym.

Podsumowanie

Nonsens. Maksymalnie nadaje się jako śmieszny prezent na wieczór panieński. Cena to około 39zł.

Isla od Lelo

Hardware

Łatwy w użyciu elegancki wibrator.

Podniecenie

Wreszcie wibrator w kształcie penisa, który nie jest przesanie silny. Zapewnia idealne wibracje od delikatnych do silnych. Elegancki wygląd cieszy oko, a zgięcia od razu przywodzą na myśl zmysłowość.

Nadaje się dla par?

W Isle pokochasz jej powierzchnię i to, jak układa się w dłoni. Spodoba Ci się też to, co potrafi zrobić z Tobą. Z pewnością nie jeden mężczyzna zazdrości kobietom, że mogą się nim zabawiać.

Podsumowanie

Niezwykle elegancki, dyskretny i inteligentny, można powiedzieć, że jest dżentelmenem wśród wibratorów.

Isla

Zasady kupowania zabawek erotycznych

Co powinny wiedzieć kobiety zanim kupią zabawkę erotyczną?

  • Elastyczne zabawki mogą zawierać zmiękczacze, które są szkodliwe dla zdrowia. Dlatego powąchaj wibrator, który chcesz kupić. Jeśli będzie mieć chemiczny zapach, zrezygnuj z kupna.
  • Specialne środki do czyszczenia zabawek erotycznych są zbędne. Po seksie weź prysznic ze swoją (wodoodporną) zabawką. Dezynfekcja nie jest konieczna. Z prawdziwym penisem przecież też tego nie robisz.
  • Jeżeli chcesz podzielić się z kimś swoją zabawką, zanim mu ją udostępnij, nałóż na nią nową prezerwatywę.
  • Przed kupnem przyłóż zabawkę do czubka nosa. Jeżeli tam wibracje będą przyjemne, będą się podobać również Twojej łechtaczce.
  • Jeśli nie wiesz jak jakaś zabawka działa, poszukaj informacji w internecie. Tam z pewnością znajdziesz nie tylko opisy, ale też różne filmiki, na których zobaczysz jak powinno się z zabawki korzystać.

Znajdź partnera/kę do namiętnych igraszek, a następnie wspólnie wybierzcie kilka zabawek, które urozmaicą wasze życie erotyczne. Trzymam za was kciuki i życzę dobrej zabawy!

[Lil]

Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, w tym chat erotyczny, zdjęcia, filmy i inne materiały o tematyce przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Aby móc przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - opuść tę stronę. Modele i modelki prezentowane na niniejszej stronie mają ukończone 18 lat lub więcej. Aby móc korzystać ze strony wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.