Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - portal erotyczny flirtrandki.pl

Lekcja seksu

29.marzec 2018
Lekcja seksu

I znów zadzwonił dzwonek na lekcję. Nie chciało mi się chodzić do szkoły, bo po co skoro został już tylko miesiąc nauki? To zupełnie bez sensu. Prosiłam mamę o to, abym mogła olać ten miesiąc, ale ona uparcie stała przy swoim. Weszłam do klasy...

Po raz kolejny ta sama nudna klasa, ci sami nudni ludzie i ten sam nudny nauczyciel. Chciałam stamtąd uciec. Założyłam słuchawki i włączyłam muzykę. Nie miałam zamiaru słuchać tego jak to Kolumb odkrył Amerykę. Żenada. Powoli zaczynałam być senna. Zasnęłam.

- Panno wstawaj! Ale to już! Do dyrektora! - krzyknął nauczyciel historii.

- Zamknij się - odpowiedziałam.

- O nieee, tak to my nie będziemy rozmawiać!

Wziął mnie za rękę i wyprowadził z klasy. Stamtąd poszliśmy do piwnicy robiąc wielkie zamieszanie na korytarzach szkoły. Nie wiedziałam po co mnie tam zaprowadził, ale nawet w tamtej chwili za bardzo mnie to nie obchodziło. Czekałam na jego dalsze ruchy. Ciągnął mnie za tą rękę i ciągnął - no ileż można!

- Puść mnie staruchu!

Oburzyłam się i wyrwałam mu się. Wtedy uderzył mnie w twarz.

- Bądź cicho kurwo! Trzeba było nie spać. Teraz jesteś skazana na mnie.

Jego słowa jeszcze do mnie nie docierały. Znów zaczął iść ze mną za rękę. Dotarliśmy do pokoju. Całkiem tam było przytulnie. Na pierwszy rzut oka można by było tak pomyśleć, ale po dokładniejszym obejrzeniu pokoju okazuje się, że to nie taki zwykły pokój. Na półkach porozstawiane były najróżniejsze zabawki erotyczne. Zaczynając od kajdanek przez sztuczne kutasy, a kończąc na lalkach ze specjalnie dostosowaną żelową cipką.

- Nieźle się pan urządził. A te kutasy to po co? Czyżby pan był gejem?

Znów uderzył mnie w twarz.

- Milcz suko!

Wkurzyłam się i mu oddałam. Myślałam, że uderzy mnie ponownie, ale nie zrobił tego. Zaczął się do mnie zbliżać i dotykać moich pośladków. Najpierw mi je mocno ściskał potem rozpoczął dawanie klapsów. Trochę mnie to podnieciło. Robiłam się mokra. Ze szczególną uwagą zaczął pieścić moje cycki. Wyjął jednego ze stanika i lekko przygryzał, a drugiego masował. Spojrzałam w dół. Z każdą chwilą wydawało mi się, że jego kutas zdaje się rosnąć. I to nie była pała 17- centymetrowa. To było co najmniej z 25 centymetrów. Trochę zaczęłam się bać. Nie wiedziałam co dalej zamierza ze mną zrobić, ale ta ciekawość...zżerała mnie od środka. Zaczęłam cicho jęczeć i rozpinać mu pasek od spodni. Pan Adam nie przestawał masować moich całkiem dużych cycków. Całował moją szyję i kierował się ustami do moich ust. Po krótkiej chwili namiętnie mnie pocałował. Podobało mi się to i mocniej do niego przylgnęłam. Na chwilę przerwaliśmy pocałunek abyśmy mogli się rozebrać. Potem kontynuowaliśmy swoje pocałunki. Jego ręka wędrowała po moim ciele. W końcu dotarła do wilgotnej cipki. Masował łechtaczkę, później włożył mi kilka palców do pochwy. Wykonywał nimi cudowne ruchy. Jęczałam już bardzo głośno. Chciałam więcej. Czułam, że dochodzę. Przy orgazmie mocno przejechałam ręką po jego plecach, zostawiając mu ślad. Zaśmiał się.

lekcja seksu

- I jak kurewko? Dobrze było?

Nie odpowiedziałam tylko skinęłam głową i popchnęłam go na łóżko.

- Za dobrego loda dostanę 5 z historii?- zapytałam.

- Pomyślę, a teraz ssij.

Obciągałam mu chuja z wielką dokładnością. Lekko zsuwałam napletek by lekko muskać żołądź. Następnie lizałam go po całej jego długości. Adam jęczał dając mi satysfakcję, że robię to dobrze. Mocno wkładałam sobie jego kutasa, niekiedy się krztusiłam. Nakazałam mu mnie jebać w twarz. Wtedy po kilkunastu pchnięciach doszedł. Spuścił mi się na twarz, cycki i lekko ubrudził mi włosy.

- To jak, będzie 5?

- Nawet dwie jak dasz się wyruchać.

Nie musiał długo czekać. Ktoś by pomyślał -daje mu się za oceny. Po części to też prawda, ale on był taki niesamowity. Nie zamierzałam szybko z tego rezygnować. Natychmiast zerwałam się z niego i położyłam się tyłem na łóżku.

- Masz dwie dziury, wybierz sobie którąś - powiedziałam.

Nie odpowiedział. Wszedł od razu w odbyt. Nie bolało, bo już kiedyś jebałam się w ten sposób. Było wręcz niesamowicie. Prawą ręką masował mi jeszcze łechtaczkę. Nie wytrzymywałam. Darłam się jak idiotka. Nie obchodziło mnie czy ktoś nas słyszał, czy też nie. Razem doszliśmy po około godzinie dobrego jebania. Na początku ruchał mnie na pieska, potem na misjonarza, by w końcu skończyć na głębi oceanu. Niestety. Gdy zszedł ze mnie weszła woźna. Nic nie mówiąc podszedł do niej i ją rozebrał. Traktował ją jak zwyczajną dziwkę. Zaczął ją ruchać nie patrząc na to czy sprawia jej to przyjemność. Postanowiliśmy ją zgwałcić. Podeszłam do niej i kazałam lizać mi cipkę. Nie zaprzeczyła. Od razu zabrała się do roboty. Potem znów doszliśmy. Już nieco szybciej niż wcześniej. Po wszystkim Adam zagroził jej, że jeśli komukolwiek o tym powie straci pracę i ją wygnał. Po tym mocno mnie przytulił i zaczął całować.

- Jesteś cudowna. Masz ochotę to kiedyś powtórzyć? Mój mały zawsze jest gotowy. Pamiętaj.

- Wcale nie taki mały - uśmiechnęłam się.

Ubrałam się i zaczęłam wychodzić.

- Poczekaj. Nie powiedziałaś czy chcesz to powtórzyć?

- Hmm... a będą dobre oceny? -zapytałam napalonym głosem.

- A będzie seks? - zaczął się śmiać.

- Tak, jak będzie pan grzeczny i nie będzie mnie budził.

- Dobra. To leć.

Poszłam jeszcze do niego co go zdziwiło i pomasowałam jego chuja. Znów mu stanął. Chciał ponownie to zrobić, ale ja wzięłam rękę.

- To taka zapowiedź na następny raz. Do widzenia proszę pana! - krzyknęłam.

- Ale co? Nie zostawiaj mnie tak. No weź. Proszę.

Zwal sobie - odpowiedziałam i poszłam.

Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, w tym chat erotyczny, zdjęcia, filmy i inne materiały o tematyce przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Aby móc przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - opuść tę stronę. Modele i modelki prezentowane na niniejszej stronie mają ukończone 18 lat lub więcej. Aby móc korzystać ze strony wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.