Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - portal erotyczny flirtrandki.pl

Magia hiszpańskiej muchy

30.marzec 2022
Magia hiszpańskiej muchy

Jest to jeden z najbardziej lubianych afrodyzjaków pobudzających naszą seksualność. Sprzedaje się kroplach, które są przeznaczone zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Jak dokładnie działają?

Hiszpańskie muchy to afrodyzjaki, o których na naszej stronie będziesz mógł przeczytać wiele ciekawostek. Ów afrodyzjak znany jest ludzkości już od średniowieca, kiedy to zaczęto uzyskiwać go z owadów, konretnie z Pryszczela lekarskiego, który występuje w Europie Środkowej i Południowej (m.in w Polsce), ale przede wszystkim, jak łatwo się domyślić – w Hiszpanii. Pryszczel lekarski ma piękny szmaragdowo-zielony kolor. Żeruje głównie na jesionie, lilakach i ptasich dziobach. Ten insekt ma w sobie jad kantarydyna, który wywołuje pobudzenie pęcherza moczowego i przewodu moczowego, zwiększając tym samym ukrwienie w okolicy genitalii. Ich specjalistyczna nazwa brzmi Lytta vesicatoria. Robaka wystarczyło skruszyć, powstały z niego proszek służył jako silny afrodyzjak. W dzisiejszych hiszpańskich muszkach wciąż możemy znaleźć śladowe ilości tego jadu, ale są wyrabiane syntetycznie. Efekt i działanie są takie same jak w przypadku naturalnych produktów, które są bardzo trudne do zdobycia. Krople zawierające ten jad kiedyś nawet zabijały. Hiszpańskimi muszkami przypadkowo otruł się wódz Simón Bolívar. Znany jest również przypadek Arthura Kendricka Forda, którego skazano na długie lata w więzeniu za zabicie dwóch kobiet, poprzez poczęstowanie je cukierkami zawierającymi kantarydynę. Ponoć nie zrobił tego specjalnie. Skąd w takim razie jad znalazł się w cukierkach jego kochanek? Prawdziwe hiszpańskie muszki są dzisiaj zakazane ze względu na dobro klientów.

Podstawowym składnikiem dzisiejszych hiszpańskich muszek jest oprócz wyciągu z ziół, również aminokwas arginin, który zwiększa doznania seksualne. Mogą też być przyprawione alkaloidem yohimbinem. Ta substancja transportuje do ciała tlenek azotu, który doprowadzi do lepszego ukrwienia ogranów rozrodczych kobiet i mężczyzn. Człowiek ma później większą ochotę na seks. Wynikiem jego działania u mężczyzn jest lepsza i silniejsza erekcja, zwiększona produkcja spermy oraz spotęgować pragnienia seksualne. Kobietom poprawia ukrwienie narządów płciowych, natęża podniecenie i ochotę na seks. Kobiety w ciąży i karmiące piersią nie powinny go używać. Hiszpańskie muchy można kupić w postaci kropli, ale jeśli będziesz mieć szczęście znajdziesz również i te pod postacią kremu. Zazwyczaj jest to 30-40 ml tubka. Krem wsmarujesz w skórę, a przy odpowiednio dużej ilości, nie będziesz musiał długo czekać na efekty. Jest przeznaczony dla obu płci.

Gwał z wykorzystaniem hiszpańskich much

Czy to w ogóle możliwe? Według sądu, przepisów i doświadczeń niektórych ludzi, tak. Jeżeli podasz komuś hiszpańskie muszki bez jego wiedzy, możesz się na tym nieźle przejechać. Podajmy konkretne przykłady. Kiedy pojawisz się na świetnej imprezie i zdecydujesz się poderwać laskę, która Ci się podoba, ale masz za mało pewności siebie. Dasz kilka kropel muszki do jej drinka, ona zacznie Cie pożądać i skończycie w łóżku. Rano uświadomi sobie, że nigdy nie kochałaby się z kimś takim jak Ty, zacznie drążyć i wszystko wyjdzie na jaw. Jeśli jej prawnik będzie wystarczająco obrotny i udowodni, że był to gwałt, będziesz mieć wielkie problemy. Poszkodowana zezna, że nie była w stanie trzeźwo ocenić sytuacji, ponieważ została jej podana jakaś substacja bez jej woli. Taka kobieta musi zgłosić wszystko na policję oraz oddać do laboratorium próbkę krwi i moczu. Specjalista następnie stwierdzi, czy substancja znaleziona w próbkach krwi i moczu mogła wywołać taki stan. Jeśli tak, zostaniesz oskarżony o gwałt i być może jeszcze o spowodowanie krótkotrwałego uszczerbku na zdrowiu.

Alicja Kolka (kryminolog): "Gwałtu dopuszcza się ten, kto doprowadzi drugą osobę do stanu bezradności i wykorzysta ją seksualnie.”

Kupić ten afrodyzjak możesz tylko w sexshopie, choć jest to bardzo popularne i ma czasem na etykiecie napisane słowo „lekarski”, w aptece go niestety nie dostaniesz. Jeśli już znajdziesz aptekę, w której będą sprzedawać jakiś rodzaj hiszpańskich muszek, z pewnością będziesz mieć bardzo ograniczony wybór. Sexshopy dostarczą Ci więcej rodzajów, w różnych cenach, co z pewnością jest plusem. Cena zależy od marki i wielkości opakowania. Uważaj na te najtańsze rodzaje, co prawda oszczędzić kilka złotych, ale efekt, może być o wiele mniejszy od oczekiwanego, lub też nie nastąpi żaden. Za dobrej jakości afrodyzjak po prostu trzeba zapłacić. Jeśli już podajesz swojej ukochanej/ukochanemu eliksir miłości, to normalne, że oczekujesz czegoś nadzwyczajnego.

afrodyzjak hiszpańska mucha

Jednakże z oczekiwaniami ostrożnie. Ponieważ tej seksualnej ekstazie musisz trochę pomóc, aby dobrze działała. Z pewnością nie wystarczy dać kilka kropel na język partnera i oczekiwać, że stanie się z niego żądna seksu bestia albo maniak seksualny, którego nie dasz rady okiełznać. Musisz się trochę bardziej postarać. Na przykład schodząc na temat seksu, stwarzając przyjemną atmoferę w domu itd. To sprawi, że pojawi się delikatne uniesienie, a krople następnie uwieńczą dzieło zwiększając podniecenie partnera.

Spotkamy się również z poglądem, że muszki działają na zasadzie efektu placebo, czyli odczujesz podniecenie tylko dlatego, że zażyłeś te krople. Jest to uczucie, które sami sobie zasugerujemy. Zawsze jednak lepsze jakieś uniesienie, niż żadne. Jeśli dodamy do tego jeszcze pożądanie i cudowany orgazm, to chyba obojętne co je spowodowało.

Radek Jakubik: "Podczas testowania afrodyzjaków nigdy nie mamy 100% gwarancji, że nie zadziała efekt placebo, to znaczy, że nie zadziała na nas już sama świadomość tego, że wiemy co właśnie zażyliśmy.”

Cobeco Extra STRONG

Przyjrzyjmy się bliżej jednej butelce hiszpańskich muszek, ułatwi nam to wybór afrodyzjaku, który wywoła odpowiednią atmosferę, prowadzącą do dzikiego seksu. Muszki Cobeco Extra Strong holenderskiego producenta są praktycznie bezzapachowe i nie mają żadnego koloru, są więc przezroczyste. 30 ml opakowanie powinno Ci wystarczyć na długo. Na każdego każdy rodzaj muszek działa inaczej, ale właśnie te krople, mają wszędzie bardzo dobre recenzje. Z pewnością jednak nie należy od tego afrodyzjaku oczekiwać rozwiązania problemów łóżkowych. Jest to tylko mały pomocnik.

Hiszpańskie muszki w akcji

Nie przesadź z dawkowaniem. Maksymalna zalecana dawka na jedno użycie to 28 kropli na jeden dzień (24 godziny). Krople możesz aplikować na język albo wymieszać je sobie z jakimś napojem. Jeśli zdecydujesz się krople wymieszać, możesz podwoić dawkę. Jedna dawka powinna wynosić ml, czyli około 10-14 kropel. Taka dawka zawiera 27 mg wody, 10 mg L-Argininy, kwas L-askorbowy i konserwanty Sodium Benzonate i Potassium Sorbate.

hiszpańska mucha

Joasia: "Jestem z nich całkiem zadowolona, od razu zauważyłam, że na mojego chłopaka działają :D ani ja nie zostałam obojętna, zdecydowanie warto je wypróbować.”

Predyman: "Super doświadczenie, patrzeć na swoją dziewczynę jak prosi o seks. Miała z tego większą przyjemność, ogólnie było to dla niej przyjemniejsze niż zwykle, a myslałem, że to nie jest możliwe, pozytywne zaskoczenie. Mogę tylko polecić, albo dla obu, albo na tajne eksperymenty. Wciąż się zastanawiam, czy pokazać jej to, czy zachować to w sekrecie i obserwować jak prosi.”

Alpa: "Niestety my z dziewczyną nie czuliśmy żadnej różnicy. Nie oczekiwaliśmy cudów, ale też nie sądziliśmy, że nie stanie się nic.”

Na portalu erotycznym z pewnością znajdziesz kogoś, kto chętnie je z Tobą wypróbuje, nie ważne czy szukasz kobiety, czy mężczyzny.

Źródło: http://www.ruzovyslon.cz  

[Lil]

Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, w tym chat erotyczny, zdjęcia, filmy i inne materiały o tematyce przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Aby móc przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - opuść tę stronę. Modele i modelki prezentowane na niniejszej stronie mają ukończone 18 lat lub więcej. Aby móc korzystać ze strony wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.