Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - portal erotyczny flirtrandki.pl

Magia nagości - czyli nowoczesna randka w ciemno

23.listopad 2021
Magia nagości - czyli nowoczesna randka w ciemno

Zobaczyć kogoś nago zanim pójdziecie na randkę? Dlaczego nie! - Z takiego założenia wyszli twórcy Naked Attraction i stworzyli nowoczesną wersję randki w ciemno. Na polską wersję programu nie musieliśmy długo czekać...

Z pomysłem na nagą randkę w ciemno przyszli Brytyjczycy. Stworzyli oni program zatytuowany Naked Attraction. Oczywiście, można go było oglądać również w naszym kraju. Najprawdopodobniej musiał cieszyć się ogromnym zainteresowaniem naszych rodaków, skoro zdecydowano się na stworzenie polskiej wersji programu pt. Magia nagości. Prowadzącą została Beata Olga Kowalska. Wygląda na to, że tak samo jak brytyjska, także polska wersja zyskała sympatię Polaków - drugi odcinek miał oglądalność średnio 255 tysięcy osób i oficjalnie jest to najlepiej oglądany odcinek formatu w historii stacji ZOOM TV.

Na czym ta zabawa polega?

Zasady programu są bardzo proste - ubrany uczestnik musi wybrać partnera/kę z którą pójdzie na randkę. Potencjalnych partnerów jest pięcioro (w wersji brytyjskiej sześcioro) i znajdują się oni w kolorowych kabinach. Wybierający nie widzi ich twarzy, ani oni nie widzą jego. Osoby w kabinach są zupełnie gołe a ich ciała są odsłaniane stopniowo wraz z kolejną "rundą" - w pierwszej kolejności pokazane są nogi i dolne części intymne, w drugiej ubrany uczestnik może podziwiać piersi/klatkę piersiową potencjalnych partnerów, w trzeciej odsłaniana jest twarz. W wersji brytyjskiej jest jeszcze czwarta runda, w której wybierający ma możliwość usłyszeć ich głosy. W każdej rundzie wybierający eliminuje jedną nagą osobę, do momentu gdy zostaną tylko dwie osoby. Po dokonaniu eliminacji, wybierający również musi rozebrać się do naga i wybrać spośród dwóch pozostałych osobę, z którą osobą pójdzie na randkę. Po randce uczestnicy opowiadają o swoich refleksjach dotyczących spotkania.

Problemy z emisją

Program Magia nagości budził kontrowersje jeszcze zanim zaczęto go emitować. Do KRRiTV wpłynęło wiele skarg od przeciwników programu, przez co zaplanowana na 14 maja 2021 premiera programu została przesunięta na 3 września. Wśród przeciwników "Magii nagości" pojawili się m.in. przedstawiciele Fundacji Mamy i Taty. Jednak pomimo początkowych problemów, program znalazł się na antenie ZOOM TV i można go oglądać w każdy piątek o godzinie 23:00. Prowadzącą jest "Ranczo" Beata Olga Kowalska. 

Pojawiają się pogłoski, że program jest wyreżyserowany, ponieważ nie ma zbyt wielu chętnych do rozebrania się na wizji i konieczny jest wybór aktorów, ktorzy zapełnią luki w Magii nagości. Czy tak jest naprawdę? Tego się pewnie nie dowiemy, ale z racji kontrowersji związanych z emisją programu należy zastanowić się, czy aby na pewno polski widz był gotowy na taki rodzaj rozrywki? Nasz naród jest zdecydowanie jeszcze zbyt mało otwarty, aby nasza polska wersja mogła powtórzyć sukces Naked Attraction. 

Oglądaliście już program? A może sam/a masz ochotę kogoś poznać? Nie musisz od razu rozbierać się do naga w telewizji, możesz napierw spróbować szczęścia na naszym portalu erotycznymRejestracja jest całkowicie DARMOWA!

Źródła zdjęć:

teleshow.wp.p

[nk]

Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, w tym chat erotyczny, zdjęcia, filmy i inne materiały o tematyce przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Aby móc przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - opuść tę stronę. Modele i modelki prezentowane na niniejszej stronie mają ukończone 18 lat lub więcej. Aby móc korzystać ze strony wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.