Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - portal erotyczny flirtrandki.pl

Masaż: zabawa erotyczna za darmo

27.marzec 2018
Masaż: zabawa erotyczna za darmo

Mało kto wie, że aby poprawić swoje życie seksualne, wcale nie potrzebuje kupować drogich zabawek erotycznych, które co prawda również są doskonałymi pomocnikami, ale aby partner był wniebowzięty wystarczy przecież namiętny masaż.

Przygotowania

Aby Twój partner się zrelaksował powinieneś stworzyć jak najprzyjemniejszą atmosferę. Jak? Zgaś światło i zapal świeczki, światło świec będzie idealnie pasować do tej okazji. Zadbaj o to, aby podczas masażu nikt wam nie przeszkadzał – wyłącz dźwięki w waszych telefonach. Przygotuj ulubioną muzykę i ciepłe ręczniki. Następnie przyjdzie pora na rozebranie się. Twój partner jest całkowicie goły. Ty masz na sobie co najwyżej majteczki i stanik.

Czym byłby masaż bez olejku? To jak impreza bez muzyki. Do masażu najlepszy będzie specialny olejek erotyczny, który można spokojnie wcierać nawet w części intymne. Jeżeli szykujesz się na masaż całego ciała możesz też oczywiście użyć innego olejku, na przykład o zapachu jaśminu lub ylang-ylang, które działają jako afrodyzjak. Do masażu części intymnych możesz wypróbować olejek dla dzieci. Oprócz olejku możesz wykorzystać również różnego rodzaju dodatki, takie jak kostki lodu lub piórka, którymi będziesz delikatnie gładzić skórę partnera.

Zacznij od uszu

Leży przed Tobą na brzuchu, Ty siedzisz na jego udach. Czoło partnera jest oparte o skrzyżowane ręce. Aby partnera wprowadzić w odpowiedni nastrój zacznij od masażu uszu. Na początek nanieś olejek na dłonie i pocieraj dopóki olejek i ręce nie staną się ciepłe. Ostrożnie wprowadź swoje palce pomędzy jego małżowiny. W uszach znajduje się wiele zakończeń nerwowych i punktów relaksacyjnych, które stymulują krążenie krwi w ciele.

masaż erotyczny

Rozpieszczaj plecy

Masuj opuszkami palców jego plecy przez całą ich długość. Dotykaj delikatnie jego kark i ramiona. Taki masaż jest niezwykle przyjemny, namiętny i idealnie buduje napięcie erotyczne.

Ten najlepszy początek

Wpraw swojego partnera w odpowiedni nastrój za pomocą masażu okolic pośladków. To się na pewno spodoba nie tylko jemu, ale również Tobie. Najpierw gładź i masuj oba pośladki.

Punkt G u mężczyzn

Pomiędzy jądrami a odbytem znajduje się tajna strefa erogenna mężczyzn. Powinnyśmy ją zatem dokładnie masować i głaskać, stosując na zmianę większą i mniejszą siłę. Jeżeli jesteś odważna, możesz pieścić męski punkt G językiem.

Zdecydujesz się wypróbować nasze rady w praktyce? Nie masz z kim? Zarejestruj się na naszym portalu erotycznym i znajdź idealnego partnera!

Źródło: https://www.albi.cz

[ivi]

Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, w tym chat erotyczny, zdjęcia, filmy i inne materiały o tematyce przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Aby móc przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - opuść tę stronę. Modele i modelki prezentowane na niniejszej stronie mają ukończone 18 lat lub więcej. Aby móc korzystać ze strony wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.