Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - portal erotyczny flirtrandki.pl

Masaż grecki jako przyjemny sposób na zdrową prostatę

25.styczeń 2023
Masaż grecki jako przyjemny sposób na zdrową prostatę

Słyszeliście już kiedyś o masażu grackim? Brzmi ciekawie? Otóż określenie "masaż gracki" jest synonimem "masażu prostaty". Jak powinien taki masaż wyglądać? O wszystkim opowiemy!

Wiemy już zatem, że tzw. masaż grecki to masaż prostaty. Gruczoł prostaty, który bywa nazywany męskim punktem G to miejsce w ciele mężczyzny odpowiedzialne m.in. za produkcję plemników i erekcję. Niestety, gruczoł ten jest niezwykle podatny na schorzenia, np. przerost czy zapalenie gruczołu prostaty nie są rzadkim zjawiskiem wśród dojrzałych mężczyzn. Dlatego właśnie stymulacja prostaty jest zalecana przez lekarzy-specjalistów. Przede wszystkim ze względów zdrowotnych, ale taka stymulacja ma dodatkowy bonus w postaci naprawdę nieziemskich doznań. Dlaczego zatem nie spróbować? 

Samodzielny masaż prostaty

Wykonowyanie masażu męskiego punktu G samodzielnie jest najwygodniejszym rozwiązaniem, ponieważ stymulacja tego miejsca jest dla wielu mężczyzn krępująca a poza tym sami najlepiej znamy swoje ciało i wiemy, gdzie dotykać, a gdzie nie. Bez obaw, wykonywanie masażu greckiego w samotności jest praktyczne i bezpieczne. Najlepiej zacząć od procesu relaksacji, bowiem rozluźnienie mięśni jest niezbędne podczas stymulacji okolic odbytu. Rozluźnienie sprawi, że wszystko odbędzie się bezboleśnie i nie dojdzie do uszkodzenia jelita. 

Samodzielny masaż grecki jest doskonałym rozwiązaniem przede wszystkim dla początkujących, którzy jeszcze nie mają w tej kwestii żadnego doświadczenia. Później można poprosić o pomoc partnerkę, wówczas jednak masaż nabiera innych, przyjemniejszych z punktu erotyki kształtów. 

Masażery prostaty

Do masażu greckiego możesz korzystać jeszcze z czegoś, oprócz dłoni własnych i partnerki. Na rynku istnieją specjalne akcesoria erotyczne, tzw. masażery prostaty, dzięki którym przyjemność podczas masażu może być jeszcze większa. Do stymulacji męskiego punktu G wykorzystywane są również korki analne - wibrujące oraz zwykłe. Jednak jest to coś zupełnie innego niż klasyczny masażer prostaty, który swoim kształtem przypomina przewróconą literę V. Dzięki swojej budowie umożliwa masaż prostaty jednocześnie od wewnątrz i od zewnątrz (mowa tutaj o strefie pomiędzy odbytem a jądrami).  Masażery prostaty są dostępnie w wersji wibrującej oraz niewibrującej. 

Jak z nich korzystać? 

Wykonanie masażu prostaty masażerem jest wyjątkowo proste. Pamiętaj jednak o tym, aby kupując swój pierwszy masażer wybrać odpowiedni rozmiar. Optymalna średnica dla początkujących to 3cm, dlatego nie wybieraj masażerów, których średnica jest większa niż 3,5cm. Zaopatrz się też w lubrykant na bazie wody, który sprawi, że masaż będzie przyjemniejszy. Możesz dodatkowo zdecydować się na chłodzący lub rozgrzewający, który zwiększy doznania i pomoże się bardziej zrelaksować. Przed i po każdym użyciu dokładnie umyj swój masażer. Wybierając masażer prostaty zdecyduj się na taki z hipoalergicznych materiałów, np. silikonu. 

Masz ochotę wypróbować masaż grecki? Nie chcesz tego robić w samotności? W takim razie zarejestruj się na naszym portalu erotycznym ZA DARMO i znajdź odpowiednią partnerkę już teraz!

[nk]

Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, w tym chat erotyczny, zdjęcia, filmy i inne materiały o tematyce przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Aby móc przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - opuść tę stronę. Modele i modelki prezentowane na niniejszej stronie mają ukończone 18 lat lub więcej. Aby móc korzystać ze strony wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.