Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - portal erotyczny flirtrandki.pl

Najlepsza pozycja seksualna dla twojego znaku zodiaku cz I

22.listopad 2022
Najlepsza pozycja seksualna dla twojego znaku zodiaku cz I

Zastanawialiście się kiedyś, czy to spod jakiego znaku zodiaku jesteśmy ma jakiś wpływ na nasze życie erotyczne? A co jeśli powiemy wam, że przepis na udane życie erotyczne faktycznie może być zapisany w gwiazdach? Przekonajcie się sami!

Baran (21 marca – 19 kwietnia)

Jesteś zdecyowanie dominującym typem, nie tylko w sypialni, ale w każdym obszarze związku. Lubisz mieć wszystko pod kontrolą. Pamiętaj jednak, żeby poza własnym ego znaleźć w sypialni trochę miejsca również dla partnera. Jaka będzie dla ciebie najlepsza pozycja? Zdecydowanie taka, dzięki której będziesz mógł kontrolować własną przyjemność. Możesz też dać ponieść się swoim fantazjom – kup zapachową świeczkę lub olejek do masażu.

Byk (20 kwietnia – 20 maja)

Jesteś klasycznym przykładem nieuleczalnego romantyka i dotyczy to również sfery seksualnej. Jak każdy byk jesteś zmysłowy do granic możliwości i zdecydowanie wolisz w związku dawać niż brać. Najlepszym wyborem dla ciebie będzie pozycja misjonarska, ponieważ dzięki niej możesz znaleźć się z partnerem naprawdę blisko i jednocześnie mieć nieograniczony dostęp do jego rozpalonych ust. Atmosferę uzupełni doskonale światło świec.

Bliźnięta (21 maja – 20 czerwca)

Jesteś urodzonym sportowcem, z tobą nuda w łóżku nie ma szans. Nie boisz się próbować nowych rzeczy i to nie tylko jeśli chodzi o pozycje, ale również o gadżety erotyczne. Jaka będzie dla ciebie najlepsza pozycja? Na stojąco! W pozycji horyzontalnej Bliźnięta mogą jedynie spać.

Rak (21 czerwca – 22 lipca)

Jako typowy Rak nie lubisz okazywać swoich uczuć, choć czasem trudno ci ukryć swoje opiekuńcze zapędy. Jednak kiedy w sypialni wkraczasz do akcji nie ma już mowy o pilnowaniu się, rozpoczyna się dzika jazda a ty zaczynasz pokazywać pazurki. Najlepsza pozycja dla ciebie będzie taka, w której możesz być twarzą w twarz z partnerem i to niezależnie od konfiguracji.

Lew (23 lipca – 22 sierpnia)

Jesteś z natury ekstrawertykiem. Nigdy nie ukrywasz swoich sukcesów i zawsze masz ochotę na więcej. Jeśli masz na coś ochotę, po prostu to robisz. I tak samo zachowujesz się w sypialni. Idealną pozycją dla ciebie będzie taka, w której oprócz partnera będziesz mógł widzieć też swoje poczynania, wypróbuj np. seks od tyłu oglądany w lustrze.

Panna (23 sierpnia – 22 września)

Jesteś bardzo radosnym typem człowieka i dobrze wiesz, czego chcesz od życia. Ma to swoje odzwierciedlenie również w kontaktach seksualnych – nie boisz się eksperymentów i jesteś otwarty na wszelkie propozycje ze strony partnera. Najlepsze będą dla ciebie pozycje równorzędne. Dobrze będziesz się też czuć oddając pałeczkę dominacji swojej drugiej połowce.

Szukasz partnera na seks? Zarejestruj się ZA DARMO na portalu erotycznym i poznaj kogoś już dziś!

Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, w tym chat erotyczny, zdjęcia, filmy i inne materiały o tematyce przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Aby móc przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - opuść tę stronę. Modele i modelki prezentowane na niniejszej stronie mają ukończone 18 lat lub więcej. Aby móc korzystać ze strony wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.