Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - portal erotyczny flirtrandki.pl

Najlepsza pozycja seksualna dla twojego znaku zodiaku cz II

6.grudzień 2022
Najlepsza pozycja seksualna dla twojego znaku zodiaku cz II

Zastanawialiście się kiedyś, czy to spod jakiego znaku zodiaku jesteśmy ma jakiś wpływ na nasze życie erotyczne? A co jeśli powiemy wam, że przepis na udane życie erotyczne faktycznie może być zapisany w gwiazdach? Oto część druga naszego artykułu o pozycjach seksualnych w zależności od znaku zodiaku!

Waga (23 września – 22 października)

Ponad wszystko cenisz sobie piękno. Mamy na myśli nie tylko to wewnętrzne, ale również to dotyczące otaczającego cię świata. Jeśli zatem partner chce zrobić na tobie wrażenie musi na miejsce waszych miłosnych igraszek wybrać romantyczne, piękne miejsce. Idealna będzie dla ciebie pozycja równorzędna, np. na pająka, ponieważ podczas niej wzmagają się doznania a jednocześnie możecie pozostawać w bliskości patrząc sobie w oczy.

Skorpion (23 października – 21 listopada)

Jesteś tajemniczy i sprawiasz wrażenie introwertyka. Twój partner powinien jednak wiedzieć, że wystarczy nad Tobą odrobinę popracować abyś pokazał swoją gorącą, namiętną naturę. Jako typowy Skorpion dobrze wiesz, czego chcesz w łóżku i nie spoczniesz póki tego nie dostaniesz, nawet gdyby to miało oznaczać wypróbowanie wszystkich możliwych pozycji. Dlatego Skorpion nie ma ulubionej pozycji, dla niego każda jest źródłem ogromnej satysfakcji.

Strzelec (22 listopada – 21 grudnia)

Jako osoba urodzona pod znakiem Strzelca jesteś spontaniczny i cenisz sobie swoją swobodę. Mimo to, jednak w sypialni lubisz pozostawić ostatnie słowo partnerowi. Spodobają ci się również eksperymenty – wypróbuj pozycję pionową z głową w dół – tylko Strzelec ma odpowiednią fantazję i odwagę do jej realizacji.

Koziorożec (22 grudnia – 19 stycznia)

Jesteś ambitny i sumienny. Na co dzień możesz sprawiać wrażenie zdystansowanego, jednak w sypialni czasami dajesz się ponieść emocjom. Lubisz romantykę i luźną atmosferę, nie chcesz się nigdzie śpieszyć. Jesteś bardzo czułym kochankiem. Niechętnie esperymentujesz, dlatego postaw na klasyczne pozycje.

Wodnik (20 stycznia – 18 lutego)

Dla Ciebie seks jest raczej formą rozrywki, chętnie sięgasz po najnowsze gadżety erotyczne. Masz jednak również swoją drugą stronę – tą którą odkryć może jedynie twój partner. Ta domaga się opieki i czułości. Obie twoje strony zadowolą pozycje od tyłu.

Ryby (19 lutego – 20 marca)

Jesteś twórczy i lubisz się rozwijać. Niestety łatwo ulegasz wpływom i dlatego masz opinię zmiennego. Często ulegasz nastrojom innych. Ma to jednak swoją zaletę – potrafisz doskonale czytać język ciała otaczających cię osób. W sypialni jesteś romantykiem, lubisz bliskość i przytulanie. Idealna będzie dla ciebie pozycja na łyżeczkę.

Szukasz partnera na seks? Zarejestruj się ZA DARMO na portalu erotycznym i poznaj kogoś już dziś!

Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, w tym chat erotyczny, zdjęcia, filmy i inne materiały o tematyce przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Aby móc przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - opuść tę stronę. Modele i modelki prezentowane na niniejszej stronie mają ukończone 18 lat lub więcej. Aby móc korzystać ze strony wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.