Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - portal erotyczny flirtrandki.pl

Namiętny seks

16.styczeń 2019
Namiętny seks

Mam na imię Julia i niedawno skończyłam 20 lat. Razem z moim chłopakiem planowaliśmy wspólna przyszłość jednak nasze poglądy na życie były pełne sprzeczności... W końcu przeciwieństwa się przyciągają.

Był moim jedynym partnerem seksualnym. Seks z nim był niesamowity i nie nudził nam się. Wręcz przeciwnie... Byliśmy spragnieni siebie i nic nie bylo dla nas tematem tabu. Pewnego wieczora miałam na niego tak ogromną ochotę, jak nigdy dotąd i chciałam mu to umiejętnie przekazać. Usiadłam obok niego w krótkich, baardzo krótkich spodenkach i zaczęłam dotykać jego okolice krocza.. Moja ręka powoli powędrowała wyżej. Zwinnie przyspieszyłam tępo i złapałam jego penisa przez dresowe spodnie. 

To nie był dobry ruch. Gwałtownie mnie złapał i popatrzył tak, jak gdyby chciał mnie posiąść już tam, bez żadnych oporów. Zaczęliśmy się namiętnie i gorliwie całować. Wręcz połykaliśmy się nawzajem. Złapał mnie za pośladki i ścisnął je tak mocno, że wydałam z siebie mimowolny jęk. Podnieciło go to tak bardzo, że nie przestawał ich silnie ugniatać. Czułam, że jestem mokra i spragniona. Zdjął mi spodnie, pod którymi nie miałam nic, byłam całkowicie jego. Po chwili zrzucił z siebie ubranie nie przedstawiając na mnie patrzeć. Zabrał się za mój stanik, wcześniej wręcz zrywając że mnie koronkową koszulkę nocną. Gdy uwolnił moje piersi na chwilę czas się zatrzymał. Popatrzył na to co miał przed sobą, potem na mnie i uśmiechnął się. Następnie wziął je do reki i zbliżył swoją twarz do mojej. Całował mnie powoli jednocześnie stymulując moje sutki. Fantastyczne uczucie..
Pocałunkami zjeżdżał coraz niżej. Towarzyszyły temu moje namiętne jęki i pomrukiwania.

Wytaczał mokre szlaki na moim ciele w kierunku mojej muszelki. Jejku, jak ja go wtedy pragnęłam. Dotarł tam... Lizał, ssał robił co mógł jednocześnie trzymając moje piersi. Przyciskałam jego twarz do mojego mokrego wejścia. Zabawiał się językiem, wiedziałam że sprawia mu to przyjemność, ale stwierdziłam że pora sie odwdzięczyć.
Chwilę potem zmieniliśmy położenie. Teraz Wojtek był na dole a ja mogłam spełniać jego skryte marzenia. Prawą ręką delikatnie przejechałam po mojej waginie a drugą dotknęłam jego penisa. Moje usta były gotowe. Zjechałam niżej i niżej, nadal patrząc mu w oczy. Delikatnie polizałam główkę jego penisa, zaczęłam ją ssać i tworzyć kółka. Znudziło mi się, więc powolutku miałam go w buzi coraz głębiej i głębiej... Obie ręce obciągały jego skórkę. Coraz szybciej.... i szybciej. Po chwili jednak mój ukochany nie wytrzymał. Obiecał mi, że zerżnie mnie tak jak nigdy. Płonęliśmy. Całując się rozpoczęliśmy klasycznie. Ja na plecach a on nade mną - górował. Tym razem nie był delikatny. Bez ostrzeżenia, wbił się we mnie. Zaczął poruszać biodrami. Dyszałam.. Szybciej, mocniej, intensywniej.. klasycznie ale pikantnie. Wbiłam paznokcie w jego plecy, jęczałam do jego ucha. Zwolnił.. Delikatnie wyjął swoj skarb i spowrotem włożył.. kochał się ze mną​ droczyć. Wstaliśmy. Obrócił mnie plecami do siebie nie wychodząc z mojej małej ciasnej. Chwycił za włosy, drugą ręką za pierś i ostro posuwał. Nie znał granic. Pchał dysząc i głośno pomrukując. Ja krzyczałam, nie mogłam się powstrzymać. Delikatnie wygiełam się w łók próbując uspokoic oddech. Zamknęłam oczy.
Nie na długo, bo po chwili znaleźliśmy się na miękkim dywanie. Wydaje mi się że Wojtek mimo pragnień trochę opadł z sił.
Pozycja "na pieska" była moją ulubioną. Wiedział o tym, delikatnie wchodził i wychodził z mojej dziurki. Robił to bardzo powoli i umiejętnie. Lubił doprowadzać mnie do szału. Nadziałam się na jego penisa i poruszałam sie na całej jego długości w poziomym ruchu. Nie był na to przygotowany. Sama zaczęłam pracować nad naszymi doznaniami.. złapaliśmy wspólny rytm. Teraz krzyczęliśmy oboje. Poddaliśmy się, straciliśmy kontrolę. Kochaliśmy się jak nigdy. Żarliwie, mocno jednocześnie z ogromną miłością.  Szybkie ruchy przyniosły oczekiwany efekt, czułam że nadchodzi mój upragniony koniec. Nie tylko mój... Moje ciało się spięło, oddech przyspieszył. Podobnie jak u Wojtka, głos stal się mniej opanowany. Ogromnie przyjemny dreszcz, kurczące się mięśnie i ciepło... Doszliśmy oboje w tym samym momencie. Kilka chwil później wylądowaliśmy w łóżku. Resztę wieczoru oraz noc spędziliśmy na wspólnych pieszczotach.

Szukasz partnera na seks? Zarejestruj się ZA DARMO na naszym portalu erotycznym i umów się na pierwsze spotkanie!

Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, w tym chat erotyczny, zdjęcia, filmy i inne materiały o tematyce przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Aby móc przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - opuść tę stronę. Modele i modelki prezentowane na niniejszej stronie mają ukończone 18 lat lub więcej. Aby móc korzystać ze strony wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.