Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - portal erotyczny flirtrandki.pl

Napalona nauczycielka cz.I

16.czerwiec 2022
Napalona nauczycielka cz.I

Cholerny gnój jak on mógł wdać się w romans i jeszcze twierdzi, że nic się nie stało. O nie nie, nie zamierzam siedzieć i zamartwiać się niech sam siedzi w domu z dziećmi ja idę na studniówkę i zamierzam się dobrze bawić...

Justyna 40 letnia nauczycielka biła się z myślami, wdał się w ten romans czy nie. Cholerny zboczeniec, ciągle chciał by się pieprzyć..... Nie będę o tym teraz myślała.
-Twierdzi, że nie, że to są pomówienia ale wiem jak patrzy na inne, co mówi jak się kochamy. Że jestem atrakcyjna ,powinnam w to uwierzyć, że jestem ładna i nie jeden mój uczeń chciałby mnie zerznąć.
  Czy ja jestem atrakcyjna. 182 cm wzrostu, 70 kg wagi, troszkę za szerokie biodra małe piersi. Ale chłopcy w szkole kokietują mnie, prawię komplementy. Chłopcy to prawie mężczyźni, zaprosili mnie na studniówkę z osobą towarzyszącą ale Nie zamierzam z nim iść. Pojadę sama, zresztą on i tak nie chciał iść. Nie, nie pojadę, zawiezie mnie.
Justyna po przyjechaniu pod aulę szkoły gdzie odbywała się studniówka rzuciła krótkie zdanie do męża...-Nie wiem, o której wrócę zadzwonię do ciebie a może prześpię się w internacie może jakiś uczeń się mną zainteresuje nie wiem nie czekaj na mnie. Uśmiechnął się ironicznie, nie on zawsze się tak uśmiecha i rzucił krótkie.
- W razie czego zadzwoń jak byś nie miała z kim wrócić...   
Po wejściu na salę zajęła miejsce wśród grona nauczycielskiego. Chłopcy wyglądali wspaniale w smokingach garniturach, z zazdrością przyglądała się ich dziewczyną, młode zgrabne pięknie ubrane.
A ona, no właśnie ja.
Ja czarna sukienka do kolna z białym kołnierzykiem, buty na płaskim obcasie. Po części oficjalnej rozpoczęła się zabawa, ktoś zaproponował jej drinka. Po kilku drinkach i szalonych tańcach, uwielbiała tańczyć, chłopcy co chwila prosili ja do tańca, prawili komplementy,    postanowiła wyjść na papierosa, sama nie miała zamiaru iść palić z koleżankami z grona nauczycielskiego. Wyszła przed salę i poczuła słodki  zapach  marihuany, przypomniały jej się studenckie czasu. Tak jak się spodziewała to Piotr i jego 4 kolegów palili „trawkę”  Wyciągnęła papierosa , Piotr zobaczył ją i podał jej szarmancko ogień mrugając do niej okiem, puścił w jej stronę dym „trawki”. Zarumieniła się.
Oj chłopcy wasze dziewczyny czekają a w palicie trawkę, ja bym była na ich miejscu zła.
-Pani Justyno- powiedział Piotr
-My wolimy tutaj palić z Panią, jest pani tak cudowna, że możemy tu stać i palić razem z Panią do końca zabawy 
 Justyna sama nie wiedząc czemu roześmiała  się i  zapytała się chłopców czy wiedzą jak się pali po studencku.  Następnie zabrała od Piotra skręta zaciągnęła się i całując go dmuchnęła mu dymem w usta. Piotr odwzajemnił jej pocałunek, jego ręką spoczęła na talii Justyny . Pozostali chłopcy stali i patrzyli z zachwytem. Po skończonym pocałunku prawie krzycząc mówili do niej my też tak chcemy. Justyna sama nie  wiedząc czemu wymieniła pocałunek z pozostałymi chłopcami, czuła na swoich udach wybrzuszenia ich spodni.
Piotr chwycił ja za rękę i pociągnął w stronę pokoi internatu znajdującego się przy auli. Justyna czując lekkie mrowienie w nogach i  błogość w głowie, ostatni raz tak czuła się na swojej studniówce poddała się chłopcu. Czy to zadziałał wypity alkohol a może trawka.
Pozostali chłopcy weszli razem z nimi do pokoju. 
Justyna nic nie mówiła chłopcy ja całowali ich dłonie dotykały jej ciała. Justyna na chwile uprzytomniała
 Chłopcy dość na dole czekają wasze dziewczyny, tak nie można.
Piotr przyciągnął ja do siebie.
O nie kochana przez całą szkołę marzyliśmy żeby Cię bzykać, nie jeden z nas masturbował się myśląc o Tobie. Tak dzisiejszy wieczór się nie skończy, ze Ty wyjdziesz a my ostaniemy sami ze swoimi marzeniami  o Tobie. Justynie zrobiło się ciepło. Widziała wybrzuszenia w spodniach chłopców , była mocno podniecona.

- Ok, chłopcy...- mówiąc to uklękła i rozpięła rozporek spodni Piotra. - Zrobię wam loda a wy uciekacie na sale bawić się. - Justyna zaczęła ssać penisa Piotra, pozostali chłopcy rozpięli rozporki i...

Szukasz partnera na seks? Zarejestruj się ZA DARMO na portalu erotycznym i poznaj kogoś już dziś!

Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, w tym chat erotyczny, zdjęcia, filmy i inne materiały o tematyce przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Aby móc przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - opuść tę stronę. Modele i modelki prezentowane na niniejszej stronie mają ukończone 18 lat lub więcej. Aby móc korzystać ze strony wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.