Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - portal erotyczny flirtrandki.pl

Napalona nauczycielka cz.II

23.czerwiec 2022
Napalona nauczycielka cz.II

Piotr musiał być bardzo wyposzczony lub bardzo mocno napalony ponieważ po kilku sekundach spuścił się Justynie w ustach...

Justyna ledwo zdążyła przełknąć nasienie, a już następny chłopak wsadził jej w usta penisa. Justyna z nim też uwinęła się szybko. Pozostali trzej nie wytrzymali i Justyna poczuła na twarzy uderzenie spermy.

-Chłopcy uważajcie. Krzyknęła Justyna odchylając się do tyłu żeby nasienie nie ubrudziło jej sukienki. Wstając rzuciła do nich jesteście słodcy uciekajcie się bawić, do swoich dziewczyn. W pokoju została sama z Piotrem. Biła się z myślami, co teraz, zrobiłam loda swoim uczniom, miała w ustach obcego penisa. 5 obcych penisów, ostatni raz obciągała innemu facetowi 17 lat temu, przed ślubem.

Poczuła, że Piotr delikatnie kładzie ją na łóżku, gładzi ją po udach i całuje, próbuje się dobrać do jej muszelki.

-Piotr poczekaj nie przez rajstopy, na dole czeka na ciebie dziewczyna....

Piotr nerwowo zaczął ściągać Justynie rajstopy. Justyna czuła jak robi się jeszcze bardziej mokra.

Pomogła ściągnąć Piotrowi rajstopy, poczuła jego język na muszelce. Piotr lizał ją zawzięcie żeby nie krzyczeć z rozkoszy zaciskała żeby. Odpłynęła dawno nikt nie doprowadził ją do takiego stanu. Zdradziła męża z 5 młodymi chłopcami pozwala lizać się gówniarzowi i sprawia jej to niebywałą przyjemność.

Piotr pomógł jej wstać z łózka, poprawiła sukienkę.

Powoli zaczęło do nich dochodzić co zrobiła ??

Piotr pamiętaj nie chciał bym żebyście o tym komukolwiek mówili? Proszę.

Ja wyprę się wszystkiego a w zdajecie u mnie maturę, To już Justyna powiedziała rozkazującym tonem znowu była surową nauczycielką.

Zeszła razem do auli, nikt nie zwrócił na nich uwagi. Pozostali chłopcy bawili się w najlepsze ze swoimi partnerkami.

Typowe dla samca, pomyślała Justyna i dołączyła do zabawy.

W czasie przerwy widziała jak Piotr rozmawia ze swoimi kolegami. Podczas wspólnego tańca powiedział jej, że nie musi się obawiać ale 3 koledzy też mają ochotę na jej usta. Mówiąc to Piotr mrugnął do niej okiem. Mam nadzieje, że spotkasz się jeszcze z nami.

Nad ranem Justyna zadzwoniła do męża żeby po nią przyjechał. Dzwoniąc do męża zauważyła ikonkę przychodzącego smsa. Kliknęła na nią, wyświetliło się jej zdjęcie zdjęcie jej twarzy z penisem w ustach.

Cholera kiedy on to zrobili, przyglądała się z zaciekawieniem swojej twarzy i penisowi w jej ustach.

Maż odebrał telefon. Przyjedź po mnie. Mąż od dawna namawiał ja na urozmaicenie seksu i śmiałe fotki. Śmiałe są ale nie z mężem.

Po wejściu do samochodu męża bez słowa schyliła się i zaczęła mu obciągać. Obciągała mu jak na początku małżeństwa. Lubiła obciągać wiedziała, że to sprawia facetowi największa przyjemność. Obciągała dziś już 6 penisa. Znowu czuła się atrakcyjnie. Ostatni raz obciągała w tym samym dniu penisy innym facetom przed ślubem. Historia toczy koło. Najpierw mąż któremu tak zawzięcie obciągała w czasie jazdy uwiódł ją i dał do obciągnięcia kilka dni po zaręczynach z innym. A teraz ona obciąga mu po spotkaniu z chłopcami.

Mąż była z nim szczęśliwa, jest z nim szczeliwa. On ją zdradził ona jego. Ale czy to zdrada ????

Poczuła uderzenie spermy w gardło. Oblizała penisa i przytuliła się do męża. Przez chwilę nic nie mówili. Dojeżdżać do domu Justyna wyciągała telefon i pokazując mu zdjęcie powiedział do męża.

Spełnię Twoje marzenia będziesz mógł mnie pieprzyć z innym ale na moich warunkach. Mąż oglądając zdjęcie, odpowiedział Justynie

-Śliczna fotka. Jesteś bardzo ładna.

Szukasz partnera na seks? Zarejestruj się ZA DARMO na portalu erotycznym i poznaj kogoś już dziś!

Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, w tym chat erotyczny, zdjęcia, filmy i inne materiały o tematyce przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Aby móc przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - opuść tę stronę. Modele i modelki prezentowane na niniejszej stronie mają ukończone 18 lat lub więcej. Aby móc korzystać ze strony wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.