Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - portal erotyczny flirtrandki.pl

Noc w zamku

12.kwiecień 2017
Noc w zamku

Strumienie deszczu płynęły po szybie i bębniły o dach samochodu. Widoczność sięgała zaledwie 20-30 metrów, widziałam jednak, że drzewa uginały się pod wpływem wściekłego wiatru, pędzącego przez lasy i odbijającego się od szczytów gór. Jechałam do przyjaciół na przyjęcie, dlatego też miałam na sobie piękną, długą, czarną suknię z koronki.

Pełna napięcia siedziałam za kierownicą i obserwowałam drogę. Muszę przyznać, że byłam trochę zaniepokojona. Z mapy, rozłożonej na sąsiednim siedzeniu wynikało, że do domu moich znajomych było jeszcze około 10 km. Przyjaciele mieszkali w małym miasteczku na uboczu i do czasu przyjazdu do nich byłam całkowicie uzależniona od tego, czy mój wóz zachowa się jak należny. Nagle stało się to, czego się obawiałam. Jestem przekonana, że wydarzyło się to właśnie dlatego, że się tego obawiałam. Silnik samochodu zaczął przerywać, następnie parsknął i stanął. Przyczyną mógł być również niezwykle silny wiatr, który prawdopodobnie hulał pod maska, zatapiając silnik strugami deszczu. Zrozpaczona oparłam się o kierownice i westchnęłam jednak z ulgą, gdy w lusterku zobaczyłam parę świateł. Zbliżały się w moim kierunku, aż wreszcie wielki czarny samochód zatrzymał się przy moim wozie. Ktoś odkręcił szybę, ja uczyniłam to samo.

- Jakieś kłopoty ? - zapytał mężczyzna w czapce.

Na tylnym siedzeniu samochodu widoczna była jakaś sylwetka.

- Wóz mi się zepsuł - zawołałam.

- Proszę go zostawić i przesiąść się do nas. Proszę jechać z nami. Tak też się stało. Nagle znalazłam się tuż obok pięknej kobiety, której jasne włosy były splecione na głowie. Uśmiechała się, pokazując swoje niesamowicie piękne, śnieżnobiałe zęby, podczas gdy ja wyjaśniałam dokąd zamierzam jechać. Przytakiwała mi zerkając od czasu do czasu na swojego kierowcę.

- Na pewno będziesz się wyśmienicie bawić - powiedziała podniecającym głosem.

Opadłam na siedzenie, odprężyłam się i błogosławiłam szczęśliwy los. Chyba na chwilę zapadłam w drzemkę, bo gdy otworzyłam oczy samochód już się zatrzymał. Staliśmy na jakimś podwórku obok tajemniczego zamku.

- Jesteśmy na miejscu - powiedziała z uśmiechem piękna kobieta.

zamek

W ciągu sekundy znaleźliśmy się w ciepłym wnętrzu. Z daleka dobiegały wesołe okrzyki i śmiech, a więc przyjęcie musiało się już zacząć, goście na pewno dobrze się bawili. Ze zdumieniem stwierdziłam, że piękna kobieta z samochodu stanęła tuż obok mnie, wręczając mi kieliszek z czerwonym, gęstawym płynem. Następnie podniosła swój kieliszek do ust, popatrzyła mi w oczy i wypiła trochę płynu. Ja uczyniłam to samo. Takiego wina nigdy przedtem nie próbowałam. Było geste, słodkawe i miało smak cynamonu i kardamonu. Trochę mi od niego zaszumiało w głowie, więc gdy dziewczyna z samochodu przytuliła mnie do siebie i szepnęła, że ma na imię Ewa, nie zdziwiłam się wcale. Jej białe dłonie ześlizgiwały się po moich piersiach. Natychmiast poczułam, jak zareagowały na to moje brodawki: twardniały i unosiły się pod jej poszukującymi palcami.

Objęła mnie w pasie, pociągnęła w kierunku ciężkich dębowych drzwi i wtedy zapomniałam zupełnie o swoich przyjaciołach. Drzwi były uchylone, Ewa popchnęła je i weszłyśmy do pokoju. Wszędzie na podłodze były porozkładane piękne dziewczęta. Wino podnieciło mnie niezwykle i natychmiast zorientowałam się, co tam się dzieje. Delikatnymi, ostrożnymi ruchami dziewczęta pieściły swoje ciała. Jakaś kobieta w czarnej sukni była zajęta całowaniem ud urzekającej blondynki, gdy zorientowała się jednak, że weszłyśmy, wstała i wyciągnęła ku nam ręce. Ewa podbiegła do niej drobnymi kroczkami i rzuciła się w jej objęcia. Inne dziewczęta również wstały i zgromadziły się wokół nich.

- Mamy wśród nas nową przyjaciółkę!

Szorstki głos Ewy sprawił, że zwróciły na mnie uwagę. Uśmiechnęłam się i jakby przez mgłę spostrzegłam, że zbliżają się w moim kierunku. Delikatne ręce wyciągnęły się w moją stronę i zanim się spostrzegłam, leżałam już na podłodze, a moja długa czarna suknia była podwinięta do talii. Ostrożnie ściągnięto moje jedwabne majteczki i podczas gdy niezliczone ręce dziewcząt pieściły moje ciało, dotykały moich piersi i twarzy, poczułam na udzie gorący oddech. Koniuszek czyjegoś języka dotknął jego wewnętrznej strony i udał się w dalszą wędrówkę. Zatrzymał się przy moim magicznym guziczku, a ja wydałam wtedy z siebie głębokie westchnienie. Powolnymi ruchami igrał ze mną, pełzał po moich wargach, rozdzielał je i próbował wtargnąć do środka.

Jęczałam z rozkoszy, a moje ręce błądziły w poszukiwaniu ciał dziewcząt. Nagle w każdej dłoni poczułam parę jędrnych piersi i zaczęłam masować je z wielkim zapałem. Wyczuwałam pod cienkim materiałem sukienek jak brodawki twardnieją, co spowodowało, że moje podniecenie narastało jeszcze bardziej. Dziewczyna pomiędzy moimi nogami nie ustawała, jej język tańczył i wirował jak wiatr. Skręcałam się, napierając z całą siłą na jej twarz. Nagle jej język wtargnął we mnie, a ja wydałam cichy jęk. Zauważyłam, że jestem bliska ekstazy. Zaczęła powoli ogarniać moje ciało, gdy dziewczyna nagle przestała się mną bawić. Zgromadzone wokół mnie dziewczęta wstały, a gdy zmieszana otworzyłam oczy, zobaczyłam u moich nóg ubranego na czarno mężczyznę.

- Jest już gotowa! - powiedziała dziewczyna, która przed chwilą leżała pomiędzy moimi udami.

Wtedy mężczyzna w czerni pochylił się nade mną, jego wargi zaczęły delikatnie ślizgać się po mojej twarzy, muskały moje usta, kierując się ku szyi. Czułam jednocześnie jego ręce przesuwające się po jedwabnych pończochach w kierunku ud. Nagle mężczyzna przesunął ręce na plecy, uniósł mnie odrobinkę i rozsunął suwak w mojej sukni. Ani się spostrzegłam, jak zsunął ze mnie moją elegancką wieczorową kreację i rzucił ją w kierunku przyglądających się nam dziewcząt. Drżąc, leżałam na podłodze z rozchylonymi nogami. Miałam na sobie tylko małą białą haleczkę. Gdy ponownie pochylił się nade mną, moje ręce zaczęły gładzić jego włosy i plecy. Nie zatroszczył się nawet o zdjęcie ubrania, wtargnął we mnie z całą siłą, na co nie byłam zupełnie przygotowana. Czułam, jak jego ogromny członek torował sobie drogę i jak żarłocznie moje ciało pragnęło go pochłonąć. Uniósł mnie trochę i położył moje nogi na swoich plecach, po czym wszedł we mnie z taką siłą, że aż krzyknęłam.

Zachowywał się w moim ciele jak szaleniec, a jego ręce pieściły moje piersi. Delikatnie bawił się brodawkami i całował moją szyję. Jego gorące wargi wciąż szukały czegoś, a ja wzdychałam z zadowoleniem, gdy obdarzał mnie drobnymi miłosnymi ukąszeniami. W chwilę później otworzyłam oczy i ujrzałam, że inne dziewczęta rozebrały już Ewę i pieściły ze wszystkich stron. Ten widok podniecił mnie jeszcze bardziej i coraz silniej pchałam swe ciało ku temu dziwnemu, obcemu mężczyźnie. Krew pulsowała mi w żyłach, podczas gdy moje mięśnie pracowały rytmicznie nad jego naprężonym pulsującym członkiem. Nagle wydał głośny okrzyk i jeszcze bardziej wcisnął się we mnie. Ukrył swoja twarz na mojej szyi i w tym momencie poczułam, jak w moim wnętrzu trysnął strumień. Zaraz za tym nadeszło moje spełnienie. Przytuliłam się mocniej do niego, podczas gdy przez moje ciało przechodziły silne skurcze. Gdy wyślizgiwał się ze mnie, byłam zupełnie wyczerpana. Wstałam z trudem i podeszłam do Ewy.

Oszołomiona patrzyłam, jak pochylał się nad nią i zaczynał ją pieścić w taki sam sposób, jak mnie przed chwilą. Jedna z dziewcząt pochyliła się nade mną i pocałowała w szyję. Jej wargi ślizgały się po moim ciele w kierunku mokrego trójkąta. Gdy jej język dotknął moich warg i zaczął je lizać, czułam się tak, jakby przez moje ciało przebiegły elektryczne iskry. Lizała mnie rytmicznymi ruchami, nie trwało to długo i już kolejny orgazm przebiegł przez moje ciało. Zagłębiłam palce w jej włosach, pragnąc jednocześnie, aby jej usta połknęły mnie całkowicie. Jej język pracował sumiennie, a następnie powędrował po moim ciele. Gdy jej wargi przylgnęły do moich, poczułam słonawy, podniecający smak. Delikatnie odwróciłam ją na plecy i moje wargi zaczęły przesuwać się po jej ciele. Zagłębiłam twarz w jej cudownie pachnącym łonie, a mój język zaczął wędrować po jej najczulszych miejscach. Była już bardzo podniecona, lizałam więc z ogromną rozkoszą jej różane usteczka. Mój język wirował, dotykając jej wzgórza rozkoszy, a wreszcie wsunął się jej głębię, a wtedy całe jej ciało wyprężyło się w moim kierunku. Moje ręce pieściły jej jędrne piersi. Przez cienki materiał sukni mogłam zaobserwować brodawki twardniejące pod pieszczotami moich dłoni.

Delikatnie chwyciłam je w palce i zaczęłam masować w takt ruchów języka. W momencie orgazmu wydala z siebie głośny jęk. Zmęczona położyłam głowę na jej łonie.

Przygody erotycznej nie musisz daleko szukać, wystarczy zarejestrować się na portalu dla dorosłych i zamieścić swoje ogłoszenie towarzystkie!

Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, w tym chat erotyczny, zdjęcia, filmy i inne materiały o tematyce przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Aby móc przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - opuść tę stronę. Modele i modelki prezentowane na niniejszej stronie mają ukończone 18 lat lub więcej. Aby móc korzystać ze strony wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.