Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - portal erotyczny flirtrandki.pl

Nowe zabawki erotyczne z serii: Pięćdziesiąt twarzy Grey'a

8.luty 2018
Nowe zabawki erotyczne z serii: Pięćdziesiąt twarzy Grey'a

Już jutro odbędzie się w Polsce premiera kolejnej, trzeciej już części filmu z serii Pięćdziesiąt twarzy Grey’a zatytułowana „Nowe oblicze Grey’a”. Ta część jest zarazem ostatnią częścią słynnej sagi. Wielkim zainteresowaniem cieszy się nie tylko film, ale również inspirowane nim gadżety erotyczne. Jesteście ciekawi jak wyglądają?

Zwiastun Nowego oblicza Grey’a wywołał lawinę ekscytacji wśród fanów słynnej sagi, lecz aby tego nie było mało, firma Lovehoney w listopadzie wprowadziła na rynek najnowszą kolekcję zabawek erotycznych stworzonych we współpracy z autorką konspektu książki E. L. James.

Kolekcja zawiera 17 zabawek i mnóstwo dodatków, od jedwabnego szunka, po wibratory. Ceny zabawek są różne, wahają się w przedziale od 20 do 150 dolarów. My dzisiaj wybraliśmy dla was te najciekawsze z nich.

Wibrujące jajeczko

Zdalnie sterowane jajeczko to tak naprawdę wibrator w kształcie zgrabnego jajeczka. Świetnie nadaje się dla par, które pragną wprowadzić do swojej sypialni intrygę i wielką dawkę ekscytacji. Jajeczko posiada 20 programów wibracji i jest sterowane za pomocą bezprzewodowego pilota. Wibrator jest zasilany za pomocą akumulatora. Został wykonany wyłącznie z bezpiecznych dla ciała tworzyw, takich jak na przykład silikon klasy medycznej. Jest to najwyższej jakości tworzywo, które nie posiada w swoim składzie parabenów, ftalanów, ani innych potencjalnie szkodliwych dla ciała substancji.

Wibrator łechtaczkowy

Ten wibrator został wykonany z gładkiego silikonu. Wibrator posiada 10 silnych trybów wibracji, które zapewnią Ci niezwykle silny i niezapomniany orgazm! Możesz wybierać pomiędzy specjalnie zaprojektowanym stymulatorem łechtaczki o unikalnym kształcie, a precyzyjnym punktowym masażem wykonanym za pomocą sztywnego stymulatora.

Jak to działa? Wystarczy włączyć jeden z  10 trybów wibratora i podaruj swojej łechtaczce doskonałą stymulację. Masz ochotę na więcej? Intensywniejszą formę stymulacji osiągniesz obracając wibrator i pozwalając sztywnemu końcowi pracować na Twoich najwrażliwszych zakończeniach nerwowych.

wibrator łechtaczkowy

Klamerki na sutki i łechtaczkę

Klamerki na sutki oraz klamerki na łechtaczkę pochodzą z oficjalnej kolekcji Fifty Shades Freed i umożliwiają Tobie i Twojemu partnerowi przeżycie niezapomnianych wrażeń. Klamerki połączone są ze sobą eleganckim łańcuszkiem w kolorze złotym. Jak to działa? Przypięcie klamerek powoduje ucisk miejsc intymnych. Ciało, do którego przypięte są klamerki prezentuje się w wyjątkowo ponętny sposób.

klamerki na sutki i łechtaczkę

Obrączka ślubna na penis?

Pierścień erekcyjny imitujący obrączkę jako gadżet erotyczny? Tak! "I Want You. Now." to pierścień erekcyjny, który swoim wyglądem znakomicie imituje obrączkę ślubną.

Jak to działa? Partner przekłada wiotkiego penisa przez pierścień, który po osiągnięciu przez niego erekcji blokuje odpływ krwi, wzmacnia wzwód oraz sprawia, że stosunek jest dłuższy i przyjemniejszy.

pierścień erekcyjny

10dniowy zestaw gadżetów erotycznych

Spraw sobie i swojemu partnerowi radość kupując ten 10dniowy zestaw. Działa podobnie jak kalendarz adwentowy, tylko z krótszym okresem trwania. Codziennie otwierasz jedne sekretne drzwi i znajdujesz nową zabawkę erotyczną lub dodatek w stylu bondage. Przedmioty przeznaczone są zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Zestaw jest idealnym sposobem na urozmaicenie życia seksualnego w związku.

10dniowy zestaw gadżetów erotycznych

Te zabawki i wiele innych z łatwością znajdziesz w polskich sklepach internetowych.

Wybierasz się do kina na film? Nie musisz iść sam! Poznaj kogoś i zaproś do kina w swoim mieście! Poza tym, w przyszłym tygodniu Walentynki, czyli idealna okazja na randkę uwieńczoną wspaniałym seksem.

[rox]

Źródła: https://www.lovehoney.com

Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, w tym chat erotyczny, zdjęcia, filmy i inne materiały o tematyce przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Aby móc przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - opuść tę stronę. Modele i modelki prezentowane na niniejszej stronie mają ukończone 18 lat lub więcej. Aby móc korzystać ze strony wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.