Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - portal erotyczny flirtrandki.pl

Nyotaimori - czyli posiłek na gołym ciele

21.grudzień 2021
Nyotaimori - czyli posiłek na gołym ciele

Zbliża się Wigilia, czas wielkiego obżarstwa, z tej okazji powiemy sobie trochę więcej o nietypowym sposobie spożywania posiłków. Słyszeliście kiedyś o Nyotaimori?

Nyotaimori oznacza prezentację ciała kobiety i bywa określane mianem body sushi. Naprawdę jest to forma jedzenia sashimi lub sushi z ciała leżącej kobiety. Ten rodzaj rozrywki jest popularny w Japonii i najczęściej służy osiągnięciu satysfakcji seksualnej - oczywiście u tych "jedzących". Nyotaimori jest czynnością powszechną w Kraju Kwitnącej Wiśni, ale zazwyczaj jest kojarzony z prostytucją i yakuzą. Mniej popularną wersją tej niecodziennej czynności jest Nantaimori - w którym do tych samych celów wykorzystywani są mężczyźni.

Zabawcie się!

Choć w naszym kraju trudno raczej jest sobie wyobraźić zorganizowanie Nyotaimori w jakiejś restauracji, to wcale nie oznacza, że wraz z partnerem/ką nie możecie wykorzystać tej japońskiej czynności jako inspiracji do wspólnych igraszek. W końcu jedzenie i seks to jedne z dwóch największych przyjemności, dlaczego zatem by ich nie połączyć?

Słodkości

Idealnie do kulinarno-seksualnej zabawy nadają się drobne owoce, takie jak truskawki, czereśnie, maliny, winogrona oraz jagody. Ponieważ większość wymienionych przez nas owoców ma okrągły kształt dobrze jest namoczyć je w bitej śmietanie, rozpuszczonym miodzie lub syropie klonowym. Nie chcemy przecież żeby wszystko spadło z partnera/ki jeszcze zanim skosztujemy tych pyszności, prawda? Oprócz owoców do gry wstępnej można również wykorzystać sosy do lodów lub płynną czekoladę. Należy jednak pamiętać, aby słodycz zrównoważyć czymś np. kwaśnym. Gdyby wszystko było słodkie szybko zrobiło by się wam lepko i niekomfortowo. 

Nie zapominajcie o węchu

Jednym z najważniejszych i najczulszych ludzkich zmysłów jest węch, zatem nie zapomnijcie o odpowiednich aromatach, które pozwolą wam zwiększyć ochotę - nie tylko na jedzenie, ale również na partnera/kę! Zadbajcie zatem o to, aby waszą sypialnię wypełniły przyjemne zapachy np. olejków eterycznych.

Body sushi we własnym domu

Lubicie sushi? Spodobał wam się pomysł z Nyotaimori? W takim razie co stoi na przeszkodzie w wypróbowaniu tej egzotycznej czynności! Przygotujcie lub zamówcie sushi i przekonajcie się na własnej skórze, dlaczego mieszkańczy Kraju Kwitnącej Wiśni tak bardzo upodobali sobie tę praktykę.

Wrażenia wizualne

To, że wszystko co znajdzie się na partnerze/ce powinno zostać podane w jak najbardziej elegancki i smakowity sposób - to chyba oczywiste. Jeśli chcecie możecie jeszcze poprawić cały efekt sypiąc na łóżko np. płatki róży. Która kobieta nie marzy o zbliżeniu na płatkach kwiatów? Czas to marzenie zrealizować! 

Może z okazji zbliżających się Świąt zdecydujecie się na wymyślenie własnych erotycznych 12 potraw w stylu Nyotaimori? Dajcie ponieść się wyobraźni i zanurzcie się w namiętności - niezapomniane doznania gwarantowane! Zachęciliśmy cię, ale niestety nie masz partnera/ki? W takim razie zarejestruj się ZA DARMO na naszym portalu erotycznym i poznaj kogoś już dziś!

[nk]

Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, w tym chat erotyczny, zdjęcia, filmy i inne materiały o tematyce przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Aby móc przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - opuść tę stronę. Modele i modelki prezentowane na niniejszej stronie mają ukończone 18 lat lub więcej. Aby móc korzystać ze strony wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.