Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - portal erotyczny flirtrandki.pl

Odpowiadamy na najczęściej wyszukiwane pytania dotyczące seksu

31.październik 2017
Odpowiadamy na najczęściej wyszukiwane pytania dotyczące seksu

Człowiek jest istotą ciekawską. Dzisiejsze technologie umożliwiają nam znalezienie odpowiedzi na dręczące nas pytania, bez konieczności przeczytania wszystkich dostępnych na rynku książek i encyklopedii.

Gdzie jest punkt G?

Z przeprowadzonej przez Google analizy, wynika, że Polacy najczęściej zachodzą w głowę „Gdzie znajduje się punkt G?”. Rozwiązanie tej zagadki brzmi: w większości przypadków znajduje się on na przedniej ścianie pochwy, w odległości około 5-8 centymetrów od warg sromowych. Jeśli bardzo chcesz go znaleźć, poproś swoją partnerkę, aby położyła się na plecach, sukces gwarantowany. Jednakże mitem jest to, że znalezienie punktu G zapewnia doprowadzenie partnerki do najlepszego orgazmu w życiu. Niestety, drodzy panowie, ale każda z nas reaguje inaczej na stymulację tego „magicznego” miejsca. Badania przeprowadzone przez naukowców z Kings College, udowodniły, że większość kobiet nie odczuwa żadnej przyjemności podczas stymulacji tego obszaru erogennego. Warto dodać, że badaniu uczestniczyło ponad 1,8 tysiąca kobiet.

gdzie jest punkt G?

Jak doprowadzić kobietę do orgazmu?

Zapytaj się jej. Naprawdę. Jak już wspomnieliśmy wyżej – na każdą kobietę „działa” coś innego, dlatego jeśli zapytasz się jej o to, co lubi najbardziej, będziesz mieć największą szansę na doprowadzenie jej do orgazmu.

Jak się pozbyć kurzajek na genitaliach?

NIE PRÓBUJ leczyć się domowymi sposobami. Jeżeli masz podejrzenie, że na Twoich genitaliach pojawiły się brodawki, lub kurzajki, natychmiast udaj się z tym do lekarza. Może się okazać, że źródło problemu znajduje się gdzieś indziej. Nie możesz leczyć tylko objawów, nie pozbędziesz się w ten sposób z ciała tego, co je wywołuje.

Teraz, kiedy znasz już odpowiedzi, na te najcześciej zadawane pytania, pora prześć do rzeczy i znaleźć kogoś na seks. Gdzie? Oczywiście na portalu erotycznym!

[Lil]

Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, w tym chat erotyczny, zdjęcia, filmy i inne materiały o tematyce przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Aby móc przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - opuść tę stronę. Modele i modelki prezentowane na niniejszej stronie mają ukończone 18 lat lub więcej. Aby móc korzystać ze strony wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.