Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - portal erotyczny flirtrandki.pl

Peruki: codziennie z kimś innym

6.czerwiec 2017
Peruki: codziennie z kimś innym

"Skarbie, potrzebuję też spać z innymi.“ W ten sposób rozpoczyna się bardzo nieprzyjemna kłótnia, albo wręcz mała wojna. A co jeżeli nie miało to tak zabrzmieć? Nie musisz posuwać się do zdrady, aby móc zabawić się z kimś innym.

Zaskocz swojego chłopaka, męża lub kochanka. Przyjdzie do domu i oczekuje, że natrafi na Ciebie, ale to, co znajdzie będzie inna kobieta, z którą pójdzie w tango jak tylko będzie miał na to ochotę. Zabawcie się trochę, przecież sex to gra, więc uruchom swoją fantazję. Wraz z peruką przyniesiesz do łóżka coś tajemniczego, możesz zmienić nie tylko swój wygląd, ale też zachowanie. Będziesz mieć tyle twarzy, ile tylko zechcesz. Jednego dnia seks z blondynką, drugiego dnia z ciemnowłosą nauczycielką, która wie jak używać wskaźnika, itd. Podobało by Ci się? Nie zastanawiaj się więc i biegnij do sklepu. Panowie też mogą wypróbować różne peruky, choć męskie peruki nie są aż tak często spotykane.

Peruka rozwiązuje problemy

Peruki mogą rozwiązać nawet ten największy problem w związku. Na przykład, jeżeli jesteś blondynką, Twoja druga połóweczka lubuje się w brązowych włosach a Ty odmawiasz pójścia do fryzjera. Podniecają go brunetki? Łobuz z niego, to fakt, ale odpuść mu to i zrób niespodziankę kupując perukę. Seks z brunetką w Twoim ciele może być dla niego przyjemną odmianą. To samo dotyczy sytuacji, kiedy mężczyzna lubi długie włosy. Przecież nie każda kobieta może sobie na zapuszczenie włosów pozwolić. Z drugiej strony, nie traktuj tego tak, że musisz się dla niego zmieniać. Przecież Ty też możesz lubić gęste włosy u mężczyzn, ale to nie oznacza, że go opuścisz z racji jego łysinki, nie?

Perukę możesz też kupić tak po prostu, jeśli czujesz potrzebę zmiany. Jest to przecież taka sama zabawka erotyczna, jak każda inna. Dodatkowo obniża ryzyko wystąpienia zdrady i przegania nudę.

Pozbądź się wstydu

Nie bój się, nie musisz się wstydzić używać czegoś takiego podczas igraszek seksualnych. Puść wodze fantazji, zapomnij o wstydzie i o tym, że Ci głupio. Do każdej peruki dokup inne ubranie, buty, podwiązki, perfumy, wypróbuj różne rodzaje makijażu i zachowań, uśmiech zniknie mu z twarzy, kiedy otrzyma wielką dawkę seksu z nieznajomą.

peruki jako gadżet erotyczny

Nie poznacie się

Możliwe, że nie poznasz samej siebie. Twój nowy wygląd może Cie naprawdę nieźle zaskoczyć, ale też podniecić. Będziesz się czuć inaczej, ale przecież właśnie o to chodzi, czyż nie? No własnie. Być może nowy kolor spodoba Ci się na tyle, że zdecydujesz się na trwałą zmianę. Żyjemy tylko raz, uprzedzenia odrzuć więc na bok.

Włożone, co dalej?

Wkładając na głowę perukę, wkładasz na siebie osobliwy styl, nie zostawaj więc sama sobą, nie byłaby to wówczas prawdziwa zmiana. Kształt, kolor i rodzaj peruki sam Ci podpowie, jakie zachowanie by do niej pasowało, jaką rolę masz przyjąć.

Peruka Britney

Chcesz być blondynką z Londynu i mieć bujną, falowaną grzywę? W takim razie wypróbuj perukę Britney. W ciągu kilku chwil stanie się z Ciebie laska o nieodpartym uroku, a cena jest niższa niż jakbyś wybrała się do fryzjera i zmieniła kolor włosów. Peruka dobrze się trzyma, nie musisz się bać wyjść z nią gdzieś między ludzi. Nie musisz jej nosić tylko w domu.

Z tą peruką Twoja wyobraźnia zacznie pracować na pełnych obrotach.

peruka Britney

Utrzymanie takiej peruki jest całkiem proste. Sztuczn włosy rozczesuj delikatnym grzebieniem lub szczotką. Umyć je możesz swoim szamponem i spłukać wodą. Pozostaw je do wyschnięcia, nie susz ich suszarką. W żadnym wypadku nie używaj prostownicy ani lokówki. Peruka by wówczas nie wytrzymała Ci zbyt długo, przecież z czymś takim kiepsko radzą sobie też normalne włosy.

Kupując tę perukę zyskasz 53 centymetry długich i delikatnie falowanych włosów. Peruka jest nawet wycieniowana. Do produkcji użyto 60 % modakrylu i 40 % PVC.

Z kim zabawi się dzisiaj Twój partner? Nie masz jeszcze żadnego? Przecież to takie proste, znajdź go i umów się.

Źródło: https://www.ruzovyslon.cz/

[ivi]

Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, w tym chat erotyczny, zdjęcia, filmy i inne materiały o tematyce przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Aby móc przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - opuść tę stronę. Modele i modelki prezentowane na niniejszej stronie mają ukończone 18 lat lub więcej. Aby móc korzystać ze strony wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.