Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - portal erotyczny flirtrandki.pl

Pierścień erekcyjny

12.czerwiec 2020
Pierścień erekcyjny

Pierścień erekcyjny to nakładka, która pozwala mężczyznom przedłużyć czas wzwodu, a co się z tym wiąże, zapewnić paniom więcej przyjemności podczas seksu. Kupić można najróżniejsze modele – wibracyjne lub z wypustkami. Panowie, wciąż wahacie? Zatem czytajcie dalej...

Pierścień erekcyjny przedłuża czas wzwodu nawet o 20 minut. Należy jednak wiedzieć, który wybrać, aby był nie tylko wygodny, ale przede wszystkim bezpieczny. Zaczniemy zatem od omówienia materiałów, z których są wykonywane.

Materiał

Dla tych, którzy decydują się na użycie pierścienia erekcyjnego po raz pierwszy najlepszym rozwiązaniem będzie tzw. pierścień rozciągliwy. Rozciągliwe pierścienie wykonane są z silikonu, termpolastycznej gumy, lateksu oraz termoplastycznego elastomeru. Dlaczego silikon jest najlepszym materiałem? Ponieważ najłatwiej utrzymać go w czystości a jego struktura w przeciwieństwie do innych materiałów jest gładka i nieporowata. Zaawansowani użytkownicy gadżetów mogą zakupić pierścienie wykonane z twardych materiałów, najczęściej ze stali chirurgicznej. Aby móc bezpiecznie korzystać z nierozciągliwego pierścienia, musisz znać swój rozmiar. Trudniej się zakłada i zdejmuje niż pierścienie rozciągliwe.

pierścienie erekcyjne

Dobór rozmiaru

Jak już wspomnieliśmy, przy kupnie pierścienia erekcyjnego z rozciągliwego materiału nie trzeba znać swojego rozmiaru, warto jednak przyjrzeć się im dokładniej, bowiem niektóre są mniej, a inne bardziej elastyczne. Dokładna znajomość rozmiarów jest niezbędna przez zakupem pierścienia stalowego. Aby wiedzieć, jaka średnia będzie najlepsza, należy zmierzyć członka. Można to zrobić za pomocą centymetra kraweckiego, albo też sznurka, nitki lub tasiemki. Miarkę owiń wokół penisa i jąder tak, aby dobrze przylegała i nie uciskała. Uzyskany obwód podziel przez 3,14. W celu wykluczenia pomyłki i różnic fizjologicznych, dobrze jest przeprowadzić kilka pomiarów o różnych porach dnia. Największy otrzymany wynik da idealny rozmiar pierścienia erekcyjnego.

Struktura

Jak wszystkie gadżety erotyczne i pierścienie erekcyjne są dostępne w różnych wariantach. Mogą być klasyczne, okrągłe, ale też posiadające wypustki i elementy wibrujące. Wypustka służy do pobudzania jednego z partnerów podczas zbliżenia. Pieści mosznę, perineum (obszar tuż za jądrami) lub kobiecą łechtaczkę. Działanie pierścieni posiadających funkcję wibracji jest podobne, ma za zadanie potęgować doznania podczas seksu. Modele wibrujące są zasilane bateriami lub akumulatorkami. Niektóre z nich pozwalają nawet na regulację intensywności wibracji.

pierścień erekcyjny zakładanie

Jak go używać?

I przechodzimy do tej ostatniej, najprzyjemniejszej części, czyli jak należy korzystać z pierścienia erekcyjnego. Pierwsze użycie nie powinno trwać dłużej niż 10 minut, a każde kolejne nie dłużej niż 20 minut. Pierścień zakłada się na członka, bądź na członka i jądra. Rozciągliwe pierścienie można założyć zarówno przed erekcją, jak i podczas niej. Nierozciągliwe modele należ założyć jeszcze przed osiągnięciem wzwodu. Pamiętaj, że twardy pierścień erekcyjny zakłada się inaczej niż rozciągliwy lub regulowany. Metalowy pierścień erekcyjny najpierw wkłada się na jedno, podem na drugie jądro, a na końcu na członka. Kolejność zdejmowania jest oczywiście odwrotna. Rozciągliwe pierścienie można zakładać od razu na jądra i na penisa. Aby ułatwić sobie zdejmowanie pierścienia można użyć lubrykantu. Do pierścieni silikonowych wolno jednak używać wyłącznie środków nawilżających na bazie wody. Warto dodać, że komfort użytkowania wzrośnie, jeśli członek i moszna zostaną wydepilowane. Tak samo jak każda zabawka erotyczna, również pierścień erekcyjny ma swoje przeciwskazania. Nie powinny go używać osoby cierpiące na cukrzycę i choroby serca. Pamiętaj, że nie możesz zasnąć z założonym pierścieniem, jest to bardzo groźne dla zdrowia. Między kolenymi użyciami pierścienia musi upłynąć przynajmniej godzina.

jak używać pierścieni erekcyjnych

Jerry: "Pierścień łatwo się zakłada i łatwo zdejmuje. Doskonale sprawdza się w swojej roli. Należy do naszych ulubionych gadżetów.“

Dora: "Chłopakowi bardzo się podobało, chociaż na początku pierścienie wydawały mu się małe, później rozciągnęły się i wszystko było w porządku. Przyjemne doznania mam zagwaratowane i ja, dzięki małym wypustkom :).“

Zdroj: https://www.shutterstock.com, http://party.pl/porady/zwiazki-i-seks/seks/jak-dobrac-pierscien-erekcyjny-i-jak-go-uzywac-by-wydluzyc-wzwod-102544-r1

[ivi]

Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, w tym chat erotyczny, zdjęcia, filmy i inne materiały o tematyce przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Aby móc przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - opuść tę stronę. Modele i modelki prezentowane na niniejszej stronie mają ukończone 18 lat lub więcej. Aby móc korzystać ze strony wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.