Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - portal erotyczny flirtrandki.pl

Pierwszy raz w szkole

1.czerwiec 2023
Pierwszy raz w szkole

Jestem Monika i mam rocznikowo 17 lat. Wiele razy robiłam to w szkole, ale opiszę tutaj mój pierwszy raz...

Od razu zaznaczę, że nigdy nie lubiłam stałych związków. Sytuacja wydarzyła się rok temu, gdy byłam w 1 klasie technikum. Bardzo podobało mi się w szkole średniej i miałam naprawdę super klasę, jednak już od pierwszego dnia szkoły złapałam kontakt z Marcinem z mojej klasy, bo był pierwszą osobą, jaka się do mnie odezwała. Pisaliśmy i rozmawialiśmy ze sobą w szkole wiele tygodni aż nadszedł październik. Już od jakiegoś czasu mi się podobał i wtedy, jako, że byłam jeszcze dziewicą to bałam się kontaktu intymnego z chłopakiem. Na szczęście dowiedziałam się od Marcina, że już był doświadczony i miałam wrażenie, że wszystko układa się abym to z nim przeżyła mój pierwszy raz. Wiedziałam, że mu się podobam, bo siadałam mu często na kolanach na przerwach i czułam czasami, że staje mu, gdy tak siadam. Chciałabym dodać, że w tamtym czasie oglądałam dużo filmów dla dorosłych, dlatego tak bardzo chciałam przeżyć swój pierwszy raz. Był wtorek, tego dnia, gdy usiadłam mu na kolanach na przerwie znowu poczułam, że coś mu się rusza. Była to ostatnia przerwa tego dnia, a warto wspomnieć, że tego dnia mieliśmy najwięcej lekcji i kończyliśmy, jako jedna z ostatnich klas w szkole.

Gdy skończyliśmy lekcje Marcin powiedział żebyśmy zostali na chwilę w szkole. Poszliśmy na górne piętro pod już wtedy puste klasy po lekcjach. Co prawda nie byliśmy z Marcinem w związku, ale czasami zachowywaliśmy się jakbyśmy byli. Okazało się, że klasa jest otwarta, więc weszliśmy. Czułam, że to ten moment. Zamknęliśmy drzwi i zaczęliśmy się namiętnie całować. Usiadłam na ławce, a on zaczął mi ściągać spodnie. Zdjął swoje, po czym oboje zdjęliśmy majtki i od razu we mnie wszedł. Na początku poczułam krótki ból i nagle po tym fale rozkoszy. Było wtedy mi tak dobrze, że nawet nie pomyślałam o tym, że robiliśmy to bez gumy. Na początku lekko pojękiwałam, ale w pewnym momencie zaczęłam prawie krzyczeć próbując zasłonić sobie usta, aby nikt, kto mógłby być w tym momencie w szkole nas nie usłyszał. W pewnym momencie powiedział, że nie ma gumy i że mam klękać. Widziałam to na filmach, więc wiedziałam jak to się robi. Klęknęłam przed nim i wzięłam jego sprzęt w swoje usta. Złapał mnie za głowę i ruszał nią do przodu i do tyłu. Przez chwilę przytrzymał go tak głęboko, że głośno chrząknęłam. Bardzo mi się to spodobało. Po chwili przytrzymał mnie ostatni raz, po czym puścił moją głowę i poczułam, że skończył w mojej buzi. Połknęłam wszystko, co było. Od tamtego czasu pokochałam ten smak i tylko czekałam, aż będę mogła poczuć go kolejny raz. Marcin powiedział mi, że byłam bardzo grzeczna i spodobało mu się to. Po tamtej sytuacji zdarzało mi się czasami siadać na jego kolanach, ale więcej do niczego między nami nie doszło. Było to cudowne przeżycie.

Szukasz partnera na seks? Zarejestruj się ZA DARMO na portalu erotycznym i poznaj kogoś już dziś!

Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, w tym chat erotyczny, zdjęcia, filmy i inne materiały o tematyce przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Aby móc przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - opuść tę stronę. Modele i modelki prezentowane na niniejszej stronie mają ukończone 18 lat lub więcej. Aby móc korzystać ze strony wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.