Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - portal erotyczny flirtrandki.pl

Pierwszy raz

15.marzec 2018
Pierwszy raz

Historia, którą chcę opowiedzieć miała miejsce 2 lata temu, w wakacje. Miałam wtedy niewiele ponad 16 lat. Skończyłam gimnazjum i cieszyłam się, że wkrótce zmienię szkołę. Nowe miejsce, nowe osoby a i zapewne nowi interesujący chłopcy. Trwały wakacje.

Tradycyjnie już od kilku lat wraz z rodziną i sąsiadami wyjeżdżaliśmy na wczasy do Władysławowa. Tak było i tym razem. Pojechaliśmy tam ja, mój młodszy brat, moi rodzice oraz sąsiedzi, na których od dziecka mówiliśmy wujek i ciociu.

Wczasy mijały zupełnie zwyczajnie. Kąpiele w morzu, opalanie a wieczorami imprezy. Aż do czasu.

Miej więcej w połowie turnusu tata zaproponował, że zrobimy ognisko na plaży. Rodzice i wujek z ciocią zadbali o jedzenie, napoje i alkohole. Na ognisko ubrałam się jak do klubu: obcisła sukienka w białym kolorze. Sukienka była bardzo sexy i idealnie przylegała do mojego ciała, które nie chwaląc się było całkiem całkiem. Miałam nadzieję, że rodzice rozluźnieni alkoholem pozwolą mi pójść do pobliskiego klubu. Nie miałam ochoty całej nocy spędzić w towarzystwie dorosłych. Interesowały mnie osoby w moim wieku, a konkretnie chłopcy.

Impreza się rozkręcała, alkohol coraz bardziej uderzał do głów rodziców oraz wujka i cioci. Postanowiłam skorzystać z okazji i zapytałam o zgodę na pójście do klubu. Rodzice stanowczo odmówili twierdząc, że jestem za młoda itp. itd. Bardzo się zezłościłam i powiedziałam, że jestem zmęczona i wracam do pokoju. Wróciłam, zamknęłam drzwi i położyłam się na łóżku.

Po chwili usłyszałam pukanie do drzwi. Zdziwiłam się ponieważ nikogo się ni spodziewałam. Wstałam, otworzyłam drzwi i zobaczyłam w nich wujka. Stał uśmiechnięty a w ręku trzymał butelkę wina.

Powiedział, ze zrobiło mu się mnie żali wie co czują nastolatki, ponieważ już sam wychował 2 córki. Zapytał czy może wejść. Na początku trochę się wahałam, ale stwierdziłam, że jednak przyjemnie będzie z kimś pogadać.

Zapytałam czy pozostali nie będą się zastanawiać nad jego nieobecnością. Wujek powiedział, ze oznajmił im, ze idzie do pokoju bo źle się czuje.

Usiedliśmy i zaczęliśmy rozmawiać. Było bardzo miło. Wujek prawił mi wiele komplementów, że stałam się piękną kobietą, że ślicznie wyglądam w tej sukience. Przez te słowa zaczęłam inaczej na niego patrzeć. Zobaczyłam, że jest przystojnym mężczyzną, z płaskim, wysportowanym brzuchem. Ogólnie, że jest przystojny. Wujek siedział blisko mnie. Czułam zapach jego perfum. Coś jednak było innego. Zauważyłam kilka razy jak spojrzał na moje piersi i na okolice moich ud. Robiło się gorąco. Wstałam uchylić okno. Mimowolnie wypięłam pośladki, na które naciągnięta była moja sukieneczka.

Nagle na biodrach poczułam silne dłonie wujka. Przyciągnął mnie do siebie i posadził na kolanach. Pocałowaliśmy się. Całowaliśmy się coraz mocniej. Ręce wujka krążyły po moim ciele. Było to uczucie zupełnie dla mnie nowe, ale jakie przyjemne. Wujek podniósł mnie, oparł o ścianę i dał mi klapsa w pupcię. Stałam oparta o ścianę, tyłem do wujka. Poczułam jak zbliżył się do mnie i stanął blisko. Poczułam jak po rowku mojej pupci przesuwa się coś dużego i twardego. Nie wiem dlaczego ale pragnęłam tego. Pragnęłam poczuć to coś w sobie. Pragnęłam mojego wujka. Spełniło się. Wujek rozstawił moje nóżki szerzej, podwinął sukienkę i odchylił białe koronkowe majteczki. Nagle coś wbiło się w moją cipkę.

pierwszy raz

Coś wielkiego i twardego. Na początku zabolało i nawet cicho zakrzyczałam. Jednak z każdym ruchem było coraz przyjemniej. Wujek wsuwał się ze mnie i wysuwał. Ja starałam się jak najmocniej dociskać do niego pupcią. Zsunął sukienkę w górnej części i rozpiął staniczek. Wielkimi dłońmi ugniatał moje piersi, które też nie były takie małe. Sutki miałam twarde i czułam intensywnie każdy dotyk. Moje drobniutkie ciało było całkowicie zdominowane przez wielkie, sportowo wyrzeźbione ciało wujka. W tamtej chwili należałam cała do niego. W pokoju rozlegało się moje ciche pojękiwanie i głośniejsze dźwięki wydawane przez wujka. Nagle wujek odwrócił mnie, ręką zmusił do klęknięcia na kolana. W drugiej trzymał swojego członka. Wielkiego, nabrzmiałego i całego w moich soczkach. Intensywnie poruszał ręką tak, że widziałam jego główkę. W pewnym momencie wydał ryk jak samiec dzikiego zwierzęcia i wystrzelił w kierunku mich piersi białą ciepłą substancją. To była sperma wujka. Miło spływała po moich jędrnych, dużych piersiach. Część z niej skapała na sukienkę. Wujek wycisnął resztę i wsunął mi kutasa w usta. Wyssałam resztę. Miała taki przyjemnie słony smak.

Po wszystkim wujek mnie podniósł. Dał całusa i powiedział, żeby to co się wydarzyło zostało naszą tajemnicą. Zszokowana ale w ciągłej ekstazie przytaknęłam. Nie ukrywam, że w myślach liczyłam na powtórkę. Wujek wyszedł, a ja sukienkę i bieliznę wrzuciłam do prania. Wzięłam prysznic i położyłam się spać.

Rano przy śniadaniu nie daliśmy z wujkiem po sobie poznać, że coś się wydarzyło w nocy. Tylko mama była na mnie zła, że sukienkę wybrudziłam przy ognisku majonezem. Ja jednak wiedziałam, że ta plama miała inny smak. Smak Wujka.

Chcesz znaleźć partnera na seks? Zarejestruj się na naszym portalu erotycznym i znajdź go/ją już teraz!

Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, w tym chat erotyczny, zdjęcia, filmy i inne materiały o tematyce przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Aby móc przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - opuść tę stronę. Modele i modelki prezentowane na niniejszej stronie mają ukończone 18 lat lub więcej. Aby móc korzystać ze strony wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.