Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - portal erotyczny flirtrandki.pl

POKEMONY JAKO GADŻETY EROTYCZNE?

4.październik 2016
POKEMONY JAKO GADŻETY EROTYCZNE?

W dzisiejszym świecie i to niewyobrażalne może stać się możliwe. Tobie również nigdy nie przyszło do głowy sprawić sobie przyjemność Bulbasaurem? Ani nam nie… A i tak jest to możliwe.

Ludzi możemy dzisiaj podzielić na dwie grupy. Na tych, którzy grze w Pokémon Go poświęcają każdą wolną chwilę i są nawet w stanie przedłużyć swoją drogę z pracy o kilka kilometrów, tylko po to aby złapać je wszystkie, oraz na tych, którzy potępiają tę grę. Ci drudzy uważają Pokémon Go za stratę czasu, istnieją jednak i tacy, którzy w ogóle nie wiedzą o co chodzi i dlaczego w mieście pod fontanną jest tyle ludzi z telefonami w ręku. Tyle o grze i ludziach od niej uzależnionych, my zajmiemy się dziś czymś, o czym nikt z was, nigdy ani nie śnił...

Na rynek trafiły zabawki erotyczne inspirowane Pokémonami. Nazwę Pokémoan  (poké - pokémon; moan - jęczeć), wymyśliła firma Geeky Sex Toys, która je sprzedaje. Silikonowe zabawki są przeznaczone dla fanów kieszonkowych potworów (z jap. Poketto Monstura), którzy lubią zabawić się trochę mniej tradycyjny sposób. Teraz możesz być mistrzem nie tylko w grze, ale również w łóżku! Nawet jeżeli nie jesteś fanem Pokémonów, te zabawki mogłyby Ci się spodobać. Nie jest to klasyczne, przestarzałe dildo, ale całkiem ciekawa „sztuka”. Jak one wyglądają, jak się nazywają i co o nich mówią ich twórcy?

Rodzaje Pokémoanów

Bulby

Bulbasaur to zielony pokemon z cebulką na plecach. Na zdjęciu poniżej widzicie jego erotyczny odpowiednik. Na jednym z końców ma wielką cebulkę, dla lepszej stymulacji, szeroką na 5cm, wysoką na 4cm. Cała zabawka ma 16cm długości, 3,5cm szerokości.

pokemon

Charmy

Ta zabaweczka jest podobna do swojego pierwowzoru - Charmandera, a raczej, do jego ogona. Końcówkę ogona Charmandera tworzy płomień, zatem powinien rozgrzać Cię podczas igraszek erotycznych. Czubek zabawki jest delikatnie wygięty, aby łatwiej było osiągnąć orgazm, niezależnie od stymulowanego miejsca... Długość Charmandera wynosi 18cm, szerokość 4cm.

pokemoany

Squirty

Już sama nazwa zabawki ma w sobie zawarty podtekst seksualny (squirting - "kobieca ejakulacja"). Twórcy się postarali, nazwa zabawki to prawdziwa słowna igraszka, jej pierwozrorem jest wodny pokémon. Nazwa Squirtle składa się ze słów squirt=tryskać i turtle=żółw. W odróżnieniu od poprzednich dwóch zabawek, Squirty ma na swym czubku (14cm) gładką i okrągłą główkę o szerokości 4cm. Zachwyci Cie swym „ciałem” w kształcie szerokiego, 6 centymetrowego żółwiego pancerza. Mamy nadzieję, że Squirty dostarczy wszystkim wielu mokrych orgazmów...

pokemoany2

Bulbyego, Charmiego i Squirtiego możecie kupić na oficjalnej stronie Geeky Sex Toys w cenie 69 dolarów za jedną zabawkę.

Piky

Można powiedzieć, że wszystkie trzy wymienione już przez nas pokémonowe zabawki to dilda, Piky jest zatyczką analną i wcale się tego nie wstydzi. Kształtem przypomina ogon najsławniejszego ze wszystkich Pokémonów - Pikachu. Górną część tworzy klasyczna zatyczka analna, dolna część „dla ozdoby” ma kształt identyczny, jak ogon Pikachu. Twórca obiecuje, że wielkość zabawki zaspokoji nawet przeciętnego trenera Pokémoanów. Konkretnie mowa tutaj o zabawce o długości 4cm i szerokości 2,5cm w części, którą możemy nazwać jako do użytku wewnętrznego, ogonek ma długość 8cm. Pikyego możesz mieć u siebie za za 50 dolarów.

pokemoany3

Wszystkie zabawki są wyrobione z nietoksycznego silikonu. Należy wspomnieć, że jeżeli chcesz wypróbować wszystkie cztery Pokémoany, zapłacisz za nie tylko 199 dolarów. Choć w tym przypadku słowo „tylko” brzmi dość śmiesznie.

Życzę wam wielu niezapomnianych doznań seksualnych, z klasycznymi zabawkami erotycznymi lub nowymi w kształcie pokémonów.

Chciałbyś/Chciałabyś wpróbować Pokémoany, ale nie masz z kim? Znajdź go/ją na portalu erotycznym!

Zdjęcia: 

http://geekysextoys.com/product/pokemoan-dildo-range-gotta-get-em-all/

Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, w tym chat erotyczny, zdjęcia, filmy i inne materiały o tematyce przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Aby móc przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - opuść tę stronę. Modele i modelki prezentowane na niniejszej stronie mają ukończone 18 lat lub więcej. Aby móc korzystać ze strony wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.