Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - portal erotyczny flirtrandki.pl

Policjantka

21.sierpień 2017
Policjantka

Na ostatniej imprezie Jarek nic nie ugrał, a może właśnie ugrał dużo bo co jak co ale o takiej zabawie z biustem Ani mimo że do niczego nie doszło marzy chyba każdy zdrowy facet.

Jednak nic straconego bo dzień później zapowiadała się powtórka z rozrywki z tym że impreza miała być naprawdę spora tym razem. Dzień mijał leniwie, rodzeństwo nieco ogarnęło niewielki bałagan typowy jaki jest po takich imprezach i leniwie czekało na wieczór. Poza wymianą paru uśmiechów i kilku komentarzach na temat wczorajszego zajścia wszystko wyglądało jak na co dzień jeśli chodzi o ich relację. Jarek postanowił że teraz on poudaję trochę takiego któremu niezbyt zależy to później łatwiej to pójdzie. Ania ustaliła z nim że na dzisiejszej imprezie nikt nie wchodzi z imprezowiczów na piętro bo inaczej nie dadzą rady ze sprzątaniem i w domu zapanuje totalny chaos, a zresztą na dole jest wystarczająco miejsca by wszyscy mogli się bawić. Na imprezie pojawiło się sporo osób, zabawa trwała w najlepsze, alkohol lał się strumieniami. Około 23 towarzystwo było już dobrze wstawione. Jarek zauważył sprzeczkę między Anią a jego kolegą Tomkiem, podszedł bliżej by się temu przysłuchać, jednocześnie nie chciał się włączać w kłótnie. Z tego co dosłyszał chodziło o jakieś komentarze pod adresem tyłka Ani. Z drugiej strony ciężko się dziwić, Ania jak zwykle wyglądała bosko w czarnej obcisłej sukience, tym razem z dość małym dekoltem, jednak idealnie było widać jej kształty. Tomek wyglądał na nieco zmieszanego, powiedział że nie musi z nią o tym rozmawiać tu na forum ale woli na osobności.

Jarek zauważył że jego siostra nie wyglądała na zadowoloną z tego co usłyszała, ale kiwnęła głową i poszli we dwójkę porozmawiać na górę gdzie nie było nikogo. Jarek po cichu udał się za nimi, na korytarzu światło było zgaszone, widać za to było że pali się w pokoju Ani gdzie były uchylone drzwi. Podszedł po cichu i dyskretnie zajrzał do środka.   – A ty w ogóle widziałeś kiedyś dziewczynę nago? – zapytała podchwytliwie Ania.   – Podchwytliwe pytanie… powiedział uśmiechając się. I chwile zastanawiał się nad odpowiedzią. – Nie, nie widziałem, powiedział z uśmiechem chodź czuć, że raczej to nieprawda po prostu uznał, że to będzie lepsza odpowiedź.   – Tak? A tyle rozprawiasz o mojej dupie, że można by pomyśleć, że się ich naoglądałeś już sporo. – parsknęła, siadając na łóżku. – skoro tak, to może ty pokaż swoją? – wypaliła wrednie.   Tomek stanął przed nią i uśmiechnięty, sunął na tyle spodenki i bokserki, że zobaczyła jego młody fajny umięśniony tyłek.   – I jak? Zapytał.   Ania znienacka dała mu klapsa, a potem przeciągnęła pazurkami po jego pośladkach.   – No powiedzmy, że też nie masz się, czego wstydzić. – mruknęła gładząc go teraz po udach, a potem łapiąc za biodra odwróciła w swoją stronę, zsunęła jego spodenki z bokserkami i bezczelnie wpatrzyła w jego przyrodzenie.   – No i z przodu w sumie też. – uśmiechnęła się.   Jarek przyglądał się wszystkiemu w ciszy i podnieceniu. Oto jego kumpel stał z opuszczonymi spodniami przed jego siostrą, był niesamowicie podniecony i wyczekiwał co zaraz nastąpi.   Tomek patrząc na nią z góry, chwycił ją dłońmi za policzki pochylił się całując Anię z języczkiem, pocałunek był dość namiętny, spokojny, ale głęboki, nie było to gimnazjalne lizanie się.   Oddała pocałunek, lecz zachowała przy tym nieco dystansu.   – No, no. Jednak jesteś niegrzecznym chłopcem… – mruknęła z naganą w głosie.   – To już nie mnie oceniać… powiedział spoglądając jej w oczy i znowu pochylając się, żeby ją pocałować. Tym razem płycej.

sexy policjantka

Zobaczyła jego sporego kutasa, który miał około 15 cm, a nie był w pełnym wzwodzie jeszcze… usiadł spokojnie obok Ani kładąc dłoń na jej policzku i całując, drugą zaczął odsłaniać jej uda powijając sukienkę.   Jarek nerwowo zerknął w stronę schodów by zobaczyć czy nikt nie idzie, pragnął Ani jak cholera ale zobaczenie jej w akcji też było czymś niezwykle podniecającym a na to się zanosiło, nie chciał by ktoś przerwał mu to widowisko.   Ania dała mu po łapach szybko niwecząc jego zamiary.   - O nie, gdzie z tymi rekami, co? - pogroziła mu palcem.   - Czy ty się aby za bardzo nie rozuchwaliłeś? - mruknęła, wodząc wzrokiem po jego powoli nabrzmiewającym kutasie.   Od razu uklęknęła między jego nogami, które rozchyliła lekko, ale stanowczo i przeciągnęła językiem po jego udzie, ignorując jego czułości i sugestie co do tego, na co miał ochotę. Języczek szybko prześlizgnął się po kutasie, a Ania złapała za jego przyrodzenie, językiem wślizgując się pod miękką skórę napletka.   Kutas Tomka natychmiast stanął… Ania widziała dobre 21 cm kutasa, który stał przed nią. Pod nim jego duże napięte jaja pewnie pełne spermy… chwile przymknął oczy delektując się dotykiem języka, który wsuwał się pod jego napletka…, dłoń wsunął w jej włosy przytrzymując pewnie głowę Ani blisko swojego potężnego kutasa.   Ania naprę­ży­ła się, dając mu znać, że nie da się wodzić za włosy. Powoli i nie ­ner­wowo wodzi­ła języ­kiem po kuta­sie, wzdłuż żył. Dło­nią odcią­gnę­ła naple­tek, odsła­nia­jąc sprężystą główkę i skła­da­jąc na jej czubku poca­łu­nek. Liznęła ją wokół i znowu poca­ło­wa­ła, zasu­wa­jąc naple­tek. Musnęła języcz­kiem cie­płe jądra i znowu zsu­nę­ła skórkę z kutasa. Pazurki na moment wpi­ła w jego udo.   Jarek w tym czasie z mroku obserwował jak jego siostra po mistrzowsku obrabia laskę jego koledze. Jego podniecenie było ogromne, bił się z myślami czy nie zacząć się teraz masturbować na korytarzu...   Tomek pochy­lił się na tyle że chwy­cił kra­wędź sukienki Ani pod­cią­ga­jąc ją na tyle że podwi­nął ją odsła­nia­jąc jej tyłek. Się­gnął dłonią za nią i ścisnął jej pośla­dek ale po chwili znowu sukienką zakryła mu ten wspa­niały widok. Chwy­cił więc krawędź i zde­cy­do­wa­nie zaczął pocią­gać w górę.   -Sciągaj to… powie­dział zde­cy­do­wa­nym tonem.   Ania sprawnie ściągnęła przez głowę sukienkę, została przed nim tylko w seksownych czarnych figach i czarnym staniku. Jarek zamurowany patrzył na to wszystko, zdawał sobie sprawę że to cholernie go podniecało, tak jak wtedy gdy nakrył Agę, może nawet bardziej. Ale najlepsze widoki miały dopiero nadejść....

Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, w tym chat erotyczny, zdjęcia, filmy i inne materiały o tematyce przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Aby móc przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - opuść tę stronę. Modele i modelki prezentowane na niniejszej stronie mają ukończone 18 lat lub więcej. Aby móc korzystać ze strony wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.