Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - portal erotyczny flirtrandki.pl

Poradnik korzystania z zabawek erotycznych dla początkujących

4.kwiecień 2019
Poradnik korzystania z zabawek erotycznych dla początkujących

Zawsze musi być ten pierwszy raz. W sprawach seksu i zabawek erotycznych, nie ma się czego wstydzić, ani czego bać. Ponieważ większość zabawek erotycznych jest przeznaczona dla kobiet, to dzisiaj specjalnie z myślą o początkujących paniach, przygotowaliśmy mały poradnik.

Pierwsze koty za płoty

Każda z nas musi sama sprawdzić, co ją podnieca, jak powinna się masturbować, aby przyniosło to zamierzone efekty i jaką zabawkę kupić, aby zaspokoiła jej potrzeby. Musimy więc liczyć się z tym, że odnalezienie tego odpowiedniego urządzenia zajmie nam trochę czasu. Mamy jednak nadzieję, że następujące rady okażą się pomocne i sprawią, że osiągniesz orgazm, o którym nigdy nawet nie marzyłaś.

Zabawka stymulująca łechtaczkę

G-Spot Touch Finger Vibe

Kiedy zaczniesz badać swoje części intymne, najprawdopodobniej podnieci cię to i zrobisz się przyjemnie mokra. W takich sytuacjach dobrze jest skorzystać z jakiejś zabawki erotycznej. Wypróbuj „nasadkę na palec” która nie tylko przedłuży twoje paluszki, ale też zawibruje. Oprócz tego palce wreszcie nie będą się ślizgać, ponieważ dzięki „nasadce” pozostaną suche. Czego więcej sobie życzyć? Zabawka kosztuje około 39 dolarów.

Zabawka stymulująca punkt G

Tryst Multi-Erogenous Massager​

Ta zabawka erotyczna przyciąga uwagę swoim kształtem, który zupełnie nie przypomina penisa. Nie oznacza to jednak, że nie nadaje się do wspaniałej zabawy. Możesz z niej skorzystać także podczas igraszek z partnerem, ponieważ zabawkę z łatwością można zmienić w stymulator łechtaczki, lub uwaga - pierścień erekcyjny na penis! Wystarczy tylko odrobina fantazji. Cena tej zabawki jest trochę większa od pozostałych, bo kosztuje około 120 dolarów.

Jesteś początkującą osobą i szukasz kogoś, z kim zyskasz doświadczenie? W takim razie świetnie trafiłeś/łaś! >>Tutaj<< możesz zajrejestrować się ZA DARMO i umówić się na pierwsze pikantne spotkanie!

[Lil]

Źródło:

https://www.bettersex.com

Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, w tym chat erotyczny, zdjęcia, filmy i inne materiały o tematyce przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Aby móc przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - opuść tę stronę. Modele i modelki prezentowane na niniejszej stronie mają ukończone 18 lat lub więcej. Aby móc korzystać ze strony wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.