Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - portal erotyczny flirtrandki.pl

Posłuszny mąż

31.maj 2017
Posłuszny mąż

Kasia od samego rana było pobudzona. Wiedziałam, że w takich chwilach wystarczy podejść do niej, rozpiąć jej spodnie wsunąć dłoń w majteczki i natrafi się na lekko wilgotną myszkę z krótkimi włoskami. Praktycznie gotową i czekającą na pieszczoty.

Dzień minął spokojnie. Trochę przytulania i chwytania za pupkę. Kasia kilka razy mimowolnie musnęła przez spodnie dłonią o mojego penisa. Oboje wiedzieliśmy, że będziemy się dziś namiętnie kochać.

Wieczorem Kasia poszła się wykąpać, ale kazała mi nie wchodzić do łazienki. Wyszła po godzinie zawinięta w szlafrok. Podeszła do mnie i pocałowała namiętnie, był to mokry i głęboki pocałunek, nie pozwoliła jednak aby moja dłoń wsunęła się pod szlafrok. Powiedziała podniecającym szeptem „Idź się umyj dokładnie”, Masz dzisiaj dużo do zrobienia.

Przyszedłem do sypialni, były zapalone świece i przygaszone światło. Pchnęła mnie na łózko. Pocałowała w szyje, polizała sutki, a ręką sięgnęła do penisa i zrobiła kilka energicznych ruchów by stał na baczność. „Lubię jak jest taki twardy mruknęła, po czym powiedziała  ”Rozmawialiśmy o tym, że chcesz się zabawić trochę ostrzej...”

„TAK!” –  odpowiedziałem zaskoczony i podniecenie narosło jeszcze większe, miałem ochotę kazać jej teraz klęczeć i lizać moje jajeczka, ssać paniska, potem kazać jej się wypiąć w moją stronę i wsunąć kutaska w mokra i ciasną muszelkę mojej żony.. „Ale dziś spełnimy moje fantazje” powiedziała, ”Następnym razem będę Twoją oddana suczką. Wiesz, że to lubię, ale dziś to Ty będziesz do mych usług, i masz być grzeczny

Kładź się ” powiedziała. Położyłem się więc wygodnie na plecach, Kasia nadal była w szlafroku, siadała na mnie okrakiem, poczułem ze była ubrana w jakaś koronkę, mimo wszystko czuć było ciepło jej cipeczki. ”Rób tylko to, co Ci każę i tylko to, na co ci pozwolę” w jej glosie było słychać podniecenie. „Daj ręce nad głowę i zamknij oczy” zrobiłem to posłusznie. za chwile zawiązała mi oczy, „Leż spokojnie ” rozkazała. Poczułem, jak wstaje. Szlafrok opadł na podłogę. Usłyszałam jak otwiera i zamyka się szafa. Chwyciła mnie za rekę i przywiązała do łózka. Za chwile druga ręka tez została związana. Leżałem z zawiązanymi oczami i rękami. Czułem, że mój penis sterczy podniecony. Słyszałem, że Kasia jest bardzo blisko. Położyła się koło mnie. Czułem, że nie jest naga, miała na sobie elastyczną siateczkę. Gładziła mnie po brzuchu, koniuszkiem języka lizała moje ucho, a ręką zaczęła masować mojego penisa. Pocałowała mnie swoimi miękkimi ustami. Całowaliśmy się namiętnie. Nasze języki splatały się bardzo mocno. Oddechy stawały się coraz szybsze, podniecało mnie, że jestem zdany na jej łaskę. Pieściła mnie po szyi, lizała moje sutki, brzuch, biodra...była tuż koło mojego twardego penisa. Chciałem by to zrobiła, chciałem czuć, jak Kasia robi mi loda, jak zagłębia kutaska w swoich ustach.

posłuszny mąż

„LIŻ GO” powiedziałem. Natychmiast przestała. Siadła na mnie okrakiem, koronkowymi majteczkami na moim twardym penisie, „Przeproś mnie” powiedziała władczym głosem, „POLIŻ GO” powtórzyłem, w tym momencie ścisnęła mi palcami sutki aż zabolało. „Nie takim tonem mówi się do Pani – przeproś i poproś żebym przestała” uniosła biodra w gorę, domyślałem się ze zdejmuje majtki, próbowałem sobie wyobrazić, w co jest ubrana, czułem tylko ze jest w opięta w miękka siateczkę i koronkowe majteczki, usłyszałem dźwięk wibratora, po czym ciche jęki mojej żony, „masz przeciec mojego Penisa, władz go sobie”, „Masz być cicho chyba ze będziesz o cos prosił lub Ci Bede kazała cos mówić”, po czym w usta wcisnęła mi koronkowe majtki. Słyszałem tylko jak pojękuje i tylko mogłem sobie wyobrazić jak piec się wibratorem mając mojego penisa  kilka centymetrów od swojej słodkiej Cipki. ”Proszę, chcę ją polizać” powiedziałem. Wyjęła mi koronkę z ust, „Powtórz to, poproś ładnie swoją Panią”, „ Proszę pozwól mi lizać Twoja muszelkę, chce cię pieścić i czuć jak smakujesz. Proszę daj mi ją polizać” po chwili poczułem nad swoja buzia ciepło jej cipeczki, wysunąłem języczek na powitanie. Zdziwiłem się, cala jej cipeczka była gładka, bez ani jednego włoska, zawsze była podgolona, ale miała włosy na wzgórku łonowym, tym razem była całkowicie wydepilowana. Poruszała biodrami nad moimi ustami. Pozwalała się pieścić. Czasem mocniej przysiadała na mojej buzi. „O tak, grzeczny jesteś, liz mnie jeszcze, będzie nagroda.” Czułem ze jest blisko, Bardzo mnie to podniecało, uniosła nagle biodra w górę.

Wejdź we mnie „ po czym nabiła się na twardego penisa, dawno nie był taki twardy i taki żylasty, bylem strasznie podniecony takim obrotem spraw. Zaczęła mnie mocno ujeżdżać, drapać po torsie i ściskać sutki.

Liz mi piersi” powiedziała i pochyliła się tak by suki były na wysokości mojej twarzy, odciągnęła siateczkę na bok i podawała mi na zmianę sutki do ust. Przerwała i znów podał mi swoja ogolona muszelkę do lizania. Była cały czas na skraju orgazmu, musiała być mocno podniecona, pozwalała i wręcz podsuwała do lizania swoja druga dziurkę. Zaczęła mi rozwiązywać ręce. Pochyliła się do ucha i szepnęła: „ Grzeczny byłeś i dobry dla swojej Pani, możesz teraz sobie poużywać na mnie, ale w każdej chwili mogę ci czegoś zakazać. Zrozumiano? Zerżnij mnie teraz tak jak masz ochotę, pieprz swoją Panią, rób co chcesz” i zdjęła mi opaskę z oczu, po czym wstała, klęknęła tyłem do mnie opierać dłonie na ramie łóżka. Była obrana w sukienkę z czarnej prześwitującej siateczki, na stoliku nocnym leżały dwa wibratory, jeden z wielkości mojego penisa, ale trochę grubszy, drugi cienki…

Chcesz kogoś, z kim mógłbyś wpróbować BDSM? Nie czekaj, znajdź go/ją na portalu dla dorosłych.

Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, w tym chat erotyczny, zdjęcia, filmy i inne materiały o tematyce przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Aby móc przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - opuść tę stronę. Modele i modelki prezentowane na niniejszej stronie mają ukończone 18 lat lub więcej. Aby móc korzystać ze strony wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.