Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - portal erotyczny flirtrandki.pl

Poznaj nowe zabawki erotyczne Game of Moans

6.czerwiec 2019
Poznaj nowe zabawki erotyczne Game of Moans

Ostatnia seria Gry o Tron już za nami, ale firma Geeky Sex Toys zadbała o to, abyśmy mogli z naszymi ulubionymi bohaterami zostać w bliskim (nawet bardzo bliskim) kontakcie. Zapoznajcie się z zabawkami erotycznymi o tematyce Game of Thrones…

W 2017 roku firma Geeky Sex Toys stworzyła pierwszą serię zabawek o tematyce Gry o Tron  (Game of Thrones) pod dowcipną nazwą Game of Moans. Zabawki są oczywiście wciąż dostępne w sprzedaży. Twórcy zdecydowali się jednak uaktualnić swoją ofertę ze względu na najnowsze wydarzenia w jednym z najpopularniejszym seriali ostatnich lat.

Geeky Sex Toys stworzyli wiele zabawek tematycznych, o których wspominaliśmy również na naszych stronach, między innymi: Pokémoani, Orgazmy Galaxie, The Indulgers, Doctor Screw, itd.

Dilda w kształcie miecza

Ponieważ akcja serialu toczy się w średniowieczu, w prawie każdym odcinku dochodzi do walki na miecze. Nie możemy się więc dziwić, że stały się one inspiracją do stworzenia dild. Z pierwotnych 4 rodzajów zabawek, producenci mają na swoich stronach internetowych dostępny już tylko jeden rodzaj o nazwie Long Shaft, wszystkie pozostałe zostały już wyprzedane. Zabawka została przeceniona z 150 dolarów na 110 dolarów.

Ostrze dilda wyprodukowano z silikonu pierwszej jakości, z twardym akrylowym wętrzem, dzięki czemu zabawka jest sztywna i nie da się jej zgiąć. Głowicę stworzono z żywicy. Dildo ma 29 cm, z czego długoś ostrza to 17 cm, a głowicy 12 cm. Obwód wynosi 10 cm. Zabawka jest widoczna na zdjęciu poniżej.

Knebel smocze jajo

Ten knebel został wyprodukowany wraz z innymi kneblami z tej serii już w 2018 roku, lecz jako jedyny jest jeszcze wciąż dostępny. To doskonała zabawka dla fanów Gry o Tron i BDSM. Knebel w kształcie smoczego jaja stworzono z silikonu, a pasek ze sztucznej skóry. Nie musisz się obawiać, że zabawka będzie brzydko pachnieć, jest całkowicie hipoalergiczna, bez smaku i jakiegokolwiek zapachu. Posiada 9 dziurek, dzięki którym możesz dopasować knebel do rozmiaru głowy (około 46-57 cm). Chcesz poszerzyć swoją kolekcję gadżetów erotycznych? Knebel w kształcie smoczego jaja jest wciąż dostępny na stronie producenta za 50 dolarów.

Drodong silikonowe smocze dildo

Teraz przejdźmy do pierwszej nowości w oryginalnej kolekcji Game of Moans (dosłowne tłumaczenie: Gra o jęki). Nazwa tego dilda była zainspirowana imieniem smoka Drogona i słowem "dong", który w języku angielskim oznacza penisa. Nazwa gadżetu jest więc całkiem trafiona, ponieważ swoim wyglądem przypomina ona smocze genitalia. Została wyprodukowana z bezpiecznego i wodoodpornego silikonu. Wielkość zabawki wynosi 22 cm, z czego część użytkowa mierzy 19 cm. Jeżeli jesteś zainteresowany/a, możesz kupić dildo na stronie producenta za 85 dolarów.

The Night Kink dildo

Kolejną nowością jest dildo The Night Kink. Tutaj wystarczyło zmienić tylko jedną literkę, ponieważ jak łatwo się domyślić jest to zabawka inspirowana Nocnym Królem (The Night King). Słowo "kink" w nazwie gadżetu ma związek z seksem i używa się go w celu określenia „zboczenia”. Zastanawiałeś/łaś się kiedyś, co Nocny Król ukrywa pod swoją zbroją? Choć w serialu pełno jest nagości i seksu, trudno było nawet mieć nadzieję, że uda nam się kiedyś zobaczyć samego władcę White Walkerów bez ubrania. Bez obaw, Geeky Sex Toys pomoże nam w zaspokojeniu naszej ciekawości i spełnieniu serialowej fantazji.

Na rynkek wprowadzili dildo The Night Kink, które zostało ręcznie wyprodukowane z bezpiecznego, wodoodpornego silikonu. Uwaga! Zabawka świeci w ciemności! Jej długość wynosi około 18 cm, a obwód 12,7 cm. Jeżeli jesteś zainteresowany/a, możesz ją jeszcze znaleźć na stronie producenta za 85 dolarów. Warto się pośpieszyć, ponieważ jest to edycja limitowana – zostało wyprodukowanych zaledwie 350 sztuk.

Jesteś fanem serialu Gra o Tron? Spodobały ci się powyższe propozycje, ale nie masz z kim ich wypróbować? W takim razie zarejestruj się ZA DARMO na naszym portalu erotycznym i znajdź kogoś z podobnymi fantazjami już dzisiaj!

[rox]

Źródło: https://geekysextoys.com

Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, w tym chat erotyczny, zdjęcia, filmy i inne materiały o tematyce przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Aby móc przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - opuść tę stronę. Modele i modelki prezentowane na niniejszej stronie mają ukończone 18 lat lub więcej. Aby móc korzystać ze strony wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.