Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - portal erotyczny flirtrandki.pl

Poznaj rozkosz z mini wibratorem Palma

23.wrzesień 2021
Poznaj rozkosz z mini wibratorem Palma

Czy to pierścionek, czy mini wibrator? Jedno i drugie! Lubisz dyskretne zabawki erotyczne i chcesz wypróbować możliwości małego wibratora? W takim razie nasz dzisiejszy artykuł jest dla ciebie!

Mini wibratory są tak małe, że z łatwością zmieszczą się do torebki, możesz je więc wziąć ze sobą gdziekolwiek. Nowy wibrator Palma stworzony przez firmę Unbound ma jeszcze dodatkowy atut – można go nosić jako biżuterię, tak samo jak na przykład naszyjnik Crave Vesper. Wyobraź sobie tę ekscytację i podniecenie wynikające już z samego faktu, że masz na sobie dyskretną zabawkę erotyczną, która jest tak dobrze zamaskowana, że nikt nawet nie podejrzewa, czym tak naprawdę może być.

Choć jest tak mały, że zmieści się na palec, jesteśmy pewni, że dostarczy ci wiele przyjemności. Jak działa? Co potrafi?  

Za co go pokochasz?

Wibrator Palma jest nie tylko piękny (dostępny w dwóch kolorach: złotym i srebrnym), ale również wyjątkowo funkcjonalny. Dzięki niemu dasz otoczeniu do zrozumienia, jak odbierasz swoją seksualność. Palma to bardzo silna zabaweczka. Ma wyjątkowo silny motor, czego niestety nie można powiedzieć o innych, podobnych gadżetach (np. wibratorach w szmince). Mini wibrator Palma oferuje działane na poziomie zbliżonym do tych normalnych rozmiarów, udowadniając tym samym, że wibrator może mieć piękny design.

Jeśli chodzi o wykorzystanie – idealnie nadaje się podczas gry wstępnej, kiedy zabawiacie się oralnie. Z pomocą Palmy można stymulować łechtaczkę, sutki oraz inne erotogenne miejsca. Osoby, które wybróbowały już ten mini wibrator, twierdzą, że pomógł im on też pozbyć się bolów głowy i nieprzyjemnych skurczy mięśni, wystarczy przyłożyć go w miejsce, które potrzebujecie rozmasować. Jednak, czy to naprawdę działa, będziesz musiała sprawdzić sama.

Ma jakieś wady?

Wszystko ma swoje wady i zalety, a Palma nie jest wyjątkiem. Co prawda nie jest ich wiele, ale musimy sobie o nich trochę powiedzieć. Otóż, po pierwsze: wibrator ma takie same wady, jak prawdziwe pierścionki. Nie można go nosić podczas wykonywania niektórych czynności, mógłby się bowiem o coś zaczepić. Kiedy będziesz uprawiać jakikolwiek sport, a chcesz wziąć wibrator z sobą, to lepiej schowaj go do torebki. Choć mogłoby się to wydawać logiczne, musieliśmy o tym wspomnieć.

Po drugie: Palma nie ma żadnej blokady, która zabroniłaby samoistnemu uruchomieniu. Istnieje więc (co prawda mało prawdopodobna) możliwość, że znajdziesz się przez niego w niezręcznej sytuacji. Wyobraź sobie, że siedzisz w ulubionej restauracji, a twój palec nagle zaczyna wibrować. Jak to wytłumaczysz to kelnerowi i swojemu towarzyszowi?

Jakie ma funkcje?

Wibrator Palma firmy Unbound posiada wszystkie funkcje, które powinien mieć mały wibrator zewnętrzny – włącznik, wyłącznik oraz 5 trybów wibracyjnych. Czwarty i piąty tryb zapierają dech w piersi, ponieważ mają dodatkową możliwość przechylania i potrząsania. Aby uruchomić tryb przechylania należy 4x przycisnąć przycisk znajdujący się w dolnej części zabawki. Wibrator automatycznie zacznie dostosowywać się do twoich ruchów. Intensywność wibracji będzie się zmieniać w zależności od tego, jak będzie pochylona twoja ręka. Tryb potrząsania uruchamia się po 5x przyciśnęciu guzika.

Zanim jednak zaczniesz używać tych dwóch trybów, powinnaś pobawić się tą zabawką w celu poznania wszystkich jej możliwości. Wyboraź sobie bowiem sytuację, w której już tylko kilka ruchów dzieli cię od orgazmu, a  zabawka nagle przestanie wibrować, ponieważ zapomniałaś, że masz włączony tryb przechylania i poruszyłaś ręką. Zamiast przyjemności poczujesz wówczas tylko frustrację, a to podczas seksu nie jest przecież zalecane.

W polskich sex shopach wibrator Palma jeszcze nie jest dostępny, ale możesz go kupić na stronie producenta (link pod artykułem). Znajdziesz go tam w przeliczeniu za 492.86 zł. Podczas dokonywania zamówienia pamiętaj o wyborze odpowiedniego rozmiaru pierścienia. Do dyspozycji są aż 4 rozmiary - numer 5 (4,8 cm), numer 6 (5,4 cm), numer 7 (5,7 cm) i numer 8 (6 cm). Pojedyńcze rozmiary można dostosowywać do rozmiaru swojego palca, nie musisz się więc obawiać, że wśród wskazanych rozmiarów nie znalazłaś tego swojego. Po prostu kup większy, a następnie dopasuj go do swoich potrzeb.

Po dokonaniu zakupu możesz od razu wypróbować pierścień z kimś poznanym na portalu erotycznymRejestracja jest całkowicie darmowa!  

[rox]

Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, w tym chat erotyczny, zdjęcia, filmy i inne materiały o tematyce przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Aby móc przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - opuść tę stronę. Modele i modelki prezentowane na niniejszej stronie mają ukończone 18 lat lub więcej. Aby móc korzystać ze strony wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.