Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - portal erotyczny flirtrandki.pl

POZNAJ UROK MASAŻU EROTYCZNEGO

19.lipiec 2016
POZNAJ UROK MASAŻU EROTYCZNEGO

Chcesz poczuć coś niesamowicie przyjemnego? Wypróbuj masaż erotyczny…

Aby zaznać tej przyjemności nie musisz wybierać się do centrum masażu erotycznego lub podobnych miejsc. Możesz wypróbować masażu erotycznego w swoim domu, a im częściej Ty i Twój partner będziecie go praktykować, tym lepsze i przyjemniejsze to z czasem dla was obojgu...

W masażu erotycznym chodzi przede wszystkim o odprężenie, zrelaksowanie i doprowadzenie do podniecenia. Człowiek może (ale nie musi) osiągnąć orgazm. Może przeżyć coś w rodzaju duchowego orgazmu, jednakże jeżeli osiągnie ten klasyczny, poczuje przyjemność nie tylko na duchu, ale też na całym ciele. Tym sposobem łatwo pozbędziesz się stresu, napięcia, uwolnosz się od wszystkich codziennych problemów. Możesz to również potraktować jako grę wstępną lub nawet wykorzystać zamiast seksu.

Odpowiedni czas i miejsce

Najpierw zastanów się, kiedy chcesz swojego partnera rozpieścić przyjemnym masażem. Najlepszy będzie wolny wieczór, kiedy nie będziecie mieć żadnych zmartwień, nie będziecie się nigdzie spieszyć a przede wszystkim, kiedy nikt wam nie będzie przeszkadzać. Jeżeli dziecko w połowie masażu zapuka do drzwi, prawdopodobnie zburzy wam to cały nastrój, przez co zniknie cała rozkosz. Miejsce również ma znaczenie. Najodpowiedniejsza będzie sypialnia. Jeśli jednak chcesz uniknąć klasyki, wypróbuj salon. Dobrym wyborem będzie też hotel w górach lub urlop nad morzem.

Przygotuj się wcześniej

Prawdopodobnie będziesz potrzebować rzeczy, których nie masz w domu (olejki, kremy zapachowe itd). Kup wszystko wcześniej. Następnie w pokoju zgaś światło, zapal świeczki (pamiętaj o bezpieczeństwie) i puść po cichu muzykę relaksacyjną. Pomieszczenie możesz wypełnić zapachem olejków eterycznych w spreju. To miejsce, na którym Twój partner będzie leżeć (łóżko, rozłożona kanapa czy nawet podłoga) powinno być przygotowane. Weź miękki koc i poduszkę pod głowę, aby partnerowi było wygodnie. Później nie pozostaje już nic innego, niż abyście oboje byli w dobrym nastroju. Do przygotowań powinieneś włączyć także kąpiel, lub prysznic, ciało jest później bardziej rozluźnione i przygotowane do masażu.

Wolny początek

Partnera rozbierz do naga. Ty również możesz być bez ubrania, albo w sekownej bieliźnie, to zależy od Ciebie. Partner położy się na brzuchu tak, aby było mu wygodnie. Rozetrzyj olejek w dłoniach, tarciem zagrzejesz ręce, lecz ostrożnie. Nie można zbyt mocno aby nie wywołały na skórze partnera szoku cieplnego, nie na tym polega masaż. Najlepsze zapachy do masażu erotycznego to: róża, jaśmin, drzewo sandałowe, paczuli, neroli oraz ylang-ylang. 

masaż erotyczny

Zacznij

Masaż erotyczny zaczynamy tak, jak klasyczny masaż. Olejek rozetrzyj po całych plecach, biodrach aż do karku i szyji. Nie naciskaj zbyt mocno, powinno to być bardziej przyjemne gładzenie i dotykanie. Od karku możesz przejechać ręką aż do włosów, będzie to dla partnera bardzo przyjemne. Następnie możesz przejść do masażu twarzy, który jest bardzo odprężający. Jednakże abyś mógł go przeprowadzić, partner musiałby obrócić się na plecy, co może trochę popsuć relaks partnera. Kolejnym punktem powinny być stopy. Są one niedocenianą strefą erogenną. Stopę weź do jednej ręki, a drugą gładź ją od pięty aż po palce. Jeżeli partner ma łaskotki, postaraj się bardziej masować palcami niż gładzić. Kontynuuj na łydkach i udach. Powoli kieruj swe ręce do tyłeczka, który również należy namasować, delikatnie masuj okolice odbytu, powinno to wywołać u partnera podniecenie.

Później przyjdzie czas, by partner obrócił się na plecy abyś mógł zacząć masować jego klatkę piersiową. Nie naciskaj, delikatnie jeździj po ciele i skoncentruj się na sutkach. Powoli przesuwaj się do miejsc intymnych, brzucha jednak nie masuj zbyt długo. Z miejscami intymnymi możesz się trochę zabawić, nie staraj się jednak tym partnerowi dogodzić. Szczytownie może nastąpić, lecz nie jest konieczne, partner ma mieć uciechę przede wszystkim z masażu. Oprócz rąk możesz do ciała wykorzystać całe swoje ciało, fantazja nie zna granic, mogą to być piersi, stopy lub tyłeczek. Ważne jest, aby masaż podobał się partnerowi i nie wywoływał w nim nie przyjemnych uczuć. Jeżeli jednak dojdzie do takiej sytuacji, partner powinien Cie o tym bezzwłocznie poinformować a nie starać się to jakoś „przecierpieć”. Odnosi się to do wszystkich intymnych sytuacji, które między wami nastaną, nie tylko masażu.

Eksperymentuj

Przy masażu erotycznym możesz zaeksperymentować i wypróbować różne akcesoria, dzięki którym masaż nie będzie taki sam za każdym razem. W sex shopach znajdziesz wiele gadżetów erotycznych, przeznaczonych do delikatnej stymulacji, ale również różnych rzeczy do domu – pościel, ubrania, przybory do masażu. Możesz też wykorzystać rozpuszczalną czekoladę lub śmietanę.

Wypróbuj z partnerem masaż erotyczny i dodaj do waszego związku trochę wigoru. Jeżeli masz ochotę na masaż erotyczny, ale nie masz partnera, spróbuj szczęścia na portalu erotycznym.

[Lil]

Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, w tym chat erotyczny, zdjęcia, filmy i inne materiały o tematyce przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Aby móc przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - opuść tę stronę. Modele i modelki prezentowane na niniejszej stronie mają ukończone 18 lat lub więcej. Aby móc korzystać ze strony wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.