Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - portal erotyczny flirtrandki.pl

Przygoda w pociągu

25.listopad 2021
Przygoda w pociągu

To był słoneczny październikowy dzień. Spędzali południe, delektując się pyszną sałatką z krewetkami i popijali białe wino...

Restauracja znajdowała się przy delikatnie falującym jeziorze. Widok brzegów otoczonych jesiennymi, pełnymi kolorów drzew sprawiał, że się nie spieszyli. Wspólnie chłonęli krajobraz. Rozmawiali o mijających dniach i o tym, co się wydarzyło. Choć znali się zaledwie od trzech dni, to czuli się w swoim towarzystwie jak bliscy przyjaciele. Nadchodził czas powrotu. Mieli go spędzić razem w pociągu.

— Zbierajmy się. Zrobimy sobie jeszcze krótki spacer do postoju taksówek — powiedział.

— Tak, ruszajmy — odpowiedziała.

Zarzuciła kanarkowy kardigan, który wspaniale komponował się z jej kasztanowymi włosami opadającymi na ramiona. Była ubrana w biały t-shirt i dopasowane jeansy, a trampki dodawały jej dziewczęcego uroku. Patrzył na nią z uwodzicielskim uśmiechem.

— Co tak się uśmiechasz? — zapytała.

— Podobnie się ubraliśmy, wyglądamy jak para.

— Faktyczne, mamy podobny styl — odpowiedziała z czarującym wyrazem twarzy.

Dotarli na stację, na której czekał pociąg. Zajęli miejsce. Cały przedział był do ich dyspozycji. Był środek tygodnia i niewielu pasażerów. Ich drogi za trzy godziny miały się rozejść. Uświadomili to sobie, patrząc na siebie.

— Strasznie szybko minął ten czas — rzuciła od niechcenia.

— Tak — odpowiedział.

— Wczorajszy wieczór był szalony. Dawno się tak nie wytańczyłam. Świetnie się ruszasz — rzuciła zaczepnie.

— Żartujesz chyba — szeroko się uśmiechnął.

— Mnie się bardzo podobało. Mogłabym tak tańczyć z Tobą do rana — odpowiedziała jeszcze szerszym uśmiechem.

— Jak też. Co ci się najbardziej podobało? — zapytał, jakby nie wiedział, o co chodzi.

Twoje dłonie wędrowały po moim ciele, nogach i biodrach. Byłeś bardzo blisko. Czułam woń twoich perfum i twoje ciepło. Bardzo mi się to podobało. Czułam, że twoja uwaga była skoncentrowana na mnie. Delikatnie mnie prowadziłeś, to było bardzo zmysłowe i coś obudziło…

— Co takiego? — spojrzał na nią zaskoczony.

— Nie udawaj! Wiesz, o co chodzi — odpowiedziała.

— No naprawdę się nie domyślam.

Usiadł obok. Pochylił się w jej kierunku z tym uwodzicielskim wyrazem twarzy. Drażnił się z nią i zachęcał, żeby mówiła dalej. Jeszcze bardziej zbliżył się do partnerki podróży, tak że czuła jego ciepły oddech na szyi.

Chodzi Ci o ten dreszcz? — szepnął do jej ucha niskim głosem.

— Tak — odparła cicho.

— Chciałaś więcej?

— Tak — przytaknęła.

Położył dłoń na jej kolanie. A ona zachęcająco przesunęła ją wyżej. Patrzył w jej brązowe błyszczące oczy. Jej źrenice powiększyły się zalotnie. Dotknął ustami jej szyję i ścisnął wargami.

Odwzajemniała jego ruchy. Masowała udo. Przesuwając się do góry, czuł wzbierające w męskości napięcie. Kiedy dotarła, ścisnęła go mocno. Ich oddechy robił się ciężkie, pocałunki powolne i głębokie. Czuł pod t-shirtem jej twarde piersi i wypukłość sterczących z podniecenia sutków. Gładził je zdecydowanie, na zmianę ściskał.

— Dobrze czytasz w moich myślach. Wiesz, czego pragnę — wyszeptała.

Jego dłoń opadła na rozchylone zgrabne nogi. Znów patrzył w szkliste oczy kobiety, z którą spędził ostatnie trzy dnia, a dopiero teraz ją smakuje. Położył rękę w miejscu, gdzie chciał się znaleźć. Czuł ciepło jej kobiecości. Nie, to nie było ciepło! To był żar! Żar, którego gęstą wilgoć czuł przez jeansy. Mógł sobie tylko wyobrażać, jak wygląda, jak spływa nektarami. Jego oczy płonęły. Patrzyła się na jego napięte spodnie. Uśmiechała się z zadowoleniem. Wiedziała, że jest przyczyną tego pulsującego wzgórza.

Podążał w kierunku paska jej spodni. Zatrzymała jego dłoń.

— Nie, ktoś może wejść. Chcę cię wziąć do ust! — powiedziała bez skrępowania.

Bez słowa wziął ją za rękę. Sam wstał, zasłonił dokładnie okna przedziału wychodzące na korytarz. Ścisnął ręką klamkę drzwi, tak by stawić opór, kiedy ktoś będzie chciał wejść. Stanął w lekkim rozkroku twarzą zwróconą do wejścia. Bez słów zrozumiała jego plan. Wsunęła się między partnera a drzwi, pocałowała i wolnym ruchem opadła na wysokość jego męskości. Przyklękła. Jednym ruchem dłoni sprawdzała, jak twardy penis rozpycha się w spodniach. Spojrzała w górę, ich oczy się spotkały.

— Już go uwalniam.

Rozpinała jeansy z pożądaniem i ciekawością w oczach. Wkrótce widziała białe bokserki. Opuściła je, a jej oczom ukazał się naprężony i mokry kutas. Wreszcie! Był gruby i bardzo sztywny. Objęła go. Był tak twardy, jakby miał zaraz eksplodować. Jego głowa była mokra. Rozchyliła usta, chciała go posmakować.

Próbowała końcówką języka jego gęstych soków. Powolnymi okrężnymi ruchami badała jego obwód, by za chwilę zsuwać się w kierunku klejnotów. Kiedy ustami obejmowała gładkie orzechy, jej dłoń zaciskała się na fallusie. Chciała mu dać ekstazę. Ściskała mocno i posuwała to w górę to w dół. Był tak gorący, jak jej świątynia. Smakowała każdy fragment męskości.

Jest bardzo twardy! — powiedziała i popatrzyła z satysfakcją na jego twarz.

— Tak na mnie działasz! Zaraz oszaleję!!! — odparł.

Wreszcie objęła go wargami i zaczęła tak się poruszać, by penetrował jej usta. Zanurzył dłoń w jej włosach i zdecydowanie nadawał rytm ruchom jej głowy. Poddała się mu. Trzymała go za biodra, później za pośladki. Były umięśnione i kształtne. Masowała je. Drapała. Wbijała pożądliwie swoje pomalowane jaskrawoczerwonym lakierem paznokcie.

Czas zastygł i oni w nim, wspólnie w tej chwili. Penetrował jej usta posuwistymi głębokimi pchnięciami. Kiedy zwalniał, ssała go z całych swoich sił. Chciała, dać mu rozkosz! Nie. Chciała mu dać sensualną ekstazę, która go uzależni jak kokaina. Wchodził w nią głęboko, czuła jak wypełnia jej gardło. Ruchy by coraz szybsze i wiedziała, że za kilka chwil eksploduje. Jego dłoń cały czas przytrzymywała jej głowę. Zaczął zwalniać, a ona poczuła na podniebieniu jego ciepły nektar. Wydobywał się energicznie ze wciąż napiętego jak łuk lingama. Pulsował. Widziała grymas jego twarzy, jęk ekstazy. Teraz ona przyśpieszyła ruchy i zaczęła go ssać, jakby chciała wypić każdą kroplę, tego gęstego soku. Czuła jak skurcze przebiegają przez jego ciało, by zaraz się rozluźnić. Opadł na kanapę w przedziale pociągu.

Uniosła się, patrzyła na niego. Z kącika ust zbierała językiem ostatnie gęste krople pożądania.

— Chciałam zrobić to już wczoraj — rzuciła zadowolona.

— Ja też chce coś zrobić — uśmiechnął się.

— Mamy jeszcze sporo czasu — odparła kokieteryjnie i mrugnęła porozumiewawczo.

Szukasz partnera/ki na seks? W takim razie zarejestruj się ZA DARMO na naszym portalu erotycznym już teraz!

Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, w tym chat erotyczny, zdjęcia, filmy i inne materiały o tematyce przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Aby móc przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - opuść tę stronę. Modele i modelki prezentowane na niniejszej stronie mają ukończone 18 lat lub więcej. Aby móc korzystać ze strony wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.