Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - portal erotyczny flirtrandki.pl

Przyjemna podróż

6.październik 2016
Przyjemna podróż

Było już późne po południe, kiedy wsiadałam do pociągu. Wracałam z jednodniowej delegacji. Czułam, że jestem zmęczona i szukałam pustego przedziału. Udało mi się to po krótkim poszukiwaniu. Położyłam podręczny bagaż na górę i w końcu mogłam usiąść wygodnie. Wsłuchiwałam się w stukot kół pociągu i czułam, że jestem coraz bardziej znużona...

Prawie przymykałam oczy, gdy nagle do przedziału wszedł jakiś mężczyzna i uprzejmie zapytał o wolne miejsce. Odpowiedziałam „proszę”. Gdy układał swoje rzeczy, kątem oka spoglądałam na niego i wydał mi się nawet przystojny. Uśmiechnęłam się do siebie w duchu i po raz kolejny czułam jak ze zmęczenia opadają mi powieki. Pomyślałam, że to niezbyt dobry pomysł, aby zasypiać w jednym przedziale z obcym mężczyzną, więc starałam się nie zasnąć. Kolejny biznesmen pomyślałam, gdy wyciągnął teczkę pełną papierów i z uwagą je przeglądał.
Poczułam się bezpieczniej, gdy po chwili nawiązaliśmy krótki dialog. Okazało się, że czeka nas dłuższa wspólna podróż. Mogłam, więc ze spokojem chwilkę się przespać. Zamknęłam oczy…
Gdy nagle się przebudziłam w przedziale było już prawie ciemno. Świeciło się tylko małe światełko, a mężczyzna siedzący na przeciwko mnie w skupieniu mi się przyglądał. Powiedział, że wyglądam pięknie, gdy śpię.
Uśmiechnął się delikatnie do mnie. Popatrzył mi głęboko w oczy. Poczułam jak przeszedł mnie dreszcz. Był przyjemny
Nie byłam pewna czy on myśli o tym samym, gdy nagle wstał. Podszedł do drzwi i zasłonił wnętrze przedziału. Zanim to zrobił obejrzał się jeszcze na mnie jak by oczekując potwierdzenia. W odpowiedzi oblizałam zmysłowo swoje usta. Nie musiałam długo czekać na jego reakcje. Podszedł do mnie i delikatnie rozchylił mi nogi, przesunął do góry moją spódniczkę. Jego oczom ukazał się widok moich zgrabnych nóg w samonośnych pończochach i koronkowe majteczki. Przesuwał swoje dłonie wyżej po moich udach, aż dotarł do pośladków i zaczął ściągać powoli moje majteczki. Odsłoniły widok na moja przystrzyżoną cipkę. Czułam, że jestem już wilgotna. Wtem silniej rozsunął moje nogi, schylił się, rozwarł palcami moja cipkę i delikatnie już lizał ją swoim zwinnym językiem. Drażnił tak rytmicznie moją łechtaczkę jednocześnie wkładając palec do mojej pochwy. Cicho pojękiwałam … było mi tak dobrze … fala gorąca ogarnęła moje ciało. Chciałam poczuć go całego w sobie. Gdy nagle oderwał się od mojej cipki, by unieść moją bawełnianą bluzeczkę nad piersi, które szybkim ruchem uwolnił ze staniczka. Delikatnie je ściskał i ssał, aż sutki stały się twarde.

podróż
Szybko sięgnęłam do guzika jego spodni, rozsunęłam rozporek … zsunął je i lekko przyciągnął mnie do siebie. Wtedy poczułam jak jego penis powoli zagłębia się coraz bardziej w mojej cipce. Wszedł we mnie i zaczął penisem przesuwać energicznie do środka i na zewnątrz. Kciukiem wolnej ręki drażnił moją łechtaczkę. Zakryłam swoje usta dłonią, by stłumić zbyt głośno wydawane jęki rozkoszy.
Patrzyłam jak pieprzy mnie obcy mężczyzna, co jeszcze wzmogło moje podniecenie. Skurczowe zaciskanie mięśni pochwy doprowadziło mojego partnera do wytrysku. Głębokie oddechy świadczyły o intensywności przeżytej rozkoszy.
Wydawało się jakby czas stanął w miejscu, co było złudne. Pośpiesznie spojrzałam na zegarek. Za 20 minut musze wysiąść na swojej stacji. Zaczęłam zbierać części swojej garderoby, gdy mężczyzna chwycił mnie od tylu w pasie, jedną ręką głaskał mój pośladek, druga masował pierś… Poczułam miedzy udami jego twardego, stojącego penisa.
Nie chciałam odmawiać… Wypięłam lekko pośladki, a on wtargnął we mnie i w przeciwieństwie do pierwszego stosunku pieprzył mnie ostro. Za chwilę zwolnił troszkę. Wykręcał mi sutki, a gdy przeniósł ręce na pośladki nagle poczułam jak jego palec gładzi mnie wokół drugiej dziurki. Nie byłam gotowa na to przeżycie, ale on wyraźnie nie napierał. Tylko delikatnie wsuwał i wysuwał opuszek palca prawie jednocześnie z posuwistymi ruchami penisa w mojej cipce. Drżałam z rozkoszy. Oboje wiedzieliśmy, że zaraz szczytujemy …
Pociąg wjeżdżał na peron. Ubrałam się pośpiesznie, zabrałam swoje rzeczy i wysiadłam. Stałam jeszcze przez chwile na peronie i patrzyłam na jego twarz wystawioną przez okno, która oddalała się coraz bardziej wraz z odjeżdżającym pociągiem… Może kiedyś pojadę stację dalej.

Wybierasz się na delegację do Warszawy, Katowic, lub Gdańska i chcesz mieć jakieś miłe towarzystwo? Zaplanuj podróż z kimś poznanym na portalu erotycznym!

Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, w tym chat erotyczny, zdjęcia, filmy i inne materiały o tematyce przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Aby móc przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - opuść tę stronę. Modele i modelki prezentowane na niniejszej stronie mają ukończone 18 lat lub więcej. Aby móc korzystać ze strony wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.