Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - portal erotyczny flirtrandki.pl

Przyrodnia siostra

28.kwiecień 2017
Przyrodnia siostra

Tego dnia wcześniej niż zwykle wróciłem ze szkoły. W przedpokoju zdjąłem kurtkę i buty i wtedy usłyszałem krzyki i jęki dobiegające z dużego pokoju. Na palcach podszedłem do uchylonych drzwi i ostrożnie zajrzałem do środka.

Moja przyrodnia siostra Ada leżała rozebrana na kanapie a przed nią klęczał, odwrócony do mnie tyłem, jakiś facet. Poruszał szybko biodrami, wchodził w nią głęboko i ciężko dyszał. Ada szeroko rozłożyła nogi i obejmowała go za szyję, j ęcząc głośno. W pewnym momencie otworzyła oczy i zobaczyła mnie. Wcale się nie speszyła moją obecnością, tylko uśmiechnęła się i mocniej objęła swojego partnera krzycząc: Jeszcze, jeszcze!

Poczułem jak mały rośnie mi błyskawicznie w spodniach. Przez głowę przeleciała mi szalona myśl, żeby przyłączyć się do nich – taka okazja, a ja nigdy jeszcze nie byłem z dziewczyną… Ale zaraz przyszło opamiętanie – przecież to moja siostra, w dodatku dużo starsza ode mnie, no i ten facet… Wycofałem się do mojego pokoju, wciąż mając przed sobą podniecający obraz kochającej się pary.

Zamknąłem drzwi i usiadłem na łóżku. Sterczący członek nie dawał mi spokoju, zacząłem go ugniatać przez spodnie. Z pokoju na dole dobiegł głośny krzyk, a potem zrobiło się cicho.

Już po wszystkim – pomyślałem, rozsuwając suwak. Poczułem przyjemne mrowienie między nogami, złapałem „małego” w rękę i zacząłem się nim bawić.

Wtedy usłyszałem kroki na korytarzu. Ktoś wszedł do łazienki.

–    Pewnie Ada poszła umyć cipkę – powiedziałem do siebie. Ta myśl podnieciła mnie jeszcze bardziej. Ścisnąłem członka, drażniąc go coraz mocniej. Zakręciło mi się w głowie, naprężyłem się wiedząc, że wytrysk jest tuż-tuż i wtedy ktoś zapukał do drzwi.

Podskoczyłem jak oparzony i szybko zapiąłem spodnie.

–    Kto tam?

–    To ja braciszku. Otwórz! – poznałem głos Ady.

Weszła do środka. Miała na sobie długi szlafrok i była boso.

–    Ładnie to tak podglądać siostrę? – zapytała, siadając obok mnie.    Poczułem    podniecający zapach jej rozgrzanego ciała.

– Nie zrobiłem tego specjalnie! Masz szczęście, że to byłem ja, a nie ojciec. Ciekawe, co by na to powiedział… Co to za facet?

–    Kolega z pracy… Już sobie poszedł! Chyba nie masz zamiaru mówić o tym ojcu?

–    Nie martw się, nie jestem paplą. Fajnie było?

–    Nieźle… A ty jak sobie radzisz? Wczoraj widziałam cię z Kaśką.

–    Wariatka! Przecież wiesz, że ona ma dopiero piętnaście lat!

–    Naprawdę? Romek, powiedz mi szczerze, czy ty kiedyś kochałeś się z dziewczyną?

Zrobiłem obrażoną minę.

–    No wiesz… – próbowałem wybrnąć z sytuacji.

–    A chciałbyś spróbować? – kontynuowała, opierając rękę na moim ramieniu.

–    Ada, co ty? A twój kolega? A ojciec?

–    Nie dowiedzą się o niczym. Popatrz!

Mówiąc to wstała i zdjęła szlafrok. Otworzyłem szeroko oczy i przełknąłem ślinę. Wzięła mnie za rękę i położyła ją na swojej nagiej piersi. Miała delikatną i jędrną skórę…

–    Podobam ci się? – zapytała.

Byłem tak podniecony, że nie mogłem się opanować. Rzuciłem się na nią, przewracając ją na łóżko. Ugięła nogi w kolanach i objęła mnie mocno.

siostra przyrodnia

–    Nie śpiesz się tak! – powstrzymywała mnie.

–    Ada, kiedy ja już nie mogę! – wystękałem.

–    Przepraszam… Dotknij mnie tutaj… Wzięła „ptaszka” w rękę i przejechała nim po gorącej i mokrej szparce. Niemal natychmiast wytrysnąłem potężnym strumieniem, nawet w nią nie wchodząc. Nasienie rozlało się po jej cipce i udach… Ada lekko ściskała mnie za członka, szepcząc:

–    Wszystko w porządku, teraz ja się tobą zajmę. Chcę cię spróbować!

Pieściła mnie swoim oddechem, a potem zaczęła lizać. Znów zrobiłem się twardy – wtedy wzięła członka w usta, jednocześnie przesuwając po nim ręką.

–    Spróbujemy jeszcze raz? – zapytała z uśmiechem. Przytaknąłem i przysunąłem twarz do jej cipki. Poczułem jej zapach zmieszany z zapachem mojego nasienia. Pogładziła się po futerku, odsłaniając błyszczący guziczek. Wysunąłem język i pieściłem ją przez chwilę, a ona jęczała, przeciągając się leniwie. W końcu podkurczyła kolana i przyciągnęła mnie do siebie. Nigdy nie miałem takiego wzwodu! Dotknąłem członkiem wejścia do jej norki, oparłem się na łokciach i wsunąłem do środka. Była przyjemnie ciepła i delikatna, zaraz też zacisnęła szparkę przyciskając mocno swoje biodra do moich. Kiedy ruszałem się w niej, piszczała cicho, całując mnie i głaszcząc po włosach.

Ada wiedziała, jak sprawić mi największą przyjemność. Jej gibkie, sprężyste ciało zwijało się rozkosznie pode mną, unosiła i opuszczała pupę, rozluźniała i napinała mięśnie… Jak mi później powiedziała, najbardziej podniecająca była dla niej myśl, że kocha się z młodym i niedoświadczonym chłopakiem. A ja, pomimo braku doświadczenia dałem jej to, na co tak bardzo czekała. Uderzałem z całej mocy i wkrótce silny strumień znalazł ujście w rozpalonej jamce, doprowadzając moją kochankę do orgazmu.

Kiedy wieczorem siedzieliśmy przy kolacji, ojciec powiedział:

–    Wuj Edek i ciotka Janka przyjeżdżają do nas w sobotę. Romek, niestety będziesz znów musiał im oddać swój pokój i spać przez kilka dni na składanym łóżku w pokoju Ady. To tylko trzy dni…

Zakrztusiłem się, a Ada spuściła głowę i zajęła się pilnie nalewaniem herbaty.

Biedny stary! Nawet nie miał pojęcia, jaką miłą niespodziankę nam sprawił!

Zaczyna się długi weeked, masz z kim go spędzić? Jeszcze nie? Nie straconego, zarejestruj się na portalu dla dorosłych i znajdź kogoś z Twojej okolicy!

Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, w tym chat erotyczny, zdjęcia, filmy i inne materiały o tematyce przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Aby móc przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - opuść tę stronę. Modele i modelki prezentowane na niniejszej stronie mają ukończone 18 lat lub więcej. Aby móc korzystać ze strony wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.