Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - portal erotyczny flirtrandki.pl

Rajska Wyspa

24.styczeń 2017
Rajska Wyspa

Był ciepły, letni dzień. Słońce dopiero wychodziło zza chmur, a temperatura już osiągała 38°C. Do plaży zbliżała się para, która jako jedyna przyjechała tu na wakacje. Wyspa Aligeri przyciągała niewielu turystów, wręcz nikt się tu nie zapuszczał, bowiem mało kto o tej wyspie wiedział...

Wyspa Aligeri była jedną, wielką dżunglą z pięknymi, piaszczystymi plażami. Ocean oblewający wyspę był tak błękitny, że pływający mogli dostrzec dno. Ona niezbyt wysoka, zgrabna, o pięknie zarysowanych kobiecych kształtach. On wysoki, wysportowany. Ona brunetka. On rudy. Zapatrzeni w siebie, szli za rękę po piasku w kierunku oceanu. Rozłożyli swoje ręczniki niedaleko brzegu, tak że kiedy leżeli fale niemal że dotykały ich stopy. Leżeli koło siebie, chcąc schwycić jak najwięcej promieni słonecznych.

- Mógłbyś nasmarować mi plecy olejkiem? - zapytałam, odwiązując górę stanika i układając się na brzuchu. Moje piersi dotykały ręcznika, delikatnie łaskocząc mnie. Czekałam aż Jego ręce dotkną mojego nagrzanego ciała i wmasują w nie olejek.

Nie musiała mnie długo prosić, wiedziałem, że lubi jak Ją dotykam, że lubi czuć mój dotyk, bliskość.

- Tak Kochanie - odpowiedziałem z udawaną niechęcią.

Uklęknąłem tuż obok Niej i nałożyłem na Jej plecy olejek. Delikatnie dotknąłem Jej pleców, widziałem jak się uśmiechnęła i delikatnie oblizała swoje wargi. Gładziłem Jej ciało delikatnymi kołowymi ruchami począwszy od środka pleców, powoli zbliżając się do Jej karku. Widziałem, że sprawia Jej to przyjemność. Rozmasowując olejek po plecach nie omieszkałem zrobić Jej małego masażu. Kiedy moje ręce rozmasowywały Jej kark zaczęła po cichu mruczeć.

Uwielbiam kiedy mnie dotyka. Kiedy Jego palce musnęły moich pleców, uśmiechnęłam się. Wiedziałam, że dzisiaj też nie odpuści sobie, by sprawić mi przyjemność. Uwielbia kiedy jestem szczęśliwa, kiedy to On jest tego sprawcą. Kiedy Jego ręce dotarły do karku, drgnęłam i zaczęłam mruczeć jak kotka. Uwielbiam to. Kiedy Jego zwinne paluszki dotykają jednego z wrażliwszych punktów mojego ciała. Kiedy robi to z niebywałą delikatnością. Z pasją. Nagle na karku poczułam pocałunek. Delikatne muśnięcie Jego ust. Zadrżałam. Po moim ciele przeszedł dreszcz. Nigdy nie potrafię być odporna na Jego dotyk. Wydaje mi się, że mam nad Nim kontrolę, a wszystko znika jak bańka mydlana, kiedy tylko Jego usta dołączają się do pieszczot. Mogę udawać twardą, lodową skałę, ale to nic nie daje. Moje ciało mnie zdradza.

Jej mruczenie było tak zachęcające i podniecające, że nie mogłem się powstrzymać, żeby nie złożyć delikatnego pocałunku na karku mojej ukochanej, poczułem jak drgnęła.

- Już, a mnie kto posmaruje? – dodałem przez żart i położyłem się obok Niej na kocu.

- Kochanie! Czy Ty zawsze musisz przerywać takie cudowne momenty? – zaśmiałam się. Kiedy się podniosłam, od pasa w górę byłam naga. Na szczęście nikogo prócz nas na plaży nie było. Wzięłam olejek i wylałam troszkę na Jego plecy. Potem najdelikatniej jak potrafiłam, zaczęłam wmasowywać olejek w rozgrzane plecy swojego chłopaka. Smarowałam kark, ramiona, schodząc niżej, po kręgosłupie.

– Skończyłam. – szepnęłam Mu cichutko do ucha, drażniąc przy tym wargami płatek Jego ucha. Potem położyłam się tuż obok Niego na plecach. Moja dłoń delikatnie muskała Jego.

Jak zwykle miała, ciepłe delikatne dłonie, gładziła, moje plecy rozsmarowując krem z filtrem. Niestety skończyła bardzo szybko i moje rozkosze dobiegły końca, gdy nagle nachyliła siędo mojego ucha i delikatnie przygryzła je, przez moje ciało przeszedł dreszcz podniecenia.

- Eh, szkoda, że tak szybko skończyłaś, bo zaczęło mi się podobać - dodałem z zalotnym uśmiechem. Leżałem obok swojej ukochanej i podziwiałem piękno Jej ciała, młode, jędrne. Aż się samo prosiło, żeby je dotykać, pieścić.

- Kochanie, może pójdziemy się wykąpać? – zapytałem.

Jego pytanie wyrwało mnie z rozmyślań.

- Z największą chęcią. – powiedziałam, ubierając już górę od stroju i podchodząc do Niego by Go pocałować. Kiedy nasze wargi się dotknęły. Uśmiechnęłam się i pobiegłam w kierunku morza, zostawiając ukochanego w tyle.

Jej usta jak zwykle były delikatnei smakowały wspaniale.‘Eh,znowu mnie uwodzisz, tylko po coś Ty ten stanik zakładała?!’ – pomyślałem,uśmiechając się sam do siebie. Widziałem jak biegnie w stronę wody, z tej perspektywy mogłem się dokładnie przyjrzeć Jej seksownemu tyłeczkowi. Nie chciałem zostać w tyle, zacząłem gonić swoją dziewczynę.

Słysząc, że za mną biegnie przyśpieszyłam. Ale Głuptas nie dawał za wygraną. Kiedy nasze ciała się zrównały, On zatrzymał mnie i wziął na ręce. „Wiedziałam, że to zrobisz..” – pomyślałam sobie i złożyłam na Jego ustach namiętny pocałunek. Wiem, że ma na mnie ochotę. Nigdy nie mieliśmy siebie dość. Zawsze po pracy wracałam do Niego, spragniona Jego ciała i czułam, że On ma tak samo. Byliśmy jak dwie połówki jednego jabłka. Idealnie do siebie pasowaliśmy, idealnie się rozumieliśmy. Moje ręce zaczęły dotykać Jego karku i włosów. Uwielbia kiedy czochram Jego czuprynę.

rajska wyspa

Goniłem swoją dziewczynę, ale nie dawała za wygraną. W końcu kiedy Ją dogoniłem, tuż przed wodą, złapałem wpasie i podniosłem, a Ona oplotła Swoje nogi wokół moich bioder i patrząc mi głęboko w oczy zaczęła namiętnie całować. Jej tyłeczek delikatnie ocierał się o moją męskość, która zaczynała budzić się do życia. Nasze języki wirowały w namiętnym tańcu kochanków. Jej ręce wplotły się w moje włosy, a moje snuły się w stronę Jej jędrnych pośladków, które zacząłem ugniatać.

Pragnęłam się z Nim kochać. Tutaj, teraz. Nie zwracając uwagi na nic innego. Kiedy poczułam, jak Jego dłonie ugniatają moje pośladki, obudziła się we mnie tygrysica. Moje usta oderwały się od Jego warg i udały się w podróż po szyi, w kierunku Jego prawego ucha. Przygryzałam i ssałam je. Kiedy ja zajmowałam się Jego uchem i szyją, On coraz mocniej ugniatał moje pośladki. Po chwili wróciłam do całowania Jego słodkich ust. Ssałam i przygryzałam Jego wargi. Coraz wyraźniej odczuwałam na sobie Jego męskość. Jego wojownik zaczynał drażnić moją łechtaczkę, co powodowało, że moje podniecenie wzrastało, po ciele przechodziły dreszcze, a moje biodra same ocierały się, by jak najwięcej przyjemności otrzymać.

Nagle moja ukochana oderwała swoje usta od moich i zaczęła pieścić, ssać i przygryzać moją szyję i ucho, zacząłem mruczeć z podniecenia, a mój spragniony wrażeń instrument był już naprężony do granic możliwości, delikatnie pocierając Jej muszelkę. Jedną ręką sięgnąłem do zapięcia górnej części stroju, aby uwolnić Jej piękne kobiece kształty. Moim oczom ukazał się wspaniały widok, piersi mojej kochanki zakołysały się przed moimi oczami, Jej sutki już stwardniały i były gotowe na nowe doznania.Wyglądały tak apetycznie, że już chciałem ich skosztować. Ułożyłem swoją dziewczynę, na piasku, tak, że kolejne fale obmywały nasze ciała i teraz ja zająłem się Jej szyją. Poczułem jak przez Jej ciało przeszedł dreszcz podniecenia, kiedy mój język zaczął wirować tuż pod Jej uchem, ręce moje ukochanej zaczęły błądzić po moich plecach.

Kiedy dobrał się do mojej szyi, zgięłam nogi i postawiłam na stopy na piasku, tak, by Jego naprężony wojownik, mógł dalej ocierać się o moją różyczkę. Moje ręce błądziły po Jego plecach, karku. Jego ręce dotykały moich piersi. Pieścił je, ugniatał. Przez moje ciało przechodziły kolejne dreszcze. Poczułam jak usta mojego kochanka schodzą w kierunku moich, niezbyt wielkich, pagórków. Kiedy Jego język dotknął mojego sutka, zadrżałam. Wyczuł to. Zaczął więc go ssać i przygryzać, w dalszym ciągu ręką pieszcząc drugą pierś. Moje biodra same podnosiły się, by jak najdłużej mieć kontakt z wojownikiem mojego mężczyzny. Po chwili zmienił On pagórki, tak by obie półkule były zaspokojone w takiej samej ilości. Nie wytrzymałam tego i przewróciłam nas tak, by to On był teraz na dole. Zaczęłam całować, ssać i przygryzać na przemian Jego szyję i ucho. W tym czasie, moja dłoń odbyła wędrówkę do postawionego na baczność rycerza mojego chłopaka. Kiedy wsunęłam rękę pod Jego kąpielówki i dotknęłam główki Jego wojownika, po ciele Darka przeszedł dreszcz. Moja dłoń zaczęła poruszać się w górę i w dół.

Jej piersi nabrzmiałe z podniecenia, same domagały się kolejnych doznań. Zacząłem je ugniatać, ssać, lizać, przygryzać. Z każdą kolejną pieszczotą Jej ciało drżało, usta miała leciutko rozwarte, a oczy przymrużone. Jej oddech przyspieszył. Nagle zepchnęła mnie z Siebie, teraz to moja kochanka była na górze, teraz to Ona zajmowała się moją szyją, a Swoją lewą ręką sięgnęła do mojego sterczącego instrumentu. Jęknąłem z rozkoszy, kiedy go dotknęła. Kiedy zaczęła go pieścić, mój oddech przyspieszył. Tym razem to ja zrzuciłem z siebie swoją partnerkę, od razu zająłem się podbrzuszem Żanety. Pieściłem je ustami i językiem, zagłębiając się na dłuższa chwilę w Jej pępku, a następnie schodząc jeszcze niżej zacząłem pieścić wewnętrzną część Jej ud, moje uszy dobiegł cichutki jęk, kiedy to ustami delikatnie musnąłem przez strój kąpielowy Jej różyczki. W powietrzu unosił się podniecający zapach soczków mojej dziewczyny.

Jęknęłam, gdy Jego usta delikatnie musnęły mojej muszelki przez dół stroju. Pomogłam Mu ściągnąć resztki mojego stroju, a zaraz potem dobrałam się do Jego kąpielówek, by i On był już cały nagi. Kiedy już nic na sobie nie miałam dobrał się do mojego skarbu. Najpierw delikatnie pocierał palcem guziczek, potem miejsce Jego palca zajął języczek. Ręce Darka, skupiły się na ugniataniu piersi. Mój oddech przyśpieszał. Każde dotknięcie ukochanego powodowało u mnie, kolejny poziom podniecenia. Czułam, że z mojej myszki wypływa coraz więcej soczków. Języczek Darka był coraz szybszy. Lizał i przygryzał mój guziczek. Nie mogłam już wytrzymać, chciałam, żeby wszedł już we mnie. Mocno i zdecydowanie. Byłam strasznie napalona.

- Wejdź już we mnie! Błagam! – krzyknęłam do ukochanego, w nadziei, że spełni moje pragnienie.

Zacząłem pozbawiać ukochaną resztek ubioru, moim oczom ukazało się Jej wilgotne, idealnie wygolone łono. Moja ukochana nie marnowała czasu, zręcznie ściągnęła za mnie w tym czasie kąpielówki i uwolniła moją męskość, która zakołysała się tuż przed Jej twarzą, ale nie zdążyła się do niej dobrać, byłem pierwszy. Zacząłem pieścić palcami Jej jamkę rozkoszy, rozszerzyła nogi jeszcze bardziej, żebym miał lepszy dostęp do Jej różyczki, Jej oddech przyspieszył i stał się cięższy. Wtedy rękę zamieniłem na języczek. Moje uszy, zaczęło dochodzić ciche pojękiwanie, po mojej brodzie spływały smakowite soczki Żanety. Byłem już tak napalony, że myślałem, tylko o tym, żeby w Nią wejść. Ukochana, pragnęła mnie tak samo jak ja Ją, nie musiała mi dwa razy powtarzać, żebym Ją w końcu zaspokoił. Ułożyłem się między nogami mojej kochanki i wdarłem się w Jej wilgotne, ciepłe wnętrze. Żaneta jęknęła z rozkoszy kiedy mój członek penetrował Jej wnętrze.

Poruszał się we mnie coraz szybciej. Nasze oddechy coraz bardziej przyśpieszały. Kiedy nasze oddechy zaczęły być urywane, przerzuciłam Go na dół i zaczęłam Go ujeżdżać. Moje piersi falowały przed Nim, więc nie mógł się powstrzymać, aby ich nie dotknąć. On ugniatał moje pagórki, ja tym czasem coraz szybciej poruszałam się w górę i w dół. Coraz szybciej i szybciej. Kiedy usłyszałam, że mój ukochany zaraz będzie kończył, ostatkami sił galopowałam. Chciałam Mu dać jak najwięcej. W tym samym momencie, kiedy poczułam, że napełnia mnie Jego nasienie, ja przeżywałam falę rozkoszy. Moje ciało wygięło się w łuk, mocniej nabijając się na Jego wojownika.

Moje pchnięcia stały się coraz szybsze i głębsze, tak żeby dać Żanecie jak najwięcej przyjemności. Nagle ukochana zrzuciła mnie z Siebie i teraz to Ona dosiadała mnie, jak amazonka swojego rumaka. Nasze oddechy przyspieszały, czułem dreszcze. Finał już był bliski. Ona jeszcze przyspieszyła tak, żeby utrzymać jak najwięcej doznań. Oddech mi się urywał, a świat zaczął wirować, już nie mogłem dłużej wytrzymać. Równocześnie doszliśmy do upragnionego momentu, błysku rozkoszy, czułem jak równocześnie wypełniam Jej wnętrze lepkim nektarem, a Jej mięśnie zaciskają się wokół główki mojego instrumentu. Nie mogliśmy złapać oddechu. Żaneta opadła na mnie, leżeliśmy w bezruchu, a fale raz po raz obmywały nasze rozpalone ciała...

A Ty masz z kim wybrać się na wyspę pełną przyjemności? Zarejestruj się na portalu erotycznym, znajdź kogoś z Lublina, Bydgoszczy, czy Opola i zaplanuj wakacje swych marzeń!

Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, w tym chat erotyczny, zdjęcia, filmy i inne materiały o tematyce przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Aby móc przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - opuść tę stronę. Modele i modelki prezentowane na niniejszej stronie mają ukończone 18 lat lub więcej. Aby móc korzystać ze strony wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.