Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - portal erotyczny flirtrandki.pl

Recenzja: Seria Dublin Street

13.czerwiec 2017
Recenzja: Seria Dublin Street

Sex, związki, erotyka, ambicje, żądze - to wszystko otrzymały czytelniczki od znanej pisarki Samanthy Young w każdej z pięciu jej książek. Tymczasem my przyjrzyjmy się pierwszym trzem. Rekomendacja: znaleźć, przeczytać, przeżyć, wchłonąć i wyruszyć na łów.

Dublin Street

Dobrze napisana powieść, która przeniesie Cię do świata głównych bohaterów i odkryje przed Tobą ich tajemnice. Gwarantuję, że nie będziesz mogła się od niej oderwać. Jocelyn to piękna, młoda kobieta, która po nieprzyjemnych przejściach zdecydowała się zacząć od nowa gdzieś indziej. Cztery lata temu opuściła swoją tragiczną przeszłość w USA i wyprowadziła się do Szkocji, gdzie chciała pogrzebać swój smutek i odgonić demony. Znakomicie wychodzi jej życie w pojedynkę, dopóki nie uda się na ulicę Dublińską, gdzie poznaje „jego”.

Braden jest prawdziwym CIACHEM! Jest seksowny, ma szorstki głos, jest wysoki, silny, ma wszystko, co powinien charyzmatyczny mężczyzna mieć. Dlatego też, zwykł zawsze dostawać to, czego pragnie, a teraz zdecydował się zaciągnąć cudzoziemkę Jocelyn do łóżka.

Oboje starają się poradzić sobie jakoś z piekłem, które przeżyli, nie przeszkadza im to jednak w szukaniu wspólnej drogi przez życie. Uda się im?

London Road

Kontynuacja opowiada historię najlepszej przyjaciółki JocelynJohanny Walker. Równie piękna kobieta a do tego opiekuńcza oraz równie przystojny facet, kolega Bradena. Johanna zawsze opiekowała się swoją rodzina, przede wszystkim bratem Colem i matką. Ojca nie było, zatem wszystko spoczywało na jej barkach. Kto mógłby jej pomóc? Może przystojny Cameron MacCabel, który jest seksownym barmanem pracującym tam gdzie ona? Jak przystało na prawdziwą kobietę Jo chce poradzić sobie ze wszystkim sama, ale czy da radę? Zobaczymy, z pewnością jej życiem będzie zainteresowany jej nowy sąsiad. Kim jest?

Jamaica Lane

Bohaterką jest Olivia, dziewczyna cierpiaca na brak pewności siebie, mająca problemy dotyczace relacji damsko- męskich. Nerwy pracują jej na pełnych obrotach kiedy tylko jakiś mężczyzna zacznie się wokół niej kręcić. Po przeprowadzce do nowego mieszkania decyduje się na walkę ze swym strachem i podążanie za tym, czego pragnie. Czy Nate Sawyer jest tym, kogo Olivia będzie chcieć? Napakowany spotowiec studiujący wysoką szkołę, którego sensem życia są przyjaciele z drużyny? To się okaże, najważniejsze jest jednak to, że Nate będzie tym, który zaproponuje Olivii trening seksualny, aby była przygotowana na związek i popracowala nad pewnością siebie. Czy przyjacielkie douczanie może przerodzić się w coś więcej? W jaki sposób?

Dublin Street

Czytałam i polecam

Książki od Samanthy Young należą do moich ulubionych, nie ma i nie będzie takiej, której bym nie przeczytała. Są to powieści pełne romatyki i erotyki. Nie brakuje tam przystojnych, inteligentnych i dobrze zbudowanych mężczyzn, którymi by nie pogardziła żadna kobieta. Powieści nigdy są naciągane, trzymają czytelnika w napieciu do ostatniej chwili, wywołują w nim poczucie zazdrości. Czytając to człowiek odnosi bowiem wrażenie, że jeszcze nie spróbował w życiu wszystkiego, co by chciał.

Z pierwszych trzech części moim zdecydowanym faworytem jest ta pierwsza, czyli Dublin Street, do której nawiązywały wszystkie następne. Nie trzeba jednak sztywno trzymać się kolejności, aby móc je przeczytać, później jednak nie bedziesz wiedzieć kto jest kim i co przeżył, książka straci więc w Twoich zbytecznie na wartości. Choć z pewnością ulubieniec kobiet z pierwszej części znajdzie drogę do serca każdej czytelniczki.

Zwiększ swoje szanse na poznanie kogoś i przeżycie czegoś podobnego poprzez rejestrację na portalu dla dorosłych.

[ivi]

Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, w tym chat erotyczny, zdjęcia, filmy i inne materiały o tematyce przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Aby móc przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - opuść tę stronę. Modele i modelki prezentowane na niniejszej stronie mają ukończone 18 lat lub więcej. Aby móc korzystać ze strony wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.