Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - portal erotyczny flirtrandki.pl

RODZAJE AKCESORIÓW I GADŻETÓW EROTYCZNYCH – CZĘŚĆ 2

28.lipiec 2016
RODZAJE AKCESORIÓW I GADŻETÓW EROTYCZNYCH – CZĘŚĆ 2

Ciąg dalszy artykułu dotyczącego rodzajów akcesoriów erotycznych, tym razem skupimy się na zabawkach erotycznych.

W części pierwszej artykułu dowiedziałeś się o rodzajach zabawek erotycznych takich jak - prezerwatywy, olejki i wibratory. Dziś również zaczniemy od wibracji, konkretnie od wibrującego jajka.

Jajko wibracyjne

Wibrujące jajko jest bardzo popularna zabawka, która jest używana do stymulacji łechtaczki, ale także wewnątrz pochwy lub analnie. Mogą zostać przyczepione do bielizny, lub zastosowane w pompach próżniowych i sztucznych waginach, o których więcej będziecie mogli w dalszej części artykułu. Ma podłużny kształt podobny do jajka, mierzy około 3-4 cm. Niektóre z nich są nawet wodoodporne, więc może sobie pozwolić na chwile przyjemności pod wodą. Droższe modele mogą same zmieniać intensywność wibracji. Po co to wszystko? Jeśli wibracje działają z niezmienną siłą przez cały czas, organizm się do nich szybko przyzwyczai. Kiedy siła pulsacji będzie się zmieniać, orgazm będzie przyjemniejszy. Producenci zaszli jednak jeszcze dalej. Wibracje może Twój partner kontrolować za pomocą pilota, nawet z drugiego pokoju. Możecie to też wypróbować w miejscach publicznych! Nikt nie będzie niczego podejrzewać ...

Kulki analne 

Seks-zabawki nie tylko wywołują efekt zadowolenia, ale mogą być również korzystne dla naszego zdrowia. Do tego rodzaju zabawek należą kulki analne. Tradycyjnie są to dwie kulki z tworzywa sztucznego lub silikonu o średnicy od 2,5 do 3,5 cm, dodatkowo możesz kupić małe kulki ze stali nierdzewnej. Plastikowe lub silikonowe kulki są ze sobą połączone za pomocą cienkich sznurków. Nie trudno dziś jednak znaleźć nietypowe kształty, które w najmniejszym stopniu nie przypominają tych tradycyhnych. Kulki analne wkłada się do pochwy. Kobieta, ruszając się, powoduje, że się zwiększają i dają przyjemne uczucie podniecenia, prowadzące w efekcie do orgazmu. Przy zakupie, uważaj na materiał, z którego są wykonane kulki (najlepsze będą klasyczne, ze silikonu medycznego), powinny być wodoszczelne i nie powinny uszkadzać błony śluzowej. Pierwsze, które kupisz powinny być mniejsze, o mniejszej średnicy. 
To nie wszystko. Jak już wspomniano, kulki analne mają wpływ na zdrowie. Wzmacniają mięśnie pochwy. Wzmocnienie mięśni pochwy z pomocą kulek przypomina technikę ćwiczeń, o której przeczytasz w jednym z następnych artykułów. Silne mięśnie pochwy bardzo dobrze zapobiegają nietrzymaniu moczu u osób starszych lub po porodzie. Dobrze jest "bawić się" z kulkami co najmniej 30 minut dziennie.

Sztuczna pochwa

Sztuczna pochwa, chociaż nie jest tak rozpowszechniona jak wibratory, ma swoich zwolenników. Mężczyzna ma wrażenie, że jego penis jest w kobiecej pochwie. Producenci starają się aby przypominały prawdziwą najbardziej jak to tylko możliwe - do smarowania, miękkie a nawet podgrzewane. Mogą też być owłosione, z błoną dziewiczą. Niektóre mają symulować odbyt. Są to doskonałe reprodukcje. Sztuczna pochwa może być wyposażona w wibracje , które zwiększają przyjemne uczucia.

Pompa próżniowa

Jego historia sięga starożytnej Azji i Peru a używamy jej do dziś. Pompa próżniowa jest urządzeniem zarówno dla mężczyzn jak i kobiet, która składa się z cylindra próżniowego i urządzenia ssącego. Stymuluje piersi, sutki, penis, łechtaczkę lub całą zewnętrzną część pochwy. Służy przede wszystkim do gry wstępnej. Przy jej używaniu zawsze należy stosować dobrej jakości kremy i nie przekraczać dopuszczalnych limitów nadciśnienie! To może mieć tragiczne skutki, nawet na trwałę (np. stałe zaburzeniach erekcji). Twierdzenie, że pompa próżniowa zwiększa penis nie jest prawdziwe - tzn. nie zwiększa go na stałę, tylko chwilowo, po erekcji penis powraca do swojego pierwotnego rozmiaru. Jeśli ktoś cierpi na tymczasowe zaburzenia erekcji, może pomóc pompa w połączeniu z pierścieniem erekcyjnym.

akcesoria i gadżety erotyczne
Pierścień erekcyjny

To urządzenie służy do przedłużenia erekcji, a więc całego aktu seksualnego. Mocno chwyta prącie u podstawy i utrzymuje w nim krew. Może to być zarówno w klasycznym kształcie koła lub z różnymi prążkami podrażniającymi łechtaczkę partnerki. Istnieją też, podobnie jak większość zabawek erotycznych, pierścienie wibracyjne.

Nasada na penisa

Nasada na penisa ma dwa wykorzystania. Po pierwsze, zwiększa penis, a po drugie ma wypustki, które podrażniają pochwę od środka, wywołując większe doznania. Chociaż może się wydawać, że nasada ochroni was przed poczęciem czy chorobami przenoszonymi drogą płciową, tak nie jest. Możesz na nią nałożyć kondom, abyś miał pewność, że seks jest bezpieczny. Nasada jest wykonana z cienkiego silikonu i jest odpowiednia również dla mężczyzn, którzy mają problemy z przedwczesną ejakulacją. Dodatkowo można też założyć pierścień.

Zatyczka analna

Jak sama nazwa wskazuje, zatyczka analna jest zabawką przeznaczoną do stymulacji odbytu. Może być stosowana zarówno przez mężczyzn jak i kobiety. Jej kształt jest zaprojektowany, tak aby nie dostać się zbyt głęboko do odbytnicy i nie "zaklinowała" się tam, co przy wykorzystaniu zwykłego dildo często się zdarza. Istnieje również stylowe zatyczki analne, które są imitacjami ogonów (lisa, kota, królika, a nawet konika pony ...).

Nadmuchiwana lalka

Wraz z szybkim rozwojem techniki i dostarczaniem coraz to nowocześniejszych zabawek na rynek, te klasyczne wydają się już nikogo nie interesować. To właśnie stało się z nadmuchiwaną lalką, która już dziś za bardzo się nie sprzedaje. Zazwyczaj ma trzy otwory (jama ustna, pochwa, odbyt) i jest dostępna w różnych motywach (kelnerki, lolity, grubaski, sprzątaczki lub kopii gwiazdy porno). Ale nawet dmuchane lalki poszły z biegiem czasu - droższe modele mają twarze 3D oraz sutki, pochwę i odbyt wykonane z materiału podobnego do ludzkiej skóry. Modele, które możesz kupić za ponad tysiąc złotych, mają imitację ludzkiego szkieletu i potrafią utrzymać temperaturę ciała. Kobiety nie powinny rozpaczać. Dla nich stworzono nadmuchiwanego mężczyznę, ze sztucznym penisem.  
Seks-zabawek jest wiele, cała masa artykułów nie opisała bych ich wszystkich. Z innymi rodzajami gadżetów erotycznych spotkasz się w kolejnych artykułach. 
Należy pamiętać, że wszystkie urządzenia należy czyścić i dbać o ich i własną higienę. Po każdym użyciu nalezy je dokładnie umyć środkiem do dezynfekcji. Jeśli potrzebujesz rady, zapoznaj się z ulotką, każdy producent musi napisać, jak najlepiej dbać o konkretne urządzenie. Więcej informacji na temat higieny i opieki znajdziesz  w naszym następnym artykule, który ukaże się już za chwilę.
Sklep z akcesoriami erotycznymi znajdziesz w każdym większym mieście, takim jak Kraków, Katowice, Warszawa, Gdańsk.
[Lil]

Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, w tym chat erotyczny, zdjęcia, filmy i inne materiały o tematyce przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Aby móc przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - opuść tę stronę. Modele i modelki prezentowane na niniejszej stronie mają ukończone 18 lat lub więcej. Aby móc korzystać ze strony wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.