Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - portal erotyczny flirtrandki.pl

Roleplaying - czyli jak być kimś innym w sypialni

30.listopad 2022
Roleplaying - czyli jak być kimś innym w sypialni

Roleplaying zabawa erotyczna polegająca na odgrywaniu ról podczas seksu. Dzięki niej możecie z partnerem na nowo odkryć siebie i poznać lepiej swoje pragnienia. Jak to wygląda? Od czego zacząć? Dowiesz się z dzisiejszego artykułu!

Roleplaying można dosłownie przetłumaczyć z języka angielskiego jako odgrywanie ról. W kontekście erotycznym to zabawa seksualna podczas której partner, partnerka lub oboje wcielają się w różne postacie. Naśladowanie może ograniczać się tylko do odpowiedniego ubrania, ale można też pójść o krok dalej i zakomponować charakterystyczne zachowanie danej postaci. 

Zabawa w roleplaying to idealne rozwiązanie dla par w monogamicznych związkach aby zrealizować wszystkie fantazje erotyczne, które kiedykolwiek chodziły wam po głowie. Nasze fantazje czesto są zupełnym przeciwieństwem pokazywanej na co dzień osobowości. Roleplaying to szansa na wypróbowanie innej osobowości. 

Główną zasadą roleplayingu jest konieczność pamiętania o oddzieleniu życia codziennego od seksualnego. Ta zabawa powinna być dla partnerów przede wszystkim źródłem radości i przyjemności, zatem warto na samym początku ustalić reguły panujące podczas tej wyjątkowej gry wstępnej. 

Pozostałe zalety roleplayingu to:

 • zwiększona otwartość na wzajemne potrzeby, a co się z tym wiąże - budowanie bliskości z partnerem/ką;
 • uczymy się akceptować siebie i swoje pragnienia;
 • możemy zrealizować wzajemne pragnienienia i fantazje bez wstydu i stresu;
 • uczymy się respektować granice dla wspólnego dobra;

Przebieranki w sypialni sprawdzą się u par niezależnie od wieku. Jedyne co was ogranicza to własna wyobraźnia. Roleplaying skutecznie pomoże wam pozbyć się rutyny w życiu seksualnym oraz rozbudzi chęci na więcej eksperymentów miłosnych.

Polecamy w miarę możliwości zmieniać również otoczenie miłosnych igraszek. Te w zaciszu własnej sypialni są z pewnością też niezwykłe, ale klimatyczny pokój hotelowy lub apartament, będzie miłą i ekscytującą odmianą.

Przebrania dla kobiet

Kiedy mówimy o przebierankach w sypialni z pewnością większość z nas wyobraża sobie kobietę w jakimś stroju erotycznym. Nie trudno też nie zauważyć, że również w sklepach najwięcej pozycji na półkach sklepowych jest przeznaczona własnie dla kobiet. Wszystko to ma swoje źródło przede wszystkim tym, że mężczyźni to wzrokowcy i to oni czerpią największą radość z obserwowania seksownie ubranego ciała partnerki. Jakie kostiumy można kupić?

 • komplety koronkowej bielizny ze specjalnymi otworami, znajdującymi się w newralgicznych punktach ciała partnerki;
 • skórzane i lateksowe spódniczki 
 • kostiumy policjantek dla dominujących partnerek;
 • kostium niegrzecznej: uczennicy, studentki, pokojówki, zakonnicy, diablicy, mikołajki, pielęgniarki, sekretarki, nauczycielki i stewardessy;
 • kostiumy króliczków, tygrysic lub kocic.

Oczywiście to nie wszystko! W sklepach znajdziecie także kostiumy księżniczek, egipskich królowych, greckich bogiń czy wampirzyc. Jeśli w sklepie nie znajdziecie tego, czego szukacie możecie złożyć specjalne zamówienie na swoją włąsną kreację. Potem wystrarczy dodać odpowiedni makijaż i przebranie gotowe! 

Przebrania dla mężczyzn

Choć mężczyźni mają mniej kostiumów do wyboru, to wcale nie oznacza, że jest ich mało! Lista nadal jest zdumiewająco długa!

 • przebrania niegrzecznego: policjanta, prawnika, marynarza, strażaka, nauczyciela, lekarza, ogrodnika, kelnera czy asystenta;
 • kostiumy superbohaterów: np. Supermana i Spidermana;
 • przebrania postaci historycznej: rycerza lub wojownika;
 • dostępne są również lateksowe bokserki, stringi i slipy eksponujące męskie przyrodzenie.

 Szukasz partnera na seks? Zarejestruj się ZA DARMO na portalu erotycznym i poznaj kogoś już dziś!

Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, w tym chat erotyczny, zdjęcia, filmy i inne materiały o tematyce przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Aby móc przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - opuść tę stronę. Modele i modelki prezentowane na niniejszej stronie mają ukończone 18 lat lub więcej. Aby móc korzystać ze strony wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.