Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - portal erotyczny flirtrandki.pl

Rozkosz w pracy

1.kwiecień 2021
Rozkosz w pracy

Michał był szefem Tamary już od jakiegoś czasu, od jakiegoś czasu też trwała ich znajomość, która była o wiele bardziej zażyła niż na szefa i jego pracownicę przystało...

- Wzywał mnie pan, panie prezesie? – zapytała słodkim głosem Tamara, wchodząc do biura szefa.

- Tak. Zapraszam, usiądź – odpowiedział wskazując ręką na krzesło, stojące naprzeciwko biurka.

Tamara po zamknięciu drzwi na klucz uśmiechnęła się zalotnie do mężczyzny, zmysłowym krokiem podeszła do niego i oparła kolano na jego fotelu, tuż przy kroczu.

- Bardzo śmieszne – odparła kpiąco i uśmiechnęła się z diabolicznym błyskiem w oku.

- Cudownie cię znowu widzieć, kochanie – odrzekł Michał, szef.

Historia Tamary i Michała rozpoczęła się odkąd kobieta rozpoczęła pracę w jego firmie, czyli jakieś pół roku temu. W tym czasie zdążyła rozwinąć się ich ciekawa znajomość, która ma naprawdę wiele oblicz.

Tamara była średniego wzrostu blondynką o szarych oczach i niezłym temperamentem. Michał natomiast był wysokim i nierozgarniętym mężczyzną o czarnych włosach i niebieskich oczach, potrzebował kompetentnej sekretarki, której doszukał się w Tamarze.

Mężczyzna uśmiechnął się na widok ołówkowej spódnicy Tamary, która opinała jej cudowne kształty, rozpięta przy dekolcie koszula, także działała na wyobraźnię. I w dodatku ten jej wzrok – zdeterminowany i pewny. Położył dłonie na jej biodrach i lekko przyciągnął do siebie.

- Mam dzisiaj naprawdę ogromną ochotę, szefie – rzekła Tamara słodkim głosikiem.

Przeczesała dłonią włosy Michała, a gdy ten wstał od razu wpiła się w jego pełne i miękkie usta. Mężczyzna mając już w tym wprawę zaczął rozpinać guziki jej koszuli, a gdy wreszcie to zrobił zdjął z niej niepotrzebny materiał. Jego oczom ukazała się para średniej wielkości piersi, które ściśnięte były w czarnym staniku z miłą dla oka koronką.

Zaczął całować Tamarę po szyi jednocześnie majstrując przy staniku, nigdy nie dawał sobie rady z tym skomplikowanym zapięciem.

- Ech… - westchnęła Tamara i jednym ruchem odpięła stanik. – Zawsze masz z tym kłopot.

- Musisz mnie nauczyć – wymruczał jej do ucha Michał.

W odpowiedzi Tamara jęknęła z rozkoszy i przyciągnęła go bliżej.

Michał zaczął całować, ssać i przygryzać sutki Tamary, kobieta co chwilę wzdychała i pojękiwała z rozkoszy. Przeniósł ręce na jej jędrne pośladki i zaczął je mocno ugniatać, po chwili jednak odnalazł zapięcie od spódnicy i zdecydowanym ruchem ją z kobiety zdarł. Jego oczom ukazały się cudowne koronkowe czarne stringi i niesamowicie seksowne pończochy samonośne, które sprawiały, że Michał natychmiast twardniał.

Tamara odepchnęła Michała tak, że opierał się teraz o biurko. Zaczęła ocierać się pośladkami o wypuklenie w jego garniturowych spodniach. Mężczyzna gładził aksamitną skórę swojej kochanki, podziwiając widoki, które mu teraz towarzyszyły.

Następnie Tamara odwróciła się twarzą do Michała, wpiła się w jego usta i zaczęła masować jego męskość rękami.

Po dłuższej chwili Michał odepchnął Tamarę od siebie, wziął ją na ręce i szybkim ruchem posadził na biurku. Dłonią przejechał po materiale w jej najczulszym miejscu, następnie włożył rękę pod spód i wyczuł, że kobieta jest już wyraźnie pobudzona i podniecona. Zdjął z niej bieliznę, uwolnił także swoją męskość ze spodni i nakierował ją na kobiecość Tamary. Chwilę się ocierał o nią, po czym jednym, zdecydowanym ruchem zagłębił się w niej cały, nieustannie patrząc jej w oczy.

Kobieta odchyliła głowę z rozkoszy, jej rozpalone wnętrze czuło teraz bardzo dokładnie każdy centymetr Michała, zwłaszcza, gdy rytmicznie się w niej poruszał.

Po chwili mężczyzna zwiększył nieco tempo, a w pomieszczeniu można było usłyszeć jedynie odgłosy odbijanych od siebie ciał i jęki rozkoszy.

W pewnym momencie Michał wziął Tamarę na ręce i usiadł na krześle, cały czas znajdując się we wnętrzu kobiety. Tamara oparła ręce na ramionach mężczyzny, a ten położył ręce na jej pośladkach. Następnie kobieta zaczęła się rytmicznie unosić i opadać, Michał nabijał się teraz w nią najgłębiej, po chwili Tamara zwiększyła nieco tempo, co spowodowało, że oboje kochanków zbliżało się ku końcowi.

Tamara odchyliła głowę w tył i wygięła się w łuk, jej ciałem władały wstrząsy przeżytej rozkoszy, jęknęła przeciągle, a jej wewnętrze skurcze doprowadziły do finału także Michała, który wystrzelił w swoją kochankę potężną dawkę płynu życia.

Tamara opadła bez sił na Michała i oboje starali się wyrównać swoje oddechy. Mężczyzna objął ją i wtulił twarz w jej włosy.

Szukasz partnera/ki na seks? Zarejestruj się ZA DARMO na naszym portalu erotycznym i poznaj kogoś takiego już dziś!

Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, w tym chat erotyczny, zdjęcia, filmy i inne materiały o tematyce przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Aby móc przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - opuść tę stronę. Modele i modelki prezentowane na niniejszej stronie mają ukończone 18 lat lub więcej. Aby móc korzystać ze strony wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.