Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - portal erotyczny flirtrandki.pl

Rozpieszczaj go!

5.kwiecień 2022
Rozpieszczaj go!

Dlaczego w społeczeństwie przyjęło się, że seks oralny upokarza kobietę? Co tak naprawdę czują kobiety widząc penisa? Czy można powiedzieć, że kobiecy orgazm jest wartościowszy niż męski? Dzisiaj obalimy kilka mitów dotyczących seksu oralnego, więc koniecznie przeczytajcie do końca!

Chyba nikt nigdy nie starał się obrazić mężczyzny używając w stosunku do niego zwrotu „mineciarz”. Kobiety często jednak bywają nazywane „lachociągami” lub „lodziarami” w znaczeniu pejoratywnym. Takie normy ustaliło społeczeństwo, przez co kobiety czują się poniżone, kiedy ich partner pragnie seksu oralnego.

Co czuje kobieta, kiedy widzi penisa?

Większość seksuologów uważa, że kobieta widząc penisa czuje zaskoczenie i niedowierzanie. Dlaczego? Otóż zastanawia ją, co faceci widzą w tej konkretnej części swojego ciała, który (jak twierdzą) jest brzydszy niż np. płaski wyrzeźbiony kaloryferek, łydki, czy przenikliwe męskie spojrzenie. Następnie pojawia się obojętność lub nawet wstręt, który wynika ze zmieniających się pod wpływem podniecenia kolorów członka. Daleko mu przecież do urokliwej tęczy.

Skąd takie nastawienie?

Kobiety przez wiele lat nie miały tak naprawdę nic do powiedzenia w kwestii seksu. Teraz powoli otwierają się na swoją własną seksualność i nie chcą mieć zrozumienia dla tej męskiej. Bywa też tak, że kobieta odczuwa niechęć wobec swoich własnych genitaliów. Czuje się zniesmaczona tym, że miałayby czerpać przyjemność z dotykania czegoś, z czego wycieka śluz i co nie pachnie jak jej ulubione perfumy. Skoro problemy pojawiają się w akceptacji własnych narządów rozrodczych, to jak ma poradzić sobie z akceptacją tych męskich?

Złe wspomnienia

Czy tego chcemy, czy nie, prawda jest taka, że dla większości penis jest symbolem męskiej dominacji nad kobietą. To jeden z powodów, dla których bywa wiązany z kobiecym upokorzeniem. Mężczyźni natomiast są dumni ze swoich członków – dla niektórych sterczący penis jest utożsamieniem męskości, z którym kobieta nie może zachwiać, w przeciwnym wypadku mogłaby nim manipulować.

Akceptuj go!

Dla mężczyzny akceptacja jego członka jest silnie związana z akceptacją jego osobowości. Kiedy partnerka odmawia dotykania jego penisa, traci on poczucie własnej wartości. Jest to dla niego jasny sygnał: „Skoro nie akceptujesz mojego członka, to znaczy, że nie akceptujesz mnie w ogóle. Muszę się wobec ciebie zdystansować” – a do tego przecież nie chcemy doprowadzić, prawda?

Penis? Wcale nie taki prosty w obsłudze!

Wielu mężczyzn uważa, że seks oralny to najwięcej, co kobieta może dać mężczyźnie. Dlatego też potrafią rozpoznać pieszczoty, w których nie ma żadnych emocji. Traktowanie przez partnerkę seksu oralnego jako przykrego obowiązku sprawia, że w mężczyzna zaczyna czuć się nieakceptowany i woli, aby partnerka nie robiła tego wcale. Tacy panowie chętniej oglądają filmy pornograficzne, są one dla nich pewnego rodzaju katharsis, ponieważ tam kobieta podczas stosunku oralnego patrzy mężczyźnie prosto w oczy!

Seksuolog radzi

Kiedy pytam moje pacjentki, co wiedzą o seksualności swoich partnerów nie są w stanie udzielić mi jednoznacznej odpowiedzi. Najczęściej wzruszają ramionami, lub po chwili zastanowienia odpowiadają, że przecież mężczyzna jest prosty „w obsłudze”. Według nich wystarczy jedynie stymulować członek, aż do osiągnięcia wytrysku. Jak taka stymulacja najczęściej wygląda? Tutaj już kobiety zgodnie odpowiadają „No, normalnie, góra- dół, góra- dół”. Ich partnerzy, którzy to słyszą mogą tylko wzdychać z dezaprobatą. To nie jest przecież nawet 5% ich seksualności! Panie często nie rozumieją, że seks jest oparty na wzajemnej relacji. Mało kiedy wychodzą z inicjatywą. Mężczyźni natomiast często w moim gabinecie zwierzają się i mówią, że starają się jak najbardziej urozmaicać pieszczoty swoich partnerek. W grę wchodzi więc nie tylko stymulacja manualna, ale również seks oralny. Drogie panie, czy nie warto więc postarać się troszkę bardziej? Nie musicie zachwycać się penisami wszystkich mężczyzn, ale ten waszego partnera zasługuje na uwagę i akceptację. Spróbujcie się mu uważnie i z ciekawością przyjrzeć. Z pewnością znajdziecie w nim coś, co będzie się wam miło kojarzyć. Może to być zarówno dotyk jakiejś jego części, jak i fascynacja fenomenem nabrzmienia, lub wygląd jakiegoś jego fragmentu. Pomyślcie, że jesteście w muzeum sztuki nowoczesnej i oto stoi przed wami dzieło, obok którego nie można przejść obojętnie.

Czy kobiecy orgazm jest bardziej wartościowy?

Kobiety uważają, że męskie orgazmy są jednowymiarowe. To nie prawda. Mężczyzna też może przeżywać różne orgazmy, w zależności od stopnia zrelaksowania, podniecenia czy zaangażowania emocjonalego.

Seks ma sprawiać przyjemność zarówno kobiecie, jak i mężczyźnie. Nie można pomijać partnera, tylko dlatego, że wydaje nam się, że tego nie potrzebuje. Seksualność i relacje, jakie tworzycie w sypialni są podstawą do akceptacji samych siebie. Pamiętajcie o tym, kiedy kolejny raz pójdziecie ze swoją drugą połówką do łóżka.

Nie masz jeszcze partnera/ki na seksZarejestruj się na naszym portalu erotycznym i umów się na pierwsze spotkanie w KrakowieWarszawiePoznaniu, czy Gorzowie Wielkopolskim!

[Lil]

Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, w tym chat erotyczny, zdjęcia, filmy i inne materiały o tematyce przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Aby móc przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - opuść tę stronę. Modele i modelki prezentowane na niniejszej stronie mają ukończone 18 lat lub więcej. Aby móc korzystać ze strony wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.