Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - portal erotyczny flirtrandki.pl

Sekretne fantazje seksualne kobiet

20.grudzień 2018
Sekretne fantazje seksualne kobiet

Fantazje seksualne to temat na osobny artykuł. Człowiek nie musí chcieć czegoś doświadczyć naprawdę, ale podoba mu się samo wyobrażanie konkretnych praktyk albo sytuacji. O czym najczęściej marzą kobiety? Większość z nich boi się powiedzieć to głośno!

Podczas gdy fizyczna strona seksu jest dla wielu oczywistą przyjemnością, wyobraźnia i fantazja są często lekceważone. A tak naprawdę mogą być tak samo skuteczne jak prawdziwy seks. Są to przede wszystkim kobiety, które swoje fantazje seksualne ukrywają przed światem i nikomu się z nich nie zwierzają, no może aż do momentu, kiedy zdecydują się je wypróbować. Właściwie jakie jest ryzyko? Przecież to nic takiego, to całkiem naturalne, że każdy ma jakieś swoje fantazje i jeżeli ten drugi jest normalny, nie będzie z tego robił afery.

Nie ważne, czy fantazja się spełni, czy nie, ważne, aby potrafiła nas porządnie nakręcić podczas seksualnych igraszek z partnerem.

Być uległą – mieć pana

Dla wielu kobiet wizja tego, aby ktoś nad nią panował jest podniecająca. Nie ma w tym nic złego i w żadnym przypadku nie oznacza to, że jest „wariatką”, albo że chciałaby być uległa w „prawdziwym” życiu. Psycholog Jo Hemmings wypowiedział się na ten temat w następujący sposób: "Nie powinniśmy odgrywać w łóżku ról, które odgrywamy na codzień. Dobrze jest być kimś innym, aby pozbyć się stresu. Taki seksuany jin i profesjonalny jang, jak kto woli.”  


Dominować – przejąć kontrolę

Ktoś chce być uległy, ktoś inny dominować, a są tacy, którzy chętnie spróbowali by jednego i drugiego.  Nie ma przecież żadnych ściśle określonych zasad mówiących o tym, że musisz być uległy, albo dominujący. Niektóre kobiety mają silny charakter, a mężczyznom się to podoba. Kiedy w łóżku pojawi się sexy drapieżna kocica żaden facet się nie opanuje.

Seks z kobietą

Journal of Sexual Medicine podaje ciekawe dane, według nich aż 42% kobiet pragnie uprawiać seks z inną kobietą. Nie oznacza to wcale, że są one lesbijkami albo biseksualistkami. Jest to zwykła ciekawość.

Seks grupowy

Choć wydawałoby się, że to impreza dla zboczonych, zyskuje ona coraz więcej fanów. Niektórzy co prawda, nigdy nie zdecydują się na spełnienie tej fantazji, ale pomarzyć o tym, też przyjemnie. Okazji kilka by się znalazło, nawet jeżeli nie znasz nikogo, kto bierze udział w tego typu zabawach. Jeżeli jesteś zdecydowana spróbować, możesz spróbować znaleźć kogoś rejestrując się na internetowym portalu erotycznym, tam z pewnością jest ktoś, kto zaprosi Cię na taką imprezę.

Rebecca Dakin podkreśla jeszcze, że: "Zainteresowanie seksem grupowym przejawiają przede wszystkim kobiety, które nie miały zbyt wielu partnerów seksualnych, chociażby z racji długotrwałych związków.”

A Ty? Masz jakąś niespełnioną fantazję seksualną, z którą chciałabyś się komuś zwierzyć? Chciałabyś może zwierzyć się komuś online? Być może umówisz się na spotkanie, a Twoja fantazja stanie się rzeczywistością.

[Lil]

Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, w tym chat erotyczny, zdjęcia, filmy i inne materiały o tematyce przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Aby móc przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - opuść tę stronę. Modele i modelki prezentowane na niniejszej stronie mają ukończone 18 lat lub więcej. Aby móc korzystać ze strony wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.